2877 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam garsonjera

Izdavam garsonjera za podolg prestoj, celosno namestena. Se naogja na...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 12:27Промовирано

Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 ное 19:55Промовирано

Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на при...


105.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 09:41Промовирано

Dupeks stan 118m2 vo najstrog centar na Ohrid

Se prodava kompletno namesten stan vo najstrog centar na Ohrid,duplek...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:42Sanrajs preubav komoten stan 99 m2 na 5 kat istok B.Izvori

Agencijata za nedviznosti Sanrajs - Ohrid nudi na prodazba preubav ko...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12Sanrajs Juzen stan od 53 m2 vo Ohrid naselba B.Izvori

Agencija za nedviznosti Sanrajs posreduva pri kupoprodazba na preubav...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12SANRAJS Trosoben Stan 95 m2 centar, odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba preubav stan od 95...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:12Lux Apartmani, strog centar- najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:09Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:08Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:08Se Iznajmuva( Izdava) Stan pod Kirija i na Turisti

Se iznajmuva dvosobni apartmani na turisti i Kirija isključivo do Maj...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:08АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР НА ОХРИД

Комплетно опремни студиа и апартмани на извонредна локација на само ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 09:01Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 08:51Se izdava Stan so 2 spalni vo Ohrid

Se izdava pod kirija trosoben stan bo Ohrid, naselba Biljanini izvori...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 08:33Deloven prostor

Deliven prostor,delumno sreden so stalazi i wc se vo Kavadarci


8 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 07:16Se prodava stan vo Ohrid 62 m2

Se prodava stan vo blizina na Tamro 7 so pogled na Galicica dnevna so...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 00:31Se iznajmuva LUXUZEN stan na podolg period

Se iznajmuva EXTRA udoben, luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Sta...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 22:36ИМПЕРИЈА – Плац 800м²

Шифра E 50/5 Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за из...


45 €
или предлог цена
28 ное 21:30ИМПЕРИЈА – Продажба на Хотели

Се продаваат ексклузивни хотели на Охридската ривиера (до брег на езе...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

28 ное 21:30ИМПЕРИЈА – Плац 156м²

Се продава плац со вкупна површина 156м².На плацот има темели од стар...


60.000 €
или предлог цена
28 ное 21:29Апартмани Кате 2 - ЦЕНТАР

Апартманите Кате 2 се сместени до Охридска банка - Societe Generale н...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 ное 19:33izdavam Apartman Stan 95 m2

95 m2 ⭐⭐⭐⭐ 100 € one night. 🌃 minimum 3 nights Max 9 4 pe...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 19:25Apartmani Lapidarium

Se iznajmuvaat apartmani vo stariot del na Ohrid.


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 ное 18:37Се издава деловен простор

Се издава дуќан, деловен простор во центарот на градот на ул. Димитар...


По Договор
или предлог цена
28 ное 18:16Apartman Tiffany Ohrid

Апартманот се наоѓа во центарот на Охрид за максимум 5 особи! Се наоѓ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 17:33PLAC SO MARKICA BLIZU AERODROM OHRID

Placot ima markica za gradba...se naojga blizu aerodrom ohrid na 100...


1 €
или предлог цена
28 ное 16:25kupuvam stan

kupuvamstan od 40do50 metri kvadratni


800 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:17Продавам плац

Продавам плац во село Лескоец Охрид


20 €
или предлог цена
28 ное 16:16Apartmani 2SS 19A vo Centar

Se izdava apartman vo centar


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Apartmani 2SS - Apartman 7B

Se izdava Apartman vo centar na bul.Turisticka


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Apartmani 2SS - apartman so jacuzzi

Se izdava apartman Nov 28 m2 so jacuzzi


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Se izdava apartman vo centar na Ohrid

Rooftop apartment


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 16:11Се изнајмува/продава

Се издава/продава станбено - деловен простор 168 м2, приземје со двор...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 15:27Se izdava apartman 65m2 vo Ohrid

Se izdava apartman na ulica Jane Sandanski, na samo 10 minuti od kejo...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 15:24*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв

Ексклузивна понуда: Стан во Охридати, една од најубавите локации во ...


112.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:21Убав стан од 69 м2 во Даљан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ста...


52.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:11Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Sloboden za Novogodisnite praznici!!! Moze iznajmuvanje na stanot...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 ное 14:00Луксузна куќа Елешец со поглед

Луксузна Куќа Елешец 785 м2 земја - 363 куќа ( летна куќа до Базенот...


2.200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 13:53Delovni prostorii za sekoja primena

Delovni prostorii za ( rabotilnici, skolo, kancelarii, call centar ) ...


1.000 €
или предлог цена
28 ное 13:53ЕКСТРА цена за стара куќа на ОДЛИЧНА локација

Се продава куќа на одлична локација во Охрид со вкупна површина од 15...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

28 ное 13:10Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 ное 13:03СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
28 ное 13:01Prodavam

Prodavam mesto so najdobar pogled, se naoga vo naselba Konjsko pomegu...


50 €
или предлог цена
28 ное 12:48Страна 4 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам