Охрид
                   
250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

gumi 195 65 15

zimni gumi vo dobra sostojba 5 mm sara


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

19 ное 08:10Bandazi 15

5-112. Vo odlicna sostojba


17 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 ное 16:00Bandasi

Bandasite se vo odlicna sostojba R13 4x108. Cena 6000 denari TELE...


6.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

17 ное 13:08staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki zmigavci novi za site vido...


7 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 ное 14:26Барам гаража

Барам гаража во стариот дел на Охрид Варош или Месокастро.


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 ное 18:16Baram rabotnik

Se bara opst rabotnik za gradeznistvo. Javete se ke se dogovorime


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 ное 18:10Masina za cigari

Se prodava originalna mashina za pravenje cigari od OCB, Lesna i pra...


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 ное 14:43gumi 215 60 16

dobri gumi 16 4 nmm sara


15 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 ное 18:38magisterski/doktorski/diplomski

magister so dolgogodisno iskustvo vo poveke oblasti pomaga vo izrabot...


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

02 ное 10:15Kami na peleti 10 kw

Koristen e samo edna sezona Cenata e fiksna


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 окт 15:42Ласерско метро

Пеодавам ново ласерско дигитално метро.Мери растојание од 0.5 до 18м,...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 окт 10:11Se prodavaat pilinja

Cena po dogovor Broj tel 075528610


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

25 окт 10:10Bandashi za audi

Bandasite se dobri za audi A3A4


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 окт 01:50Zastitna maska profesionalna

Заштитна маска професионална за прскање против пестициди, фарбање, пр...


30 €
или предлог цена
Охрид

Останато

16 окт 08:20Se prodava camec Pasara

Camecot e koristen i e vo dobra sostojba. Dolzima 5.84m Shirina 1.9...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 окт 17:07215-60-16

gumi 215-60-16c


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 окт 08:14Klima nova neodpakovana 7ca 112233

Klimata e nova neodpakovana so priklucok na toplotna pumpa i solarno


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

13 окт 22:27Hemisko cistenje poliranje

Hemisko cistenje na vozila/Хемиско чистење Povekje slojno poliranje ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 окт 16:00RENT A CAR OHRID

РЕНТ А КАР ОХРИД ви нуди изнајмување на возила по најповолни цени во...


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

11 окт 10:24Socuvana dosta kujna

se prodava socuvana funkcionalna kujna 19500 denari


19.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

08 окт 19:42BB Rent a car Ohrid

!!!!!Black Friday!!!!! Попусти од 20% ББ Рент а кар Охрид ви ну...


32 €
или предлог цена
Охрид

Останато

08 окт 11:39Se izdava dukjan!

Se izdava dukjan vo centarot na Ohrid, na samiot plostad Vednas do ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

06 окт 15:41Goblen

Se prodava goblen, odlicno zacuvani, bez ostetuvanja


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 окт 15:26prodavam trosed

odlicno socuvan mnogu malku koristen


3 €
или предлог цена
Охрид

Останато

06 окт 11:03Се издава гарсоњера

Се издава гарсоњера во Охрид преку годината блиску до пазарот после т...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 окт 23:51RFID access control tastatura

Access Control Keypad Features: High quality and high security....


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

30 сеп 15:33vw aluminiumskl bandazi 16

odlicni bandazi 5-100


20 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 сеп 08:30vw bandazi 5 100

16 aluminiumski bandazi


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

25 сеп 16:21keramidi

Prodavam stari keramidi


10 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

20 сеп 17:05baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008

baram zadna daska za opel meriva 1,4 2008 godinatel 070 571 812


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 23:21Se prodava iznajmuva Dujkan 78m2 112233

dujkanot se iznajmuvat na podolg period minimum na 2 god moze da se k...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54Bandashi so novi gumi najnov model Audi 2021god 17ki i19ki

Bandashite se novi so novi gumi orginal neodpakovani PIRELLi I HANKOO...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

18 сеп 00:54se prodavaat vrata

Vrati so kasi po moznost sami da gi.izvadite socuvani se i cenata e 3...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

15 сеп 14:27guma so bandaz 195 65 15

unirojal guma so bandaz moze i posebno


39 €
или предлог цена
Охрид

Останато

12 сеп 20:58СОБИ СО ПОСЕБНИ КУПАТИЛА

Собите со 2 и 3 кревета, со свои купатила, свој балкон и заедничка ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

07 сеп 10:18Zenzki velosiped

Vo odlicna sostojba. Novi gumi


50 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 19:39APARTMANI vo Pestani Vila Galeria

Apartmani posebno kupatilo balkon, opremena kujna, sopstven parking, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

01 сеп 12:46Se prodavaat radijatori za parno 10 radiatori

radijatori za parno 10 radiatori se kontakt 075999380


550 €
или предлог цена
Охрид

Останато

31 авг 21:14Se izdava kamp vo Gradisye

Se izdava kamp vo gradiste so tus kabina Kontakt 070 206 572


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

29 авг 13:22aluminiuni bandazi 16

5 100 bandazite se vo odlicna sostojba zdravi pravi so miselin solid...


2 €
или предлог цена
Охрид

Останато

27 авг 21:59Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам