Прилеп
                   
2000 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:48Промовирано

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:16Peugeot 207 CC

Се продава Peugeot 207 CC Колата е во перфектна состојба регистрирана...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:08BMW 118d FACELIFT 2008

MOZNA E ZAMENA KOLATA E SO RELANA KILOMETRAZA POVERKA PO VASA ZE...


5.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 79KW, 2004g, moze zamena

Se prodava PEUGEOT 307 SW 1.6HDI 79KW(110KS), 2004g.,reg do 08.2022,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:50Audi a6

Se prodava audi a6 2007 god. 2.7 tdi 180ks Smeneto maslo filtri, reg...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:23BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:19PEUGEOT 207CC 1.6HDI CABRIO

Se prodava Peugeot 207cc.1.6hdi so ful oprema registrirana cela godin...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:05Peugeot 5008 2.0HDI AUTOMATIK

Kolata e vo bez prekorna sostojba uvezena od CH i plateni se site tro...


8.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:05Se prodava odlicen VW Touran

Se prodava odlicno socuvan touran so 7 sedishta servisiran prva boja...


5.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.150 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:52Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:42VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e kupena od Porsche-Skopje,vo odlicna sostojba i e so site nav...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:38Seat leon 1.9tdi 2010god.

Kolata e domakinski zacuvana, na slikite e celosno prikazana. 078275...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:06KIA DELTA AVELA

Se prodava kia avela delta 1999 godina 1.5 benzin standard oprema bez...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:45Mercedes E220 BlueEfficiency 170hp - f1 shifteri

Kolata e vo odlicna sostojba, so site navremeni servisi vneseni vo se...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:40FIAT PUNTO 1,3 MJET REGISTRI.ODLICNO

Se prodava FIAT Punto 1,3 multijet motor odlicen.Servisirano i odrzuv...


2.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:52Opel astra 2.0dti

Opel astra 2.0dti registrirana cela godina + zelen karton cela godina...


1.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45SE PRODAVA KUKA za AUDI

EVRO KUKA za audi pp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:44PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:44ALFA ROMEO 147

Se prodava alfa romeo 147 vo odlicna sostojba 2002 godina 1.9 jtd max...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:43  НОВ ОГЛАС

Kolata se prodava

Se prodava lada 110 marka lada vaz, Registrirana do 8 mesec 2023 god...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:03Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:48LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:24SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:05MERCEDES C 200 CDI REDIZAJN !!!

P R O D A D E N O!!!!!!!!!


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:04FORD FIESTA 1.6 HDI 2010 god.

FORD FIESTA 1.6 66KW 2010 GOD. FULL OPREMA, ZIMSKI GUMI, NOV UVOZ OD...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:04WV TOURAN 2003/2004GOD. EXTRA!!!

WV TOURAN 1.9 TDI FULL OPREMA: KLIMA , ABS , ESP , ESR , BOARD KOMPI...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:04WV GOLF 5 PLUS 1.9 TDI NOV!!!!!

WV GOLF 5 12M.2005 G. FULL OPREMA 17" OZ ALUMINIUMSKI BANDASI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:04CITROEN NEMO 2010 1.4 HDI!!!

CITROEN NEMO 12M 2010 GOD. LIMITED EDISHN FULL OPREMA EDEN SOPSTVENIK...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:04Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00KIA PICANTO 1.0 2013 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM OD KIA REGISTRIRANA E CELA...


5.790 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Голф 5

Целосно среден голф без денар вложувсње


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Nissan X Trail

Se prodava Nissan X Trail 2004 g 2.2 136 ks 4x4 Registriran do 07 m...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:48Mercedes E 220 CDI

Se prodava mercedes e220 w211 Registriran so zelen karton Servisi...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:24AUDI A5 2.7 automatik

Audi 2.7 tdi sportback avtomobilot e so full oprema vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:20Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g

✅ Se prodava Nissan X-Trail 2.2DCI 4x4 2004g ✅ Registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:20MINI COOPER CLUBMAN 1.6 HDI 2009

ABS AIRBAG X8 PANORAMA KROV ELEKTRICEN ABIENTALNO SVETLO TEMPOMAT...


5.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:09Delovi od motor 2.0TDI BKD

Se prodava motor 2.0TDI BKD motor na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:05MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 150KS 4X4 2014 GODINA NAPRAVEN GOLEM I MAL S...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 12:02Страна 2 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам