Охрид
                           
1494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam garsonjera

Izdavam garsonjera za podolg prestoj, celosno namestena. Se naogja na...


10.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

23 ное 12:27Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

25 ное 19:55Промовирано

Се продава стан во Охрид,можна замена за стан во Битола

Се продава стан во Охрид 73m^2 и гаража 18m^2. Moжна замена за стан ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

24 ное 12:22Промовирано

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ско...


64.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 21:23Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period . Stanot e opremen i se ...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 19:50Izdavam garsonjera vo daljan

Se izdava garsonjera vo daljan Moze I za podolgo garsonjera E nameste...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 12:24Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

20 ное 11:48SE IZDAVA STAN VO OHRID-CENTAR

Izdavam nov,kompletno opremen dvosoben stan od 40m2 vo centar na Ohri...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 23:25PRODAVAM STAN VO CENTAROT NA OHRID

Prodavam stan vo cntarot na Ohrid so dvorno mesto 45m2 kompletno ren...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 14:04Kupuvam Garsonjera

Kupuvam Garsonjera do 30.000 e. Ponudite samo na tel.


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 13:04Kupuvam stan

Kupuvam stan od 40 do 50 m2 Biljana 076-582-656


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

19 ное 09:07Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 ное 10:08ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,...


85.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 18:57Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 14:56For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 13:11Стан за студенти во Охрид

Се издава стан за студенти во Охрид.Станот е 40 м2,две соби,купатило,...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 12:54SANRAJS Stan 64 m2 na 2 kat jug Gimnazija

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba dvsoben stan od 64...


74.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:39Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:35Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit. Stanot e so ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:34Стан на Кеј Македонија со поглед на езеро

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


110.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:24Стан и гарсоњера кај гимназијата

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


102.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 ное 11:21ИМПЕРИЈА – Стан нов

Шифра Ц 61/22 Се продава некористен стан со површина од 73м² со р...


1.180 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 21:31Се изнајмува Луксузно наместен стан во центарот на ОХРИД

Се изнајмува стан во центарот на Охрид (над НЛБ банка) Станот е лукс...


60 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 17:05Ohrid centar do postata

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


29 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:48Se Iznajmuva vo OHRID Apartmani vo strog centar do postata

Se iznajmuvaat apartmani vo strog centar na Ohrid na samo 50 metri od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 16:47MILOSHEVSKI - STAN OD 56m2 VO OHRID NA ULICA SIRMA

Agencija MILOŠEVSKI vi nudi odlična ponuda na stan od 56m2 vo Ohrid n...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 13:04Ohrid-Apartman strog centar prva linija do ezero

Ohrid-Se iznajmuva apartman strog centar prva linija do ezero na ul.K...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 12:57Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за , наспроти полицијата . С...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 ное 09:27SE IZDAVA APARTMAN VO CENTAR NA OHRID

Apartmanot e nov, se naogja vo centar na ohrid na 150 metri od ohrids...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 20:00Се продава стан 53м2

Се продава стан на ул. Асном лам.3. Станот е со површина од 53м2 со д...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 19:57ИМПЕРИЈА – Стан 80м²

Шифра Ц 52/14 Се продава стан со површинa 80м² со распоред –дневна...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58ИМПЕРИЈА – Стан 55м²

Шифра Б 110/22 Се продава нов невселуван стан со површина 55м² со р...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58ИМПЕРИЈА – Станови во центар

Шифра Б 109/13,14,15 Се продаваат станови во градба со површини од ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 18:58MILOSHEVSKI - STAN OD 81m2 VO OHRID (centralno podracje)

Odlična ponuda na stan vo centralno podračje na gradot Ohrid. Stan...


83.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 14:02IZDAVAM GARSONJERA

GARSONJERA LOCIRANA VO NOVATA NASELBA BEJBUNAR NASPROTI SPORTSKATA S...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 13:07Apartmani , studio , apartman , sobi , Ohrid , centar , stan

Се издаваат нови луксузни апартмани се наоѓаат во најстрогиот центар ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 11:40ЧОЈС-Trosoben stan na Turisticka

Se prodava trosoben stan na bul.Turisticka nasproti market Tamaro (kr...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 09:50Nov stan vo Ohrid

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na...


61.600 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:46Prodavam nov stan vo Ohrid centralno podracje

Se prodava nov stan vo Ohrid centralno gradsko podracje (naselba Hris...


71.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:46Se izdava stan na podolg period

071 840 655 Виолета Се издава стан од 55 м2 на подолг временски пе...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 ное 08:14Stan vo centar

Pominete gi novogodisnite i boziknite praznici vi prekrasniot Ohrid.S...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 19:11Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pog

Se prodava preubav stan 65m2,top lokacija so fenomenalen pogled vo oh...


78 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 19:05Атрактивен стан во центар

Атрактивен стан во централно подрачје на само 200м до чаршија и цента...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

14 ное 17:56Страна 5 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам