Охрид
                           
366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani Kolevski

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:52Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апармани и соби во Охрид лоцирани кај градската болница. Апа...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

15 авг 08:18Apartmani, Studia - Ohrid (centar)

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

13 авг 09:53***Sobi vo Ohrid***

Iznajmuvam sobi za privatno smestuvanje vo Ohrid. SOBITE SE NAOGAA...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 авг 13:57Sunny Lagoon Apartments-Охрид

Поминете прекрасни моменти во нашите студио апартмани кои се наоѓаат...


20 €
или предлог цена
Охрид

Соби

12 авг 13:12Спрат од куќа во строг центар на Охрид

Издавам спрат од куќа по поволна цена во строг центар на Охрид, на по...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

11 авг 13:00Apartman vo Ohrid

Se izdava apartman za 6 osobi. Apartmanot raspolaga so 2 trokrevetni ...


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

11 авг 13:00stan ohrid kaj Gimnazijata eftino

stan vo ohrid kaj ohridskata gimnazija na 4 sprat edna spalna soba dn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 авг 09:51Se izdava

Se idava sobi i garsonjera vo kuka so dvor i sopstven parking mesto


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 22:19Се изнајмуваат соби во Охрид

Куќата се наоѓа на 700м од центарот на Охрид.


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

09 авг 13:27Apartmani vo centar na ohrid

Se izdavaat apartmani vo centar na ohrid nova gradba sopstven parking...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 12:39Апартмани во Пештани

Се издаваат апартмани и студиа во Пештани


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 12:31Издавам соби во Пештани - Охрид

Се издава голем апартман за една или две фамилии. Апартманот е опреме...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 авг 11:10Izdavam sobi vo Trpejca

Se izdavaat sobi vo Trpejca,sobi se so posebna kujna ,posebna terasa ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 13:30House Petar, Studija

Se iznajmuvaat novi kompletno opremeni studija. Sekoe studo ima svoe...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

06 авг 08:54Соби/Студиа

Се издаваат студиа во ТРПЕЈЦА на 80метри од обала..Поседуваат клима у...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 13:00IZNAJMUVAM STAN NA ODLICNA LOKACIJA

Izdavam stan na odlicna lokacija vo centarot na Ohrid na 100m od Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

05 авг 10:00Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata 075498450


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

04 авг 07:58Apartmani Sajceski Pestani

Se izdavaat apartmani I studia vo Pestani, na samo minute do ezero


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 23:54Sobi vo Trpejca

sobi vo trpejca


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 20:31sobi garsonjeri

izdava dve sobi od koi ednata ima 3 kreveti a drugata 4 so posebni v...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

02 авг 10:59Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !!! <---Rezerviraj

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04Apartmani Gjoche Ohrid <====REZERVIRAJ SEGA

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 17:04АПАРТМАНИ ВО ОХРИД!!! ОДЛИЧНА ПОНУДА ПРЕКУ КЕЛЕПУР

ttp://www.apartmanigjoce.mk 076 40 50 65 076 40 50 65 076 40 50 ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Prekrasni Apartmani Vo OHRID!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10-->Novi Apartmani Vo Ohrid REZERVIRAJ SEGA!!!!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10NOVI APARTMANI VO OHRID!!! <----REZERVIRAJ!!

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 14:10Се издава Апартман на 1 минута од кејот на Охридското езеро

Се издава Апартман во близина на кејот на Охридското Езеро. Апарманот...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 авг 10:43Apartmani Gjoce PREKRASNI APARTMANI VO OHRID! <--Pogledajte-

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot so sopstven parking...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:45Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:28SOBI I APARTMANI / СОБИ И АПАРТМАНИ во Охрид на кеј

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 13:00СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА И КОЊСКО

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Се издаваат ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

31 јул 08:34Slobodni apartmani za 2ri Avgust vikend!

Apartmanite se luksuzno opremeni i so celosno opremeni kujni, trpezar...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 јул 09:38Kolevski Apartments

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kuj...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 јул 19:27Izdavanje sobi vo centar na Ohrid !

Sobite se novi so novo kupatilo, cisto i domakinski sredeno. Besplate...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 13:04Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

26 јул 08:11Se izdavaat sobi vo Ohrid 070247042

Se izdavaat sobi vo Ohrid 070247042


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 јул 14:37Se izdava apartman vo Ohrid 070247042

Se izdava apartman vo Ohrid 070247042


10 €
или предлог цена
Охрид

Соби

23 јул 14:34ПЕШТАНИ - СМЕСТУВАЊЕ

Se izdavaat APARTMANI za turisti vo Peshtani, na 50m od ezeroto.Sekoj...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

22 јул 13:34Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јул 16:24Страна 6 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам