Кичево
                   
765 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Llada niva 1.7 benzin-plin

Llada niva 1.7 benzin-plin God 1995 Novi gumi Raboti i benzin i pli...


1.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 мар 10:22Промовирано

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 19:04Промовирано

Mercedes C 220 cdi

Prodavam Mercedes C 220 CDI Avangard oprema: Dvozonski klimatronik ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 06:22Шевролет матиз.

Шевролет матиз 2004год.добра состојба. сменето улје филтер сет ребрас...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:50Mercedes Benz E 220 cdi EKSTRA

Mercedes Benz E 220 cdi 2009god AVANGARDE Navigacija dva kluca full ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:18AUDI A5 3.0TDI S-tronic 245hp

Audi a5 3.0tdi 245hp Kolata e vo besprekorna sostojba,full oprema...


23.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:50Golf 5 1.9 TDI

Se prodava VW Golf 5 1.9 TDI Golfot go imam 3 godini donesen od Germ...


4.850 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:51Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem golem servis na 180000 mal serv...


5.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:47VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION-14

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEOMTION, 110 KS, 6 BRZINI, 2014 GOD, NOV UVOZ OD...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:45OPEL ASTRA H 1.6 METAN BENZIN PLIN MOZE ZAMENA

SE PRODAVA 😃 REDOK VAKOV MODEL 👌 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTIL...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:26Toyota benzin pln rg,cela god.

full oprema se funkcionalno


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:04Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:44Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:04Prodavam passat b 5.5

Prodavam passat b5.5 vo besprekorna sostojba


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:01Honda Frv

Se prodava Honda Frv 2008 god 1.7 benzin plin registrirana do Januvar...


4.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:45Se Prodava Reno Megan 3 vo dobra sostojba

Se prodava Reno Megan 3, vo dobra sostojba 1.5 dizel 78 kw od 2009 go...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:18VW Touran 1.9 tdi avtomatik so full oprema

VW Touran 1.9 dsg so komandi na volan greaci na sedishta clima tronik...


5.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:15Mitsubishi Pajero 3.2 DID kako nova

Mitsubishi pajero so full oprema navigacija komandi na volan greaci n...


13.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:15BMW 525d 2006

Kolata e super socivana bez nikakva maana , so kolata idat Komplet zi...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:13AUDI A6 3.0 QUATTRO 4x4

Voziloto e vo perfektna sostojba motor menuvac .napraveni site servis...


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:33FORD MONDEO DIZEL

Prodavam Ford Mondeo 1.8 td , odlicen motor, novi zimski gumi i letni...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:48  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 BENZIN 1.6 BENZIN PLIN

Nema reg i puknata soofersajbna Plin bez dok


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:29OPEL VECTRA 2.0 DTI -MOZE ZAMENA ZA SKUTER

Reg do 3-2023 Moze zamena za skuter samo ne kineski


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:29OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT

Reg do 9-2023 so zelen karton


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:29VOLVO XC90 2.4D &STRANSKI TABLI

Cel za delovi


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:29VW PASSAT 1.9tdi 131ks

Reg.cela god


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:29  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE-14

SEAT LEON 1.6 TDI STYLE, 105KS, 2014 GOD., NOV UVOZ OD GERMANIJA, PLA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:15KIA CEED 1.6 CRDI

KIA CEED 1.6 CRDI, 116KS, 2008 GOD, 174000 KM,NOV UVOZ OD SVAJCARIJA....


4.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 00:46AUDI A6 3.0 TDI

AUDI A6 3.0 TDI, 224 KS, 2004 GOD. 308000 KM, AUTOMATIC. S- LINE INFO...


5.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:46MAZDA 6

MAZDA 6 2.2 DIESEL, 163 KS 2009 GOD. 198000 KM, PLATENI SE SITE DAVAC...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:46KIA CEED 2.0 CRDI

KIA CEED 2.0 CRDI, 140 KS, 2008 GOD. 205000 KM, NOV UVOZ OD SVAJCARIJ...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:46FORD FIESTA 1.6 BENZ.

FORD FIESTA 1.6; 120 KS, 2009 GOD. 143000 KM.UVEZENA OD SVAJCARIJA. V...


3.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 00:46Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin

Se prodava Opel Corsa 1.4 cdx 1997 benzin so stranska registracija ( ...


899 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
987 €
Кичево

Автомобили

28 мар 22:18Audi a4 1.9 tdi

Se prodava audi a4 1.9 131ks Kolata e redovno servisirana napraven ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 21:36Kia picanto 2007 registrirano

Se prodava Kia Picanto od prvi gazdi so pominato 50,000 km kolata e k...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 21:27AUDI A4 B8 “facelift” 2.0 diesel 2014

2.0 tdi 150 ks. servisna kniska uvezena od CH plateni site davack...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 20:22Renault espace

Vo dobra sostojba


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 20:18Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 19:04AUDI A3 1.9 TDI 110ks

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI 110 KS AUDITO e vo odlicna sostojba bez do...


3.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 18:45IBIZA 1.2 TDI 2011

Seat ibiza 1.2 Tdi 2011/12 uvoz Holandija donesena so vozenje prva fa...


52 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 18:35MERCEDES C 220

Mercedes C 220 servisiran komplet novi gumi prva farba


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 18:34OPEL ASTRA H 1.6 FABRICKI METAN MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

HITNO HITNO HITNO SE PRODAVA ...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 15:23Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам