965 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 KW 115 KS , FULL OPREMA PROIZVEDENO 2...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
26 ное 21:57Промовирано

CITROEN C 3. 1.6 HDI. 92 KS 2011 GOD

CITROEN C3 1.6HDI 92.KS 2011 GOD. ...


5.800 €
или предлог цена
01 дек 21:14VW TOURAN 1.9 TDI 105ks / golf passat audi seat

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
01 дек 18:39VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


5.200 €
или предлог цена
01 дек 18:39Audi 80 B3

Prodavam Audi 80 B3 model Benzin 1.8s 66kw.Kolata e vo dobra vozna so...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:19Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:09CITROEN.C.3 2009.G

Sega uvezen ch.100.000km servisna kniga.novi gumi servisirana klima k...


По Договор
или предлог цена
01 дек 15:16FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 -2012

FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet EURO 5 MOTOR SO LANCE -- KOLATA E MAK...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
01 дек 14:32Bmw 525 tds Klima ** zamena ///

Prodavam bmw 525 tds Klima * reg. Do 2mesec 2023g////_ zamena za pode...


1.300 €
или предлог цена
01 дек 06:41Daewoo matiz 2007 god. */-reg. Cela God.

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.300 €
или предлог цена
01 дек 06:41MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god.

MERCEDES CLS 320 CDI OD 2006 god VO ODLIČNA SOSTOJBA NA MAKEDONSKI ...


8.500 €
или предлог цена
30 ное 22:02Audi Q7

Се продава Audi Q7 возилото е редизајн Америчќи пазар сочувано макси...


24.000 €
или предлог цена
30 ное 20:48Prodavam Toyota Avensis

Za podetalni informacii javete se 071 205 960 Dime


4.500 €
или предлог цена
30 ное 19:46MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

MERCEDES C350 CDI 4 MATIC 2010/2009 245000km KOLATA E EDINSTVENA VO...


12.000 €
или предлог цена
30 ное 18:30Citroen c3 2017 opremem so dvojni komandi za avtoskola

Citroen c3 1.6 55 kw 2017 god 145.000km Opremen so dvoni komandi za ...


9.100 €
или предлог цена
30 ное 18:30Touran 1.9 TDI

Se prodava touran vo odlicna sostojba Tel:078/322-782


4.300 €
или предлог цена
30 ное 15:33Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
30 ное 15:23OPEL CORSA 1.2 SO FABRICKI LPG SISTEM - FACE LIFT -12

OPEL CORSA ECO FLEX 1.2 PONOVIOT MOTOR 86ks SO LANCE SO 4 CILIND...


1 €
или предлог цена
30 ное 14:49Polo

Se prodava seat ibica 2008,dobro sočuvana,novi zimski gumi,servis mal...


3.900 €
или предлог цена
30 ное 13:00СЕ ПРОДАВА CITROEN ZX 1.8i

Се продава Citroen ZX 1.8i со вграден плински уред Лавато. Има вграде...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:03Se prodava Citroen ZX

Se prodava ZX 1.8i.registriran vo vozna sostojba. Zimski i letni gumi...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:02Audi a3 8L 131ks 2003

Kolata e vo perfektna sostojba napraveno golem servis pred 3000km nov...


2.699 €
или предлог цена
30 ное 08:49Skoda Oktavia 1.6 dizel 2010g

Skoda Octavia 1.6 dizel 2010g


6.500 €
или предлог цена
30 ное 01:52PRODAVAM RENAULT CAPTUR 1,5 90 KS

Renault Captur 1.5 2013 god So pominati 88 000 km Ne uvezuvana, kup...


12.500 €
или предлог цена
30 ное 00:15Mitsubishi Lancer 1.5

Telefon : 070 252 389 Na poraki ne odgovaram. Prodavam Mitsubishi L...


10.500 €
или предлог цена
29 ное 21:39Opel astra 1.7 isuzo na delovi

Kolata se prodava samo na delovi 1.7 isuzo se sto vi trebq


1.000 €
или предлог цена
29 ное 21:28GOLF 4 1.9 TDI

SE PRODAVA GOLF 4 1.9 TDI 96kw131hp(ASZ) KOZENI SEDISTA MEMORIJA NA...


3.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.600 €
29 ное 18:01MITSUBISHI..COLT.

Mitsubishi colt 1.5.benzin vgraden atestiran plinski ured 130 000km s...


По Договор
или предлог цена
29 ное 12:40Skoda Felicia 1.3 plin_ATS

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


455 €
или предлог цена
29 ное 06:55VW GOLF PLUS 1.9TDI 2005 DSG

GOLFCETO E SO ORIGINALNI KILOMETRI 124.000 DOKAZ OD ITALIJANSKI DOKUM...


5.500 €
или предлог цена
28 ное 18:56BMW 420 xdrive Gran Coupe

Kolata e vo perfektna sostojba. Redovno servisirana isklucivo vo BMW ...


23.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
23.600 €
28 ное 13:11CITROEN C5 1.6HDI 2005 GODINA

PRODAVAM CITROEN C5 1.6 HDI REGISTIRAN SERVISIRAN PROMENETO ULJE FILT...


2.000 €
или предлог цена
28 ное 12:47AUDI A3 2003

Kolata e maksimalno zacuvana redovno servisirana napraveno golem serv...


2.899 €
или предлог цена
28 ное 10:22Audi A5 Ultra 190HP 2017

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017 MARKA: AUDI MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI UL...


27.499 €
или предлог цена
26 ное 23:08PORSCHE CAYENNE

Porsche Cayenne 2 para bandazi 20 ki Osiguran full kasko + zelen ka...


81.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.499 €
26 ное 23:08VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion

VW PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 KW 115 KS , FULL OPREMA PROIZVEDENO 2...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
26 ное 21:57FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS

FORD MUSTANG GT 5.0 460 KS , 2019, GT500, NAJFULL OPREMA, UVEZEN OD ...


39.999 €
или предлог цена
26 ное 11:24MERCEDES BENZ GLE 350 d COUPE AMG

MERCEDES BENZ GLE 350 d COUPE AMG 2017 godina, servisiran samo v...


60.000 €
или предлог цена
26 ное 11:24MERCEDES E220d AMG

Mercedes E220 d, AMG, 2016 godina 164.000km realni so servis vo ...


33.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
34.000 €
26 ное 11:24BMW 730d X-drive M paket 2020

BMW 730d x-drive, 195kw, 2020 godina, M paket, 65.000km servisirano s...


63.000 €
или предлог цена
26 ное 11:24BMW 520d M paket full

BMW 520d M model full 2017 god, 102.000km, servisirano samo vo BMW, n...


37.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
39.500 €
26 ное 11:23Страна 5 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам