Охрид
                   
263 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BOCKA ZA VINO 668 LITRI DABOVA

Se prodava Bocka za vino malku koristena vo odlicna sostojba INFORMAC...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

13 апр 19:30Pila za rabota

Se Prodava Nekoristena Nova Pila


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 апр 23:43tocak

imam tri tocaci slobodan 078232175


100 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 мар 01:43se prodava niva vo s volino debrca

niva so povrsina od 25000 m vednas do branata na r sateska


10 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 фев 21:26купувам пчелни семејства

kupuvam pcelni semejstva


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

24 фев 12:56PECKA 6KW 5000MKD PECKA 3.5KW 3000MKD

Pechkite se vo odlichna sostojba... Povejke info na 077/888-108 Zora...


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

11 фев 21:19TRKALCA

Prodavam novi trkalca, kupeni vo Germanija kako na slikata. Golem poz...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 16:07Fiokar

Odlicno zacuvan i prakticen za doma,kancelarija..


9.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 15:24velosiped BMX orginal Americki

Orginal BMX donesen od Amerika


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

31 јан 16:14Velososiped BMX orginal Americki

BMX tocak, orginal Americki so site nisani,


5.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 18:03Sportski velosiped, aluminski trup

Velosipedot e skoro nov,aluminiumski trup, tenki gumi, samo za ljubit...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 јан 17:08Се продаваат пар семафори

Се продаваат пар функционални семафори


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

27 јан 09:38Raftovi

Продавам рафтови од затворен бутик нови Цена по договор Бојан 076 ...


15.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 дек 13:00Prodavam talpi od orev

Cena po dogovor Info na 076 206 155


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

10 дек 19:03Се продава мебел и покуќнина

Се продава половен мебел и покуќнина во добра состојба, сочувани добр...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

17 ное 18:01Prasinja

Se prodavaat prasinja od: -100-120 kg -okolu 60 kg - edno okolu ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

15 ное 12:07Se izdava Dukjan Pod Kirija So Invetar OHRID

Se izdava dukjan pod kirija so si invetar i roba,Dukjanot se naogja v...


5 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

09 ное 13:04aparat za toceno pivo

Se prodava apatat za toceno pivo vo ispravna sostojba tel za kontakt...


250 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 ное 15:53drva za prodazdba

Se prodavat drva dab i buka prva klasa i vtora klasa


2.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 окт 20:31Remce / kaiska za apple watch

Se prodavaat remcinja / kaiski za apple watch 42-44mm. 350 den parce.


300 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

19 окт 09:41Multimetar unimer Metravo 4 s

Prodavam multimetar METRAVO 4s ISPRAVNA ODLICNA SOSTOJBA


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

16 окт 13:27Се продава бочва за вино во одлична состојба 400 литри

Се продава бочва за вино во одлична состојба, скоро нова. Збира 400 л...


100 €
или предлог цена
Охрид

Останато

10 окт 11:32Kangali

Se prodava Kangali 2m 1z 27 dena od ekstra roditeli za poveke info:07...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 сеп 22:00Termo pecka

Termo pecka 6kw


4.800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

03 сеп 23:24APARTMANI vo Pestani

Posebno kupatilo kujna dvor privaten Parking.... Cena po dogovor ==>...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

22 авг 12:50Maltizer

3 mesecen malrizer


12.000 €
или предлог цена
Охрид

Останато

04 авг 10:31Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:33Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:31Prodavam tocak detski.

Dobro socuvan


2.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

26 јун 23:27kafemat

se prodava kafemat vo ispravna sostojba potreben e servis za poveke i...


500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

24 јун 16:43drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 €
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:33drvena ograda

Izrabotka na drvena ograda farbanje I montasa( forma kakva sto sakate...


130 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

28 мај 15:30Комора

Се продава Комора Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

22 мај 20:02XBOX 360

se prodava Xbox 360 Konzolata e bez grebka Kupen e nov i igran sa...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 мај 22:03Вага

Се продава Вага Вагата мери до 150 кг Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Фрижидер

Се продава фрижидер Цена по договор


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

20 апр 15:08Роеви и Матици

Репроцентар Пчеларство Стојаноски- Охрид ви нуди пчелни роеви и мат...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

04 апр 22:59Elektromotor

Prodava trofazen elektromotor so tri brzini. Karakteristiki na motoro...


111 €
или предлог цена
Охрид

Останато

26 фев 18:03EVRO PALETI

Se prodavaat evro paleti 120×80 vo super sostojba


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 фев 14:17Велодипед

Нов, неупотребуван, купен е пред 2 месеци. Се продава заради несоодве...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

10 јан 22:24Страна 6 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам