Охрид
                   
249 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVAAT STUDIA vo RACA-OHRID

Studiata se kompletno opremeni, so parking i pogled na grad i eze...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

26 авг 09:14СКАРТ комбиниран кабел

Продавам нов комбиниран Скарт со пинови влез//излез


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 авг 17:49Prodavam polovni aluminiumski bandaži VW

Prodavam originalen VW set bandaži 18-ki (4 polovni i dobro sočuvani)...


400 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 авг 11:45bandazi 15

5//112 zdravi pravi vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 авг 20:45letna guma lasa 215 60 16

2 odlicni gumi 4 mm sara


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 18:13maskiren materijal

100metra maskiren materijal


6 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 13:23vezenje

vezime po naracka logo-firma izrabotuvame embrodery dizajn vo site ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 13:23uniformi

Medicinski uniformi kratok rakav skrieno kopcanje pantoloni so patent...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 авг 11:55Sobi vo OHRID

Na sprat vo kyka.079 329 000.pogodno za malo bebe,ili decinja.po dogo...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 авг 14:04aluminiumski bandaz 16 ---5/100

al bandazi zdravi pravi vo odlicna sostojba


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јул 07:22Француски лежај

Фр. брачен лежај со сандук за постелнина Добро сочуван


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 јул 22:28APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Posebno kupatilo,kujna, balkon, LCD TV , WiFi. Privaten parking, dvor...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јул 13:28Kabelski kanali i cevki za nadvoresna instalacija

Elektro materijali Kableski cevki 2000m (so dozni i spojki) Surge A...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

21 јул 22:44Fasada Fasadi izrabotka фасада фасади

Изработуваме фасади со врвен квалитет,долгогодишно искуство. Добива...


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 јул 21:23ПОЛНАЧ ЗА 4 ЛИТИУМ ЈОНСКИ БАТЕРИИ

Продавам полнач за 4 литиум јонски батерии од 3.7в


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 19:15Полнач за литиум јонски батерии

Нов полнач за една литиум јонска батерија о 3.7в


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јул 19:11Baram seriozen rabotnik,работник za avtoperalna, автоперална

Baram chesen seriozen rabotnik so iskustvo za rabota vo avtoperalna.....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

07 јул 18:03Фрижидер за одржување

Се продава фрижидер за одржување на пијалоци или за секакви други пр...


12.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јун 11:45drveni i metalni masi so klupi

4 komp. metalni masi so klupi 4 komplet. drveni masi so klupi


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

14 јун 17:36Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ul.15 ti korpus Tel....


1.234 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 јун 00:14Se prodava rezervna guma so cetiri strafovi

Rezervna guma so cetiri strafovi!!


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 јун 21:10İzDavaMe mesTo za SvetLeCka ReKlAma

İzdavame mesto za poStaVuvaNje na SvetLecKa Reklama na avtopatot Kice...


5 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мај 22:00Kanti,kanistri,burinja za gorivo

Kanistri,kanti,burinja koristeni za gorivo-nafta benzin


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мај 11:19Kukli i fiskalna

Prodavam kukli za izlog i fiskalna kasa golema kukla 8000 den ,kuk...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 06:42SE PRODAVA FRANCUSKI LEZAJ

Lezajot e fiksen i istiot treba da se reparira. Mnogu e zdrav i stben...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 мај 14:43Alternator

Nov alternator peugeot- citroen - ford i.d.r.


200 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 09:46Продажба на половни телевизори и брачен кревет

Се продаваат 8 некористени телевизори марка VIVAX 24 инчни, 2 некорис...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 мај 12:28PRODAVAM APARAT ZA MERENJE SEKER VO KRVTA

Prodavam aparat za merenje na seker vo krvta


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 мај 15:54mrezni ploci main board za soni samsung lg quart fuego idr.

servisiranje i prodazba na maticni i mrezni ploci od tv aparati. lg,s...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 апр 10:40PODVIZNI TEZGI

Se prodavaat ili zamenuvaat podvizni tezgi.


2.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 апр 09:14СЕ ПРОДАВА!!! JBL Flip 5 звучник

JBL Flip 5 Добро зачуван нема ниту гребнатинка како нов Прв газда


1.200 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 апр 18:27Se Prodava 072 313 356

072 313 356


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мар 17:05Kuki rosvajtni za mesna industrija (mesari - cengeli)

Se prodavaat kuki(cengeli) za obesuvanje mesopolovni odlicno socuvani...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 мар 13:14mala rezervna guma 4 100

odlicna guma so bandaz 4-100


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мар 22:20Kosacka. 165

Kosackata e vo ispravna sostojba samo treba da se stavat kaisi


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мар 15:30MENUVAM PLATNO NA KROV NA AVTOMOBILI

Menuvam platno na krov na avtomobili original kako fabricki.


80 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 мар 16:47ТДС МЕТАР

Продавсм ТДС МЕТЕР за испитување на квалитетот на водата за пиење.


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

23 мар 13:39Jajca domasni selski

jajca domasni selski prirodni 300den tabla


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мар 17:38СЕ ПРОДАВА БУРЕ ЗА НАФТА 180-200Л

бурето е исправно цената е 1500ден..повелете драги земјоделци😀барајт...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

18 мар 10:51Sistem Samsung MP3 kako nov 112233

Sistemot e nov


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 мар 22:13Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам