Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆

☆MERCEDES A200CDI 140KS AVANTGARDE FULL OPREMA 2008G☆ PL...


4.750 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.850 €
Кочани

Автомобили

Вчера 09:05Промовирано

☆FIAT STILO 1.9 JTD 120KS 2004G☆

☆FIAT STILO 1.9 JTD 116KS 2004G☆ ISTECENA REGISTRACIJ...


2.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:42НОВ ОГЛАС
Промовирано

AUDI S Q5 BI-TURBO 3.0 TDI

Se prodava ili zamenuva AUDI S Q5 BI-TURBO TDI, dzipot poseduva najvi...


29.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

07 фев 20:52Промовирано

Се продава passat b7 2012

Се продава VW Passat b7 Година: 2012 Гориво...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:31VW POLO 1.4 TDI. 2008

✅1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 12:19Mercedes E270 CDI Avangard 2001

Se prodava mercedes E270 CDI Avangard 2001 god, manuel menjac 6+R 12...


2.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:22SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:18Golf 6 TSI Full Oprema

Golf 6 со највисоко ниво на опрема увоз од Швајцарија - Автоматски...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:15Ford Focus

Voziloto e vo top sostojba redovno servisirano uvezeno od CH 2 sopstv...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:04Audi A5 3.0 QUATTRO 3 x S-LINE

Audi A5 3.0 Quattro 3 x S-Line Registrirana do 01.2024g Kompletno ser...


12.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:02Seat Leon FR 2.0 TDI

Se prodava Seat Leon FR 2.0 TDI 125Kw(170hp). Kolata e uvezena od Hol...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 11:02AUDI A4 2.0 TDI 143 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - OR...


8.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:32FORD KA 1.3 TDCI 75 KS 2009 GOD !!!

- UVEZENA OD ITALIJA - - PLATENI SITE DAVAĆKI DO REGISTRACIJA - ...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:21CITROEN C2 1.4 HDI 2005 GOD MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN + KOMPLETNO SERVISIRAN - - - - GOLEM SERVIS PRED 21 0...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:21Mazda 6 2.0D 140ks

Mazda 6 2.0D 140Ks Proizvedena 12 ti mesec 2008g prva registracija 20...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:12FORD FOCUS 1.6 TDCI 95KS *** PERFEKTEN ***

FORD FOCUS PROIZVEDEN 12 MESEC 2011 1.6 TDCI 70KW 95KS 6+1 BRZINA ...


6.350 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 €
Кочани

Автомобили

Денес 10:06LANDROVER FREELANDER 2.0 DIZEL STRANSKI TABLI

Land rover freelander dizel 82kw 113ks 2000 kubika TD4 Motor Ispravn...


71.800.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:42Golf 5 2.0 TDI 2006 GODINA

Se prodava VW Golf 5, 2006 godina, 2.0tdi, 103KW-140KS Registriran ...


4.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:41Audi A6 Quattro

3.0 motor 245hp 2013god. Limited serija, biznis paket, 3 x S line k...


18.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:33Ford Fiesta

SE prodavat 2 fiesti Vo odlicna sostojba za poveke info na broj drug...


2 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:28Se prodava Ford Escort

Kolata e vo ispravna sostojba,pali vozi,izminata re gistracija za po...


750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:26FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006g

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2006g KLIMA AKTIVNA ELEKTRIKA NA STAKLA REG...


2.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.700 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:24VW PASSAT B5 1.9 TDI 131ks CELA ZA DELOVI

VW PASSAT B5 1.9 TDI 131ks STRANSKA CELA ZA DELOVI MOTOR MENJAC TU...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:24AUDI A3 2.0 TDI 140ks

AUDI A3 2.0TDI 103KW 140KS 2004G 6BRZINI KLIMATRONIK REG CELA GOD...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:24Seat Leon 1.9tdi 2006god reg cela god

💥Kompleten servis 💥 💥 Reg cela god 💥 💥 Novi zimski gumi 💥 ...


4.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:33Opel corsa 1.3CDTI 2007god

Plateni site davacki ✨Novi gumi so alominski bandasi✨ ✨Perfekno socu...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:33AUDI A5 3.0 2008

💥AUDI A5 3.0 176kw/240hp 2008g💥 💥💥3x S-LINE💥💥 -...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:19Vw Jetta 1.9 2008g

VW JETTA Се продава: Марка: VW Модел: JETTA Година: 2008/9 Го...


5.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:19Seat Ibiza 1.2 75hp 2013g KAKO NOVA

💥💥SEAT IBIZA 1.2 75hp 2013g💥💥 - -MK tabli 07.2023g- - - - 138.0...


5.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:19Opel Meriva 1.7 cdti 2005g

Opel Meriva 1.7 101ks CDTI 2005g Registrirana do 04.2023 4x zimni g...


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:19Audi A7 3.0 245hp 3X SLline 2013g

Audi A7 3.0 245hp 2013g 3X SLine Matrix svetla Memorii vo sedista...


23.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:19AUDI A4 2.0 190HP 2018G

Audi A4 2.0 190hp 2018g Full oprema za modelot Registrirana do 10...


21.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 08:19Nissan X TRAIL

SAMO PREDNA NE E 4X4 ZELEN KARTON SERVISIRAN A Tes kuka A Tes za...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 07:34VW TIGUAN 2,0 BLUEMOITION 4X4 KAKO NOV

☆VOLKSWAGEN TIGUAN 4X4 2.0TDI 140KS UVOZ AVSTRIJA☆ REGISTRIRAN CELA ...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:45** BEZ DOKUMENTI ** VW PASSAT 1.9 TDI ** AVTOMATIK ..

Voziloto e BEZ DOKUMENTI !!! SE PRODAVA CELO ZA DELOVI 2003


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 23:54  НОВ ОГЛАС

Ford focus 2006 1.6 90ks

Registriran cela godina do januari 2024 Moze da se vidi vo sekoe vre...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:56Mazda 3 1.6 Hdi 109 hp

Se prodava odlicno zacuvana Mazda 3 1.6 hdi registrirana do 29.12.202...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:54☆FIAT STILO 1.9 JTD 120KS 2004G☆

☆FIAT STILO 1.9 JTD 116KS 2004G☆ ISTECENA REGISTRACIJ...


2.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:42  НОВ ОГЛАС

Chevrolet Cruze

Se prodava chevrolet cruze Napraven golem i mal srevis I novi gumi...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:07  НОВ ОГЛАС

HONDA JAZZ 1.2i_77 KS_2005god_154000km

HONDA JAZZ 1.2 BENZIN 77 KS PROIZVEDEN 8 MESEC 2005 GOD... Avto...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:27  НОВ ОГЛАС

***VW GOLF 5 2.0 FSI PERFEKT***

SE PRODAVA VW GOLF 5 2.0 FSI,KOLATA E PROIZVEDENA 1.2004G.PERFEKTNO S...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:26ИТНО се продава Mercedes ML320 CDI Sport/ Facelift/ 4 Matic

ИТНО се продава Mercedes ML 320 CDI- Sport / Facelift произведен 10.2...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:16KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:15  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам