Охрид
                           
1518 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава убав стан со две спални кај Градски пазар

Се продава стан на бул Туристичка 17, веднаш до Тамаро маркет и во не...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Apartmani Jovan vo strog centar do postata so garaza

Se iznajmuvaat dnevno Apartmani Jovan, koi se novi, luksuzno opremeni...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

04 јан 21:34Промовирано

Нов ПРЕКРАСЕН опремен стан

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

29 јан 12:13Промовирано

*** Капитал *** Трособен јужен стан во центар на Охрид

Шифра 10 933 Трособен јужен стан во Охрид во урбана заедница Центар...


97.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Двособен стан со двор - Чаршија Охрид

Ексклузивна понуда: Двособен источен стан со двор во Охрид, урбана ...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Трособен источен стан во населба Далјан

Ексклузивна понуда: Површина 81 мкв. Кат: втор без лифт. Паркинг. Ор...


72.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:18*** Капитал *** Четирисобен јужен стан во Охридати

Четирисобен јужен луксузен стан во Охридати. Квадратурата на станот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Двособен јужен стан во населба Далјан 62 мкв

Шифра 10 965 Ексклузивна понуда: Двособен јужен стан во населба Да...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17*** Капитал *** Луксузен јужен двособен стан во Бејбунар 75

Двособен, луксузно наместен стан во населба Расадник, на само 5 минут...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:17***Капитал***Ексклузивно Стан 76 мкв, Три Апартмани

Шифра 10 929 Ексклузивна понуда Трособен стан организиран како...


77.900 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 12:16SE IZDAVA STAN SO 2 SPALNI SOBI

Se izdava stan za kratok i podolg period, 70m2 vo naselba Biljanini I...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 11:05Stan od 79m2 na vlezot od Ohrid so pogled kon ezeroto

Se prodava stan od 79m2 na vlezot od Ohrid vednaš nasproti benziskata...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 10:36Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 09:21Нови станови во градба

Се продаваат нови станови во градба во Охрид , центар , кај судот. К...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

18 јан 08:48City Center Apartment 2 строг центар

Се издава комплетно ново опремен стан во Охрид, градскиот пазар. Апар...


50 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10City Center Apartment

Се издава комплетно наместен стан за кратко и долго сместување во цен...


3.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 19:10ODLICEN STAN OHRID

Stanot e vo Daljan, kraj ezero, kompletno i perektno izrenoviran, bli...


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 18:28Kamelija Nov stan 55m2, 1 kat kaj uciliste Hristo Uzunov

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid prodava nov stan vo zavrsna fa...


1.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 17:50TROSOBEN STAN DO EZERO

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.


56.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 16:09For Rent Apartman do ezero,Centar

🌅Apartmanot se naoga na samo nekolku cekori do ezerskiot kej vo cent...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:28Se iznajmuva stan na mirna lokacija vo centar na Ohrid

Moze iznajmuvanje na stanot i na nekolku meseci zaklucno do 31. M...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

17 јан 13:22ИМПЕРИЈА – Стан 56м²

Шифра Б 101/27 Се продава нов невселовен стан со површинa 56м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 22:27Prodavam stan od 70 kvadrati vo kukja 1km od centar

Se Prodava stan vo kukja na 1km od cemtarot na ohrid , Okolu 67kvadr...


54.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:57Se izdava stan vo suteren namesten

Se izdava stan vo suteren so dve sobi i kupatilo odma do pizzerija st...


100 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:31Se izdava namesten stan so pogled na ezero i star grad

Se izdava namesten dvosoben stan plus galerija so 4 krevetcina vkluc...


200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

16 јан 15:31Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

15 јан 19:22IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

15 јан 17:47ИМПЕРИЈА – Стан 65м²

Шифра Б 101/26 Се продава нов невселуван стан со површинa 65м² со р...


950 €
или предлог цена
Охрид

Станови

13 јан 21:32ИМПЕРИЈА – Стан 42м²

Шифра Б 113/4 Се продава стан со површина 42м² со распоред – днев...


42.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 19:42ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

Шифра Ц 55/1 Се продава стан (понова градба) со површинa 88м² со р...


107.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 19:35Sanrajs stan 74 m2 na 1 kat nas.H.Uzunov juzen odlicen

Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba 3 soben stan od 74...


90.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 18:50Dvosoben Stan do ordinacija Sonce

Se izdava stan vo Ohrid, na prizemje, so dvor. Pogoden za familii so ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 09:38Se izdava

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan vo strog centar vo Ohrid. K...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

12 јан 08:18SE PRODAVA STAN VO CENTAR

Se prodava stan vo centar kaj ordinacija Sonce pozadi skalestata name...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 21:02Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

Од јануари 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 13:07OHRID CENTAR STANOVI VO GRADBA 44,48,51 I 17M2

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo strog centar na Ohrid. Mala zg...


1.700 €
или предлог цена
Охрид

Станови

11 јан 10:44ИМПЕРИЈА – Стан 43м²

Шифра Б 112/17 Се продава стан со површина 43м² со распоред – дне...


45.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 21:49ИМПЕРИЈА – Комфорен фамилијарен стан

Шифра Ц 48/26 Се продава стан со површина 80м² ,со одличен распоред...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 21:23Dogorocno se iznajmuva garsonjera do h.Brlvedere

Dolgorocno ,poveke mesecno ili na godisno nivo se izdavai studio apar...


150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 19:16Se izdava apartman strog centar vo ohrid so parking

Se izdava kompletno opremen stan vo najstrog centar so privaten parki...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 17:45Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid za Podol

Se izdava kompletno luksuzno namesten stan vo Ohrid naselba Rasadnik ...


170 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 11:21Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan za podolg vremenski period . Stanot e opremen i se ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 11:17СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ОХРИД, 50 М2 СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ. СТАНОТ Е СУТЕРЕ...


35.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

10 јан 09:57Страна 7 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам