977 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Chevrolet Captiva 2.0 - 4x4

Voziloto e vo odlicna vozna sostojba, redovno servisirano, registraci...


6.250 €
или предлог цена
24 ное 13:19Промовирано

OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
21 ное 18:21Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


2.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 €
Денес 08:47Промовирано

AUDI A8 Long 3.0 TDI V6 Quattro 4x4 184 KW 2013 Godina

Cena : 23.500€ AUDI A8 Long 3.0 TDI V6 Quattro 4x4 184 KW 2013 Godi...


23.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A3 1.6tdi

Full oprema dva kluca servisna kniska plateno se do reg bezz zameni


12.900 €
или предлог цена
Вчера 12:10Touran 1.9 TDI

Se prodava touran vo odlicna sostojba Tel:078/322-782


4.300 €
или предлог цена
Вчера 11:54  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS PRV GAZDA !!!

-kolata e kupena nova od PORSCHE MAKEDONIJA - smenet zamaec i kaisi...


7.800 €
или предлог цена
Вчера 11:42Golf 5 plus 2.0. 140ks

Golf 5 plus automatic Registriran servisiran Bez nikakvi zabeleski...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
Вчера 11:27PEUGEOT 207 1.4 HDI FULL OPREMA

PEUGEOT 207 1.4 HDI 5 VRATI ( SEGA E SERVISIRANA PRED 0 KM - SM...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:25OPEL CORSA 1.2 SO FABRICKI LPG SISTEM - FACE LIFT -12

OPEL CORSA ECO FLEX 1.2 PONOVIOT MOTOR 86ks SO LANCE SO 4 CILIND...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:25OPEL CORSA D "ECO FLEX" 1.3 multijet NAJ FULL 2009

OPEL CORSA D "ECO FLEX" 1.3 multijet 55kw MOTOR SO LANCE - PRAKTICNO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 11:25OPEL MERIVA 1.3CDTI 2008GOD. ECO FLEX

OPEL MERIVA 1.3CDTI 2008GOD 55KW REDIZAJN MODEL EKO FLEX DIZEL TE...


3.390 €
или предлог цена
Вчера 10:56  НОВ ОГЛАС

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 2007 GOD. PARKING SENZORI NAPRED NAZAD,...


9.600 €
или предлог цена
Вчера 10:42WW POLO 14 TDI

Polo 1.4 tdi 2008 god 51 Kw So fuul oprema oprema Klima raboti E...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 10:39PRODAVAM AUDI A4 2.0

Se prodava audi A4 2.0 140ks registrirano do 11.2023godina servisiran...


5 €
или предлог цена
Вчера 10:38  НОВ ОГЛАС

Продавам Volkswagen Passat 1.6 Blue motion

Продавам Volkswagen Passat 1.6 tdi 105ks, Blue motion регистриран со ...


10.300 €
или предлог цена
Вчера 10:32SEAT LEON 1.9TDI 105hp NAVI Kupen od MK

194000 km Redovno servisirana i odrzuvana. Vtor sopstvenik, kupena o...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:31  НОВ ОГЛАС

Se prodava fiat fiorino

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba ! Za podetalni info na t...


77 €
или предлог цена
Вчера 10:28Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:58DAIHATSU TERIOS 4x4 PLIN

Terios 1.3.2005 god.4x4 na BG tabli Klima .servo. aibag .ABS. el.pro...


3.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.600 €
Вчера 08:38Seat ibiza

Se prodava seat ibiza 1.4 benzin registrirana do 11/2023 god Klima ...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Вчера 07:57Ford galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 07:56FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE FULL OPREMA -10

FORD FIESTA 1.4 hdi 5 VRATI KOLATA E MNOGU ZACUVANA , KAKO VNAT...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 07:34Prodavam odlicen Chevrolet Cruze

Prodavam odlicno socuvan Chevrolet Cruze, 1.6 benzin/plin 83 kw. Pr...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 06:26Passat 2.0

071217533--071217533!!!greaci na sedista parking senzori senzori za ...


5.900 €
или предлог цена
24 ное 23:23Logan Dacia 1.4

Se prodava logan dacia 1.4 vo ispravna sostojba plin/benzin so izmina...


1.100 €
или предлог цена
24 ное 23:21VW Golf 7

se prodava


11.600 €
или предлог цена
24 ное 21:59Mercedes_benz CDI C250 204ks

Vw polo 1.4 51kw dizel 2008 godina prva registriracija 4 novi gum...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
24 ное 21:50Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
24 ное 21:45BMW E46 320D FACELIFT 150HP

Se Prodava Bmw e46 320d facelift 150hp registrirano do 26.12.2022 ser...


3.650 €
или предлог цена
24 ное 20:09Opel astra 2017

Opel astra 2017 full 142000 km Registrirana do 26.10.2023


12.200 €
или предлог цена
24 ное 19:41Opel astra 1.6 /Avtomatik _reg. Do5mesec/23-g.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.555 €
или предлог цена
24 ное 19:09AUDI A4 B8 2008 2.0TDI

Voziloto e vo odlicna sostojba 2.0 TDI 143HP godina na proizvodstvo 2...


По Договор
или предлог цена
24 ное 19:01AUDI A3 2003

Kolata e maksimalno zacuvana redovno servisirana napraveno golem serv...


2.899 €
или предлог цена
24 ное 18:47Se prodava Audi A4

Voziloto e vo odlicna sostojba uvezeno od Svajcarija so pominati 194...


1 €
или предлог цена
24 ное 17:36Chevrolet Orlando 2.0Diesel 163hp

𝗖𝗛𝗘𝗩𝗥𝗢𝗟𝗘𝗧 𝗢𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝗼 𝗟𝗧𝘇 2.0 𝘋𝘪𝘦𝘴𝘦𝘭 120kw/163hp...


10.200 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
10.799 €
24 ное 16:05Vw Golf 1.6 Tdi Highline 2010/11 god Full

Perfektna Sostojba Mnogu Socuvan Bez Nitu Edna Zabeleska Plateni Se S...


7.990 €
или предлог цена
24 ное 15:27Mercedes clk 200 kompresor

Voziloto e vo ekstra sostojba so ful oprema,se funkcionira 17ki band...


25 €
или предлог цена
24 ное 15:24RENO KLIO 1.5DCI

Voziloto e vo ekstra sostojba 170000 km Ful oprema klima rabote serv...


3.200 €
или предлог цена
24 ное 15:24ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.400 €
или предлог цена
24 ное 14:34Chevrolet Captiva 2.0 - 4x4

Voziloto e vo odlicna vozna sostojba, redovno servisirano, registraci...


6.250 €
или предлог цена
24 ное 13:19Citroen saxo 2001 god reg ispravnoKolatae

Kolatae ispravna odlicn motor reg . So mali karoseriski greski


650 €
или предлог цена
24 ное 12:30VW PASSAT

Voziloto e vo extra sostojba,domakinski cuvano i odrzuvano.. -elektr...


4.800 €
или предлог цена
24 ное 12:13Страна 2 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам