Гевгелија
                           
93 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава по закуп во центарот на градот

Се издава стан под закуп во центарот на градот на приземје.


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:07Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден з...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 јул 20:05Се продава нов стан

Се продава нов стан во Гевгелија од 67м2, вселив веднаш. Повеќе инфор...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јул 13:00Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


33.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

19 јул 16:38Нов Трособен Стан - 76м²

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²) Станот располага со дн...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јул 18:23Продавам Стан од 80 квадрати

Продавам стан од 80 квадрати и 9 квадрати подрум на 5 спрат реновиран...


36.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 јун 00:09Stan vo Centar direkt na Plostadot

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat. Stanot se prodava so mebel. kujna, ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

08 јун 18:57Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

24 мај 23:04Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Prodavam Nov trosoben stan

Prodavam Nov trosoben stan


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 мај 05:08Stan vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava stan vo Gevgelija vo blizina na Nov...


750 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 апр 16:45Novi stanovi vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava novi sta...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 фев 08:02Стан од 60м2

Се продава стан на приземје 60м2, на ул.Коле Неделковски број 16 во Г...


30.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 фев 13:28Se prodava Stan vo blizina na Delikates

Se prodava stan vo blizina na butik delikates, ne e namesten, moze da...


14.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 јан 09:41Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava stan vo centarot na Gevgelija, nov, kompletno namesten, so ...


240 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

20 дек 10:49Се издава стан на Булевар Гевгелија

Се издва стан на приземје, јужна ориентација, погоден за семејство ил...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 окт 18:12SE IZDAVA

Se izdava kolmpletno opremen stan : masina sa alista , masina za sado...


10.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 сеп 19:51Se izdava stan vo Gevgelija

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Gevgelija , stanot i...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 сеп 21:32Издавам наместен

Издавам наместен стан, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

31 авг 18:32Stan vo Gevgelija-renoviran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava stan vo ...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 авг 17:02Se prodava namesten stan vednas vseliv

Stanot e renoviran 54 m2 plus terasa 4m2 i podrum od 14m2


111.111 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 јун 19:26Se prodava stan

Se prodava renoviran stan od 70 metri kvadratni na odlichna lokacija ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

27 јун 00:53Se izdava

Se izdavA trosoben namesten stan vo strumickata zgrada. 078346649 Ve...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

07 јун 09:01Stan vo Gordinija

Agencijata za nedviznosti Dbi real estate Gevgelija prodava odlicen ...


27.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 21:24Se izdava kompletno namesten stan vo nova zgrada

Poveke informacii na tel: 070/218-347


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

30 мај 13:28Se prodava nov stan

Se издава- prodava nov kompletno opremen stan. Cena po dogovor


41.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 12:10Se izdava stan

Se izdava stan na prizemje so dva vleza ul.Kole nedelkovski,6...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 апр 12:20SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

SE IZDAVA KOMPELTNO NAMESTEN STAN VO BLIZINA NA OU VLADO KANTARDIEV


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

02 апр 23:37se prodava stan

se prodava ubav stan na prizemje 79 mk i podrum 20 mk..vkupno. 99 mk...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

15 мар 16:55Se izdava stan

Se izdava namesten nov stan .Povolno tel.070 256 739


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:22Se izdava stan

Se izdava namesten nov stan .Povolno


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

25 јан 19:19Апартман

Индивидуална станбена куќа со приземје и кат со поткровје наменета за...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

03 дек 01:23Se iznajmuva sprat od kuka vo Gevgelija

Se izdava sprat od kuka, dve kupatila, dnevna soba, kujna, trpezarija...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 ное 21:02STUDIO APARTMAN

Se izdava namesten apartman na super lokacija, vo blizina na restoran...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

12 ное 18:12Se izdava kompletno ureden stan STRUMICKATA zgrada

Se izdava kompletno uteden stan so nova bela tegnika i mebel. Stanot...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

13 окт 12:58Moderno namesten stan vo Gevgelija

se iznajmuva stan -prizemje od kuka , kompletno namesten so mebel I t...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

29 сеп 12:51Стан во Гевгелија

Станот е реновиран, целосно опремен и комплетно функционален. Распо...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 сеп 17:46се издава стан кај трговскиот центар

2 соби, дневна и спална. наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА ко...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јул 16:47се издава стан во мирна околина

се издава стан веднаш до старата градска пошта. 2 соби, дневна и спа...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

28 јул 16:33Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам