965 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 KW 115 KS , FULL OPREMA PROIZVEDENO 2...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
26 ное 21:57Промовирано

Ford fokus C-maks

Praveno servis i registrirana pred dve nedeli, novi zimski gumi i dve...


3.900 €
или предлог цена
05 дек 12:55Fiat Panda van 1.3 multijet

Voziloto e na firma moze da se povrati DDV dokolu e na faktura. Vo o...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111 €
05 дек 12:47Vw touran1.6 tdi full oprema

Vw touran 1.6 tdi full oprema Servisna kniska do posleden km Start...


10.290 €
или предлог цена
05 дек 12:04MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 2007 GOD. PARKING SENZORI NAPRED NAZAD,...


8.800 €
или предлог цена
05 дек 10:16MERCEDES S320 LONG

Mercedes S320 LONG 2006 godina 260 000km pominato Uvezen od Germ...


12.999 €
или предлог цена
05 дек 10:04VW Scirroco

VW Scirocco - 2010 god - 1.4 TSI - 122 hp - Napraven kompleten se...


6.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
05 дек 09:29Mercedes C220 CDI

Se prodava -Mercedes c220 CDI -2002 god W203 (105kw/143hp) -reg d...


1 €
или предлог цена
05 дек 09:13Ford galaxy

Se prodava ford galaxy 2009 god registriran do 07/23 god so zelen kar...


6.200 €
или предлог цена
05 дек 08:34Volvo xc60 2.0diz.inspirion

Plateni site davacki do registracija.odrzuvano i servesirano vo volvo.


11 €
или предлог цена
05 дек 08:20Chevrolet Epica

Se prodava Shevrolet Epica proizvedena 2008 god dizel motor avtomatsk...


4.200 €
или предлог цена
05 дек 07:26Продавам Рено 9

Продавам Рено 9 од прв сопственик со истечена регистрација и во солид...


1 €
или предлог цена
05 дек 06:43bmw z3 gold

Bmw z3 gold 1.8 benzin so 156.000 km kompletno servisirano vo bmw ser...


9.000 €
или предлог цена
05 дек 00:48BMW 320CD 150HP

Се продава BMW 320 купе феислифт целосен М Пакет во супер состојба, р...


4.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.950 €
04 дек 20:29Tyota c-hr 18 hybrid

Voziloto e uste pod garancija pominato 28 000 km servisirano vo toyot...


25.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
26.990 €
04 дек 19:00SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKTURA 078 313 012 ...


1 €
или предлог цена
04 дек 13:51Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004

Se prodava alfa 156 1.9jtdm 2004 registrirana cela godina so zelen ka...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
04 дек 12:56CHEVROLET EPICA 2.0 2009GOD

Chevrolet Epica 2.0 dizel 150ks Voziloto e Prv sopstvenik Ekstra sos...


1 €
или предлог цена
04 дек 10:01Se prodava fiat fiorino

Se prodava fiat fiorino vo odlicna sostojba ! Za podetalni info na t...


7 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
77 €
04 дек 08:48Renault Clio 1.9diesel REGISTRIRANO CELA GODINA

Voziloto e vo ekstra sostojba 2000godina nema nikade korozija od opre...


По Договор
или предлог цена
03 дек 19:432007 Opel astra 1.7 GTC 101KS

2007 opel astra 1.7 GTC so 101 KS (74Kw) so 4 novi gumi, nov akomulat...


2.800 €
или предлог цена
03 дек 16:46Golf 5 plus 2.0. 140ks

Golf 5 plus automatic Registriran servisiran Bez nikakvi zabeleski...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
03 дек 15:52Mercedes c200

Mercedes c200, 136 konja 100 kw 2008 godina registiran osiguran servi...


8.300 €
или предлог цена
03 дек 14:55VW GOLF 4 1.9 TDI 81KW (110KS)!!!

VW GOLF IV 1.9TDI 81KW (110KS) 1999 GOD!!! -NAPRAVEN SERVIS -STEGN...


2.099 €
или предлог цена
03 дек 12:08VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS PRV GAZDA !!!

-kolata e kupena nova od PORSCHE MAKEDONIJA - smenet kumplug seti k...


7.800 €
или предлог цена
03 дек 10:05VW GOLF 7 1.6 BMT Comfortline TDI

Се продава volkswagen Golf 7 TDI 2014 година 77kw/105ks 102co2 Прв...


1 €
или предлог цена
03 дек 08:23MAZDA 6 -2.0 2007 Registrirana cela godina

Prodavam Mazda 6 registrirana cela godina smeneta cela prednica- filt...


3.800 €
или предлог цена
02 дек 23:22Peugeot 406 1.9TD 96*

Se prodava Peugeot 406 1.9td 66kw full oprema osven klima.Motor,menja...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
02 дек 22:47mercedes e220 2014 god kako nova

mercedes e220 w212/651 motor 170ps kolata e kako nova donesena od an...


999 €
или предлог цена
02 дек 21:29Se prodava mercedes c200 moze i zamena

Se prodava mercedes c 200 vo dobra sostojba registriran servisiran ti...


2.600 €
или предлог цена
02 дек 19:57BMW 530 D M-MODEL G30 2017G

BMW 530d M model, G30, 2017 godina, 195 KW, vo perfektna sostojba, se...


40.999 €
или предлог цена
02 дек 13:38VW TIGUAN 2.0 TDI R-LINE DIGITAL COCKPIT

VW TIGUAN 2.0 TDI R-LINE DIGITAL COCKPIT, 2018 god, DSG7 AVTOMATSKI M...


34.500 €
или предлог цена
02 дек 13:38PORSCHE PANAMERA 4S 2017 G

Porsche Panamera 4S 4x4 Chrono Paket Soft Close Panorama 21 bandazi...


67.500 €
или предлог цена
02 дек 13:38AUDI A5 RS5 OPTIK 2017 G FUL OPTEMA

AUDI A5 RS 5 OPTIK 2,0 MOTOR 2017 G 120,000 KM REALNA SERVISNA IST...


31.500 €
или предлог цена
02 дек 13:38MERCEDES E220 D AMG

Mercedes E220 d, AMG, 2016 godina 164.000km realni so servis vo merce...


34.000 €
или предлог цена
02 дек 13:38Мазда 3 седан 1.6, 2008 год.

Се продава МАЗДА 3 СЕДАН 1,6 (105кс) бензин 2008 год. (Многу Редок Мо...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
02 дек 13:00VW Golf 7

se prodava


11.600 €
или предлог цена
02 дек 10:07ALFA ROMEO MITO 1.6 JTDM

Alfa romeo mito 1.6jtdm 120ks.12.2008 god .oprema.klimatronik.abs.esp...


11 €
или предлог цена
01 дек 21:15CITROEN C 3. 1.4HDI PLURIEL 2006 god

Citroen c3 pluriel 1.4 hdi 50 kW. 2006 god. Oprema. Klima abs esp...


2.750 €
или предлог цена
01 дек 21:15MINI COOPER CLUBMAN 1.6 BENZ PANORAMA

Mini Cooper clubman panorama 1...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
01 дек 21:14MINI COUNTRYMAN 1.6 Benz 2012 God One Edition

Mini countryman 1.6 benz 2012 God. ONE ...


1 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
11 €
01 дек 21:14Страна 4 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам