1082 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.0(70KW)

Се продава VW Polo 1.0/95KS Прв сопственик купено во Порше Македониј...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

GOLF VI 1.6 TDI 105

VW GOLF VI 1.6 TDI 105 266.000 KM EURO 5 SERVISNA KNISKA REGISTRA...


7.800 €
или предлог цена
05 јун 14:54Промовирано

AUDI A6 45 tdi QUATTRO MILD HYBRID

Audi A6 45 TDI V6 231 HP Quattro AUDI PLUS OFICIJALNA GARANCIJA 1 g...


49.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Vw polo 1.4 tdi 51kw

Vo odlicna sostojba Registrirano do 30.09.2023 Napraveno servis ...


39 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.900 €
04 јун 12:00Peugeot 407

Odlicno zacuvana servisirana vo ovlasten servis.Poveke info na 078385...


4.000 €
или предлог цена
04 јун 11:41CITROEN C4 1.6 HDI

Registriran do 12 mesec Zelen karton cela godina Dva para gumi letn...


2.450 €
или предлог цена
04 јун 11:09Ibiza 1.6 tdi

Ibiza 1.6 tdi. 2010g. Klima raboti perfekno sekoe kopce na kolata ra...


5.800 €
или предлог цена
04 јун 10:47FIAT PUNTO 1.2 BENZIN REG. SERVIS. FULL - 08

--- KOLATA SE NAOGA VINICA --- INFORMACII SAMO 071379134 LJUPCO ...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:59Alfa 147 1.9 jtdm

Se prodava alfa 147, 2009 godina 1.9 jtdm vo odlicna sostojba. 7 god...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
03 јун 16:38Alfa 147 1.9 JTD

💥Prodavam Alfa 147 1.9JTDm!💥 Voziloto e vo dobra i ispravna sostoj...


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
03 јун 16:36PEUGEOT 107 XN

PRODAVAM PEUGEOT 106 XN VOZILOTO E VO DOBRA SOSTOJBA. SEGA E PROMEN...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
03 јун 16:36Mini Cooper 1.6 Benzin/Plin

-Godina 2000 -Benzin/Plin -Motor 1.6 85kw - 116ks -Kilometri 250 0...


3.500 €
или предлог цена
03 јун 14:36RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL -11

RENAULT CLIO 1.5 DCI FACE LIFT 6 BRZINI FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU ...


4.650 €
или предлог цена
03 јун 13:19OPEl ASTRA J

Opel Astra J 2010 COSMO EURO 5 1.7CDTI 110hp 6 brzini ful oprema re...


6.450 €
или предлог цена
03 јун 13:09Fiat Grande Punto

Se prodava Fiat Grande Punto 1.2 multi jet benzinec, mnogu zacuvano s...


3.250 €
или предлог цена
03 јун 13:09Prodavam Ford Ka 1.3 1998g

Ford Ka 1.3 1998g 44kw Ima pominato 240.000km Ekonomicno gradsko vozi...


900 €
или предлог цена
03 јун 11:14GOLF 6 EXTRA SOCUVAN

GOLF 6 EXTRA SOCUVAN NAPRAVENO FULL SERVIS SE E SMENETO NA NEGO NEMA ...


7.800 €
или предлог цена
03 јун 10:41Hyndai Accent 1,3 gls benzin/plin

Prodavam Hyndai Accent 1,3 GLS. Voziloto e vo dobra sostojba, so komp...


1.000 €
или предлог цена
03 јун 10:01Seat Leon 1.6 105ks

Se prodava Seat Leon 1.6 105ks Uvezen od Germanija Oprema: - kozen...


6.600 €
или предлог цена
03 јун 09:42WV PASAT CC 2.0 TDI 140KS 2011 DSG Bluemotion

Passat cc Bluemotion 2.0 140 ks Bela Boja. Kako nov mnogu socuvan 201...


12.490 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 €
03 јун 09:30Mercedes C180 Kompressor Redizajn

Visoko nivo na oprema Avantgarde so AMG oprema: -Sport suspenzija, i...


5.899 €
или предлог цена
03 јун 08:07Se prodava peugeot 508 1.6hdi

Se prodava mnogu socuvan peugeot 508 so full oprema 1.6hdi avtomatik...


15.000 €
или предлог цена
02 јун 18:56Chery Kimo

Kolata e registrirana do 09.2023 Napraven servis Novi gumi Klima(l...


2.100 €
или предлог цена
02 јун 12:09MERCEDES-BENZ E CLASA EXTRA ZACUVAN

MERCEDES-BENZ EXTRA ZACUVAN E CLASA MOZE DA SE VIDI I PROBA U SEKOE V...


16.500 €
или предлог цена
02 јун 12:09BMW X3 3.0d 204ps Kako NOV!!!

Za info na 078295933 Mario Kolata e vo fenomenalna sostojba


6.800 €
или предлог цена
02 јун 11:24Se prodava Mercedes B 180

Voziloto e vo dobra sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.200 €
02 јун 08:13Seat Leon 1.2 TSI, 77kw, 2011, Fabrika, MK Tabli

Kolata e bukvalno kako nova, so napraven komplet golem servis, regist...


6.800 €
или предлог цена
01 јун 22:05VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI 2012 GOD. BLOUMOTION

Voksvagen polo 1.2 tdi BLOUMOTION. Euro 5. 2012 God Oprema. Klima. Ab...


5.900 €
или предлог цена
01 јун 21:36FIAT DOBLO 1.3 JTD 2011 GOD

Fiat doblo 1.3 jtd 90ks 2011 God Oprema klima bord kompjuter elektrik...


4.700 €
или предлог цена
01 јун 21:28PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2009 GOD

Peugeot 107 1.0 benz 68ks 2009 god Oprema klima abs esp bord kompj...


3.300 €
или предлог цена
01 јун 21:27VOLKSWAGEN CADDY 1.6 TDI 2011 GOD

Volkswagen caddy 1.6 tdi 2011 God Oprema. Klima bord kompjuter ...


6.500 €
или предлог цена
01 јун 21:27PEUGEOT 508 1.6 HDI

Peugeot 508 1.6 hdi 112ks 2011 God Oprema. Klimatronik. Navigacija. T...


8.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.900 €
01 јун 21:27PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 2010 GOD

Oprem. Klima. Abs. Esp. Elektrika na prozori. Airbag. Centralna brava...


4.300 €
или предлог цена
01 јун 21:27PEUGEOT PARTNER 1.6 HDI 2013 GOD

Oprem. Abs. Esp. Servo Bord kompjuter centralna brava so elektrika n...


4.700 €
или предлог цена
01 јун 21:27SEAT IBIZA 1.2 TDI FACE 2012 GOD

Seat ibiza 1.2 tdi 2012 face God. euro 5 Oprema. Klimatronik.abs.esp....


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
01 јун 21:27SEAT IBIZA 1.2 TDI 11. 2011 GOD

Seat ibiza 1.2 tdi 75ks 11.2011 god euro 5.oprema. Klimatronik abs. E...


4.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.700 €
01 јун 21:27Renault Clio 1.5dci 50kw

Prv sopstvenik Redovno servisirana Garazirana Realna kilometraza ...


4.250 €
или предлог цена
01 јун 21:08Renault Scenic

Vo dobra sostojba


2.300 €
или предлог цена
01 јун 19:45BMW F10 - Facelift 2014

Се продава BMW F10 Facelift proizvedeno 09 mesec 2014 godina vo Munch...


18.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
19.000 €
01 јун 17:32Seat Ibiza 1.4 2006God

Seat Ibiza 1.4 tdi vo odlicna sostojba 2006 Godina - Mal servis na...


3.500 €
или предлог цена
01 јун 16:30Renault Clio 1.2( Fabricki vgraden Plin ) 2008 Godina

Prodavam Renault Clio 1.2 44 KW - 60 hp Benzin/Plin ( Fabricki v...


2.650 €
или предлог цена
01 јун 13:00Ford Focus

Prodavam Ford Focus 1.4 benzin 2001 god ODLICEN ZA POCETNICI FORDOT...


1.750 €
или предлог цена
01 јун 09:22SEAT IBIZA

Od prv gazda (Sto raboti vo stranstvo) Kolata ima realni 95 000 km. ...


4.500 €
или предлог цена
01 јун 07:10Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам