Гевгелија
                           
93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан во Гевгелија

Се издава стан во Гевгелија. Локација: до градската болница. Улица „...


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
16.000 €
Гевгелија

Станови

Денес 13:00Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Гевгелија

Станови

Денес 11:39Se izdrava apartman za kratok prestoj

Mihaela apartmani,izdava apartman za kratok i dolg prestoj. Kapacit...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 11:03Se izdava polunamesten stan

Stanot e so celosno opremena kujna,opremeno kupatilo i klima vo funkc...


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 08:46Se izdava namesten stan

Se izdava celosno namesten stan. Stanot se naoga vo nova zgrada do n...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 08:46SE IZDAVA SPRAT 110m2

SE IZDAVA SPRAT OD KUKJA 110M2 SKORO RENOVIRAN 2 GOLEMI TERASI 1 BA...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 08:27Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 12:52Se izdava apartman / studio

Se izdava apartman na podolg vremenski period.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 12:31Se izdava trosoben stan

Se izdava trosoben stan na ul.Kole Nedelkovski (kaj lamelite) vo bliz...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 ное 20:52Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 ное 10:54KUPUVAM STAN VO GEVGELIJA

Kupuvam stan vo bilo kakva sostojba ne povisoko od vtori kat.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 ное 07:13STAN VO GEVGELIJA

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno par...


800 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 ное 10:50Prodazba na stanovi vo Gevgelija

Poveke inf samo na brojot 077 585 046


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

21 ное 09:44Se iznajmuva

Apartman 80m2


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 ное 18:40Се издава еднособен стан

Се издава еднособен стан, спроти хотел Аполонија, строги центар во Ге...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 ное 19:34se izdava 120m2 centar Gevgelija

centar se izdava namesten so parking mesto pozadi don andon


22.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

14 ное 22:35garsonjera komplet opremena

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 ное 17:22Се издава Апартман 75м2/Apartments for rent Gevgelija 75м2

Се издава Апартман на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивш...


12.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 ное 15:11Наместен стан во нова зграда кај пазарот

Издавам стан во нова зграда кај пазарот. Станот е составен од една с...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

11 ное 09:54Novi stanovi vo Gevgelija

Продажба на нови модерни апартмани во мала зграда (8 апартмани - приз...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 окт 21:44Продажба на апартмани Гевгелија

Продажба на нови модерни апартмани во мала зграда (8 апартмани - приз...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 окт 19:45Се издава стан за домување или канцеларија

Наспроти хотел Аполонија, строги центар во Гевгелија. Распоредо...


9.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 окт 07:38Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија

Се издава одлично опремен трособен стан во Гевгелија, на ул. Св. Клим...


300 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 окт 21:37Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 окт 15:46Se izdava celosno namesten stan

Se izdava celosno namesten stan Dogovor na minimum 1 godina !


230 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

09 окт 13:00Се изнајмува стан од 55м2

Се изнајмува опремен двособен стан од 55м2, на 3 кат, лоциран во Цент...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 окт 14:49se izdava mal stan

Se izdava mal stan so edna spalna soba za samec ili par .


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 13:00Se izdava garsonjera

Se izdava garsonjera na podolg period kompletno opremena.tel 077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 сеп 16:09Stan vo Gevgelija

Se prodava stan vo Gevgelija 79 m2 na treti kat vo Euroing zgradata k...


80.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 сеп 12:56Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 сеп 16:08Kupuvam Garsonjera

Kupuvam garsonjera ili pomal stan Vo gevgelija po realna cena od m2


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 сеп 02:36se izdava stan

se izdava namesten stan vo Gevgelija 070 434 154


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

01 сеп 21:25Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 авг 10:51Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:46Se iznajmuva stan vo centarot na Gevgelija

Se iznajmuva stan vo centarov na Gevgelija nasproti vodenata zaednica...


200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 авг 10:29Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 авг 13:00Kupuvam Stan ili Kukja vo Gevgelija

Kupuuva stan ili kukja vo Gevgelija, ponudi samo na Viber ili Telefon...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 авг 16:38Se izdava namesten stan vo Gevgelija vo Strumickata zgrada

Stanot e nov, kompletno namesten i so odlicna lokacija vednas do pice...


11.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

18 авг 19:33Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 17:28Stan vo gevgelija odlicna lokacija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava stan vo...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

06 авг 07:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам