980 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC

Cena : 10.200€ Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC MAR...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Mercedes-Benz E250 D

Se prodava Mercedes-Benz E250 D obicen dizel 1997 godina , vo EXTRA ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:56Промовирано

CITROEN C5 automatic hydroactive III+

2.0 HDI- 160hp. NOV MOTOR ~30.000km! Registrirana so zelen karton do...


6.900 €
или предлог цена
Денес 08:30Промовирано

Nisan Terrano 2.7.

Registrirana do 10 mesec 2023 Servisiran bez zabeleski Gumi dobri


123 €
или предлог цена
Денес 10:35  НОВ ОГЛАС

Bmw 530d

Bmw 530d info 077924440 vase bez zameni


7.000 €
или предлог цена
Денес 10:35VW Scirroco

VW Scirocco - 2010 god - 1.4 TSI - 122 hp - Napraven kompleten se...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Денес 09:46Audi A3 Sportback 2.0 Tdi 140ks 2009/10 Facelift Avtomatik

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site Davacki Do Registrac...


7.990 €
или предлог цена
Денес 08:57Vw Passat 2.0 Tdi 8 Ventila 2005/6 god Highline

Perfektna Sostojba Bez nikakva zabeleska Registrirana Cela godina Ser...


5.400 €
или предлог цена
Денес 08:57Vw Golf 2.0 Tdi 110 ks 2009 god Dsg Avtomatik

Odlicna Sostojba Plateni se site Davacki Do Registracija Oprema ...


8.100 €
или предлог цена
Денес 08:57Alfa Romeo Giulietta 1.6 Jtd 20111 God Full

Odlicna Sostojba Plateni se Site Davacki Do Registracija Full Opre...


5.990 €
или предлог цена
Денес 08:56Peugeot 4007 2.2 Hdi 2008 god Full 4x4

Perfektna Sostojba Plateni se site Davacki do Registracija Full o...


7.300 €
или предлог цена
Денес 08:56Bmw X5 4.4 Benzin Plin 2002 god Avtomatik Full

Dobra Sostojba Registriran do Juni Mesec Full oprema Aluminski ...


4.390 €
или предлог цена
Денес 08:56Vw Polo 1.2 Tdi 2011 God

Odlicna Sostojba Plareni se site davacki Do registracija Oprema ...


5.900 €
или предлог цена
Денес 08:55Peugeot 206 Dizel 1.4 Hdi 2005 god

Dobra Sostojba So Aluminski Felni Novi gumi


1.990 €
или предлог цена
Денес 08:54VW GOLF 6 1.4 BENZIN KLIMATRONIK ORGINAL KM 138 407

VW GOLF 1,4 88 КS EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ PARIS FRAN...


6.390 €
или предлог цена
Денес 08:38CITROEN C5 automatic hydroactive III+

2.0 HDI- 160hp. NOV MOTOR ~30.000km! Registrirana so zelen karton do...


6.900 €
или предлог цена
Денес 08:30Mercedes-Benz C200

Возилото е сервисирано и регистрирано цела година. Со зимски и летни ...


7.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Денес 08:17TOYOTA AYGO,1.0 BENZIN,2006

Toyota Aygo 1.0 68ks 2006 god Doneseno od Germanija so vozenje...so ...


2.999 €
или предлог цена
Денес 08:08AUDI A5 SPORTBACK 2.0TDI 143ks

-ABS+ESP+ASR -Климатроник (три зони) -Алуминиумски бандажи Мулти...


14.990 €
или предлог цена
Денес 07:52Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km Opremen so dvoni komandi za...


9.100 €
или предлог цена
Денес 07:00MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
Денес 06:59Bandazi za Nisan Frontera Pajero

Imam 15ki Imam 16ki


150 €
или предлог цена
Вчера 23:28Bmw 530 _delfin_#ful...

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


7.000 €
или предлог цена
Вчера 23:05  НОВ ОГЛАС

Audi a8 4.2 long tdi

S line Maksimalna oprema Voziloto e doneseno od Germanija momental...


35.000 €
или предлог цена
Вчера 22:58  НОВ ОГЛАС

Octavia 1.4 plin atest 2008

Se prodava Skoda oktavija 1.4 benz plin ates plin vo dobra sostojba r...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 22:17RENO KLIO 1.5DCI

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km Ful oprema klima rabote serv...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 20:31Mercedes clk 200 kompresor

Voziloto e vo ekstra sostojba so ful oprema,se funkcionira 17ki band...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 20:31Fiat Grande Punto 1.9Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna so...


3.499 €
или предлог цена
Вчера 19:41Mercedes C180 Kompresor

Se prodava na delovi Moze i cel


111 €
или предлог цена
Вчера 18:46Golf 7 1.6TDI 77Kw 2016NOEMVRI

Distronik Klimatronik Aluminiumski Bandazi so letni gumi kako novi ...


7 €
или предлог цена
Вчера 18:46TOYOTA YARIS 1.0 FACE -08

TOYOTA YARIS 1.0 MOTOR NA LANCE - PRAKTICNO ZA ODRZUVANJE , SAMO FI...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:46FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE -TITANIUM- 09

FORD FIESTA 1.4 tdci 5 VRATI ---- NAJVISOKO NIVO OPREMA - TITANIUM ...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 17:46VW POLO 1.4 TDI FULL -07

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI MNOGU ZACUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NAD...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 17:46BMW e90

2005/06 2.0 163k/s Сменето ујле на мењач во овластен сервис на BMW (с...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 17:33  НОВ ОГЛАС

Се продава Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 регистрирана до 05.2013 со зелен картон . Од...


14.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.200 €
Вчера 17:23Mazda 2 1.4i top sostojba

Se prodava Mazda 2 1.4i 80hp Godina na proizvodstvo 2005 (vo soobrak...


2.999 €
или предлог цена
Вчера 17:09  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 301 NOVO 66.500km PRV GAZDA 2016GODINA

Se prodava odlicno socuvano vozilo so samo 66.500km, kupeno od salon ...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 16:15Se prodava Golf Vl

Se prodava Golf 6 - 2.0 Tdi 110 hp 2009 god.Smeneto rebrasti kaish, k...


8.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.150 €
Вчера 15:58Chevrolet Orlando

Chevrolet Orlando 163 ks(Neuvezuvan-prv sopstvenik) 2012 god, 7 sedis...


9.200 €
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Toyota CHR 1.8hybrid longue

Toyota Chr 1.8hybrid longue so najvisoko nivo na oprema dva kluca ser...


22.500 €
или предлог цена
Вчера 15:07Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI

Honda Civic 2006 2.2 i-CTDI Kolata e regestrirana do 07.2023 so zele...


4.600 €
или предлог цена
Вчера 13:48Toyota Avensis 1.8 vvti REDIZAJN PLIN-ATESTIRAN NEUVEZUVANA

Voziloto e vo ekstra sostojba 1.8vvti redizajn atestiran plin so najv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:43SEAT LEON 1.6TDI 81Kw-110ks 2014God

⭕️SE PRODAVA⭕️ SEAT LEON 1.6 TDI 81kw-110ks 2014 Godina CENA:12.100...


12.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.300 €
Вчера 13:30Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам