1082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 13:27Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
Денес 13:27CITROEN C4 1.6 DIESEL

Registriran do dekemvri Zelen karton cela godina +4 letni gumi


2.450 €
или предлог цена
Денес 13:19AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Денес 13:00VW POLO 1.4 TDI 2007g

Возилото е регистрирано и сервисирано со нови гуми, има два клуча и д...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Денес 12:57SUZUKI SWIFT 1.3 DDiS

Возилото е сервисирано и регистрирано. Suzuki Swift 1.3 DDiS 51kw одл...


3.600 €
или предлог цена
Денес 12:57Opel antara kupena vo mk prv sopstvenok 87000km

Prodavam opel antara 2.2dizel 163ks 6 brzini kako nova


14.200 €
или предлог цена
Денес 12:28MERCEDES BENZ E220 2013 AVANTGARDE !!

Se prodava Mercedes Benz E220 2013 godina servisiran i registriran ce...


1 €
или предлог цена
Денес 12:03AUDI A6 - 2.7TDI -190KS -2009 -FACELIFT

AUDI A6 FACELIFT 2.7 TDI 140KW -190KS AVTOMATIK 2009 GOD. VO SO...


11.100 €
или предлог цена
Денес 12:00Peugeot 407 1.6 2004

Ујле филтри каиши пред 500км нови зимски гуми. Цената е фиксна


3.200 €
или предлог цена
Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0 TDI 140 ks 2008 god Full Led

Odlicna Sostojba PLateni Se Site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.990 €
или предлог цена
Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase bez zameni info na viber


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:42CITROEN C4 1.6 HDI ZAMENA KARAVAN Pikap/Pickup

Registriran cela godina Zelen karton Tempomat Full oprema


2.550 €
или предлог цена
Денес 11:08FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

SE PRODAVA FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET GODINA NA PROZIVODSTVO :2010 SI...


5.450 €
или предлог цена
Денес 09:46VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS UNITED OPREMA 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■UNITED OPREMA■ 2008 GODINA.09 ...


5.690 €
или предлог цена
Денес 09:34VW GOLF 5/V 1.9 TDI ORGINAL KM

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 2007 GODINA. UNIKATEN.....BR...


5.090 €
или предлог цена
Денес 09:34VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2011 god.orginal km...

VW GOLF 1.6 TDI 105 ks - 215000 KM GARANCIJA SERVISNA KNISKA - NAP...


7.190 €
или предлог цена
Денес 09:34VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS 4x4 2008 GODINA

SE PRODAVA VW GOLF 5/V 1.9 TDI 105KS ■ OPREMA■ 2008 GODINA. UNIKAT...


5.790 €
или предлог цена
Денес 09:34CITROEN NEMO tovaren

Se prodava citroen nemo tovaren donesen od holandija plateni davacki ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 09:32FIAT PUNTO EVO 1.3JTD

Se prodava fiat punto evo vo odlicna sostojba doneseno od francija so...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.400 €
Денес 09:31VW POLO 1.2 BENZIN

Се продава Volkswagen Polo 1.2 2006 ✅Бензин ✅Мотор на ла...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:48  НОВ ОГЛАС

Bmw x5 xdrive 25d led 95000 kilometri

Ful oprema 95 000km proverka za kilometri po vasa zelba.


35.900 €
или предлог цена
Денес 08:38Vw tiguan 4motion led panorama alkantara

Kilometri originalni ne vrakani proverka za kilometri po vasa zelba.m...


14.900 €
или предлог цена
Денес 08:37Audi q5 matrix 3xsline quattro virtual

Pefektno bogat so mnogu oprema.pateni site davaciki do registracija.


11 €
или предлог цена
Денес 08:37Se prodava BMW X1 2.0 Xdrive 2014

Се продава BMW X1 (E84) xDrive 2.0 184hp 2 Клуча, 4 солидни гуми со ...


13.190 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.290 €
Денес 08:29VW POLO “LIFE” 1.6TDI 90ks 2013

Prodavam VW Polo najvisoko nivo na oprema “LIFE” 1.6TDI 90ks 2013god ...


6.700 €
или предлог цена
Денес 08:19WW TOURAN 16TDI PANORAMA

SE PRODAVA⭕️Volkswagen Touran 16 tdi 2011god.. vo odlicna sostojba.⭕️...


9.999 €
или предлог цена
Денес 07:57Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011god, Fabrika, MK tabli

Kolata e bukvalno kako nova bez niedna maana, registrirana i kompletn...


6.800 €
или предлог цена
Денес 07:47Volkswagen Passat 2.0

Kolata e vo odlucna sostojba,registrirana,garazirana,novi gumi.


1 €
или предлог цена
Денес 07:44AUDI A5 2.7 TDI DESEN VOLAN

Prodavam Audi A5 2.7 TDI 188 ks avtomatik koza itn. Avtomobilot e vo ...


4.700 €
или предлог цена
Денес 03:32BMW X5 DESEN VOLAN

Prodavam BMW X5 3.0d 235 ks vo odlicna sostojba donesen od UK so voze...


1.122 €
или предлог цена
Денес 03:32Opel Astra 2009 Godina - Prv Sopstvenik

Prodavam Opel Astra 2009 godina odlicno socuvana. kupena od Automaked...


3.900 €
или предлог цена
Денес 01:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava alfa 156 1.9jtdm facelift

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 reg do 9 mesec so zelen karton alfa ...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 22:25VW PASSAT 2.0 TDI COMMONRAIL 110KS BLUEMOUTION 2009

------ REGISTRIRANO I SERVISIRANO ------- VW PASSAT 2.0 TDI COMMON...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Вчера 21:32NISSAN QASKAI 1.5dci FACE LIFT EURO 5 FULL -11

NISSAN QASKAI 1.5dci 6 BRZINI FACE LIFT 110Ks n-tech PONOVIOT MOTOR ...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 21:32RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI NAVI -11

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU ...


4.650 €
или предлог цена
Вчера 21:32MERCEDES BENZ CLA 2.2 CDI NAVI LED EURO 6 - 15

MERCEDES BENZ CLA 200 CDI -- REGISTRIRANA SO GODISEN ZELEN KARTON ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:29FORD FOCUS 1.6 tdci 90ks FULL -08

FORD FOCUS 1.6 tdci 90ks 5 VRATI KARAVAN MNOGU EKONOMICNO - KOL...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 21:29VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL 110Ks FULL-10

VW GOLF 6 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 KOLATA E MAKSIMALNO...


7.290 €
или предлог цена
Вчера 21:29Citroen Berlingo Panorama 1.6 hdi 2015

Citroen berlingo 1.6 73kw dizel+kuka za prikolka Ful oprema, regestr...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 20:50Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам