Кочани
                   
1113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

27 мар 23:06Промовирано

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA

☆OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 130KS 2010 GODINA☆ PLATENI SITE D...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Кочани

Автомобили

Вчера 10:00Промовирано

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

SEGA UVEZENA OD ITALIJA - REGISTRIRANA CELA GODINA - KOMPLETNO S...


5.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.350 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 GODINA SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO ...


7.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
8.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL !

AUDI Q3 2,0 TDI 120 KS FACELIFT SPORT MODEL ! - SEGA UVEZENA OD GE...


18.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO !

VW POLO 1,6 TDI 75 KS 2010 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO...


5.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE !

VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION 140 KS SPORT& STYLE ! - REGISTRIRAN NA M...


14.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION PANORAMA MK TABLI !

VW TOUAREG 3,0 TDI BLUEMOTION , 3,0 DIZEL MOTOR SO 240 KS PROIZVEDEN ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 08:42OPEL VECTRA 1.6 16V 74KW PLIN

Registrirana do avgus Atestiran plin mala potrosuvacka Novi gumi pr...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 01:17GOLF 5 2.0 TDI 103KW 140PS 4 MOTION

REGISTRIRAN DO KRAJO NA MAJ 2023 TOP BEZ MAANA FULL OPREMA KLIMAT...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 01:17-SEAT LEON FR 2.0 170 KS 2009 G FULL OPREMA-

➖SE PRODAVA SEAT LEON FR 2.0 125KW (170 KS) ➖ 2008/9G PROIZVOD...


5.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 01:07BMW 530d GT 245ks 8G

BMW 530d GT Gran Turismo 245ks 8G menuvac 247000km so servisna kniska...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 00:07Peugeot 308 1.6 HDI

Се продава Peugeot 308 1.6 HDI 2014 година, максимално сочувана - AB...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Кочани

Автомобили

28 мар 23:23VW POLO 2009-2010 1.6 tdi 75ks EKSTRA

moze da se vide u sekoe vreme klimatronik menjan set zamaec lamela ...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:24** AUDI A7 3.0 TDI ** 245Hp ( QUATTRO ) - PERFEKTNO ..

VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA !!! Moze zamena samo za pomalo voz...


39.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:11** SEAT IBIZA 1.2i **2007g ( 70KS ) FACELIFT ODLICNA !!

VOZILOTO E SO FULL OPREMA .... Plateni davacki do registracija K...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:11** VW GOLF 1.9 TDI **2005g (77KW-105KS) PERFEKTEN STAKLO

VOZILOTO E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA !!! FULL OPREMA !!!


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:11** FORD FIESTA 1.4 TDCI **2009g ( MAKSIMALNO ZACUVANA )

Voziloto e so plateni davacki do registracija... FULL OPREMA !!! M...


4.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:11** FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIGET * ( VAN/TOVARNO)-KAKO NOVO

VOZILOTO E UVEZENO SO PLATENI DAVACKI ... FULL OPREMA... ( TOVARNO...


3.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:07** FIAT GRANDE PUNTO 1.2i **(UVOZ GERMANIJA) 104.000KM

VOZILOTO E SO REALNI 104.000KM !!!! MOZETE DA PROVERETE KADE SAKATE ...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 21:07VW POLO 1.2i (BENZIN/PLIN) *2006g GOAL OPREMA ODLICNO

VOZILOTO E SO FULL OPREMA !!! MK TABLI REGISTRIRANO DO 05-2023... ...


3.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.150 €
Кочани

Автомобили

28 мар 21:07Mazda 3 1.6 HDI 2007god

Prodavam Mazda 1.6 HDI 2007god. so mali karoseriski zabeleski. Regist...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 20:30Alfa 146

Prodavam alfa 146 1995 Pali vozi Registrirana do 14.06.2023 Tel: ...


730 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 19:54Ford focus 3

Se prodava ford focus 2011 2.0 tdci 103KW 140 KS 6 stepen menuvac...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 19:23BRAVO 1.6 MULTIJET 120KS 6-BRZINI EURO5

Fiat bravo 1.6 multijet 88kw 120ks 6-brzini menjac Komandi na volan ...


4.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 19:08Audi a4 avant

Audi a4 2.0 tdi 140ks Elektricni rektrovizori Podesuvanje na volan G...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 19:00Mercedes C250 Turbo Diesel

Se prodava Mercedes 2.5 Turbo Diesel, 150 konjski sili, ima karoseris...


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 17:11Zamena touran i toyota yaris

Zamenuvam touran 1.9 tdi 2007 i toyota yaris 1.0 2007 zacuvano kako n...


100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 17:01Prodavam toyota yaris 1.0

Toyota yaris zacuvano kako novo so full oprema


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 17:01JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CDR

SE PRODAVA JEEP GRAND CHIROKI 3.0 CRD 2005 god KUPEN OD OVLASTEN PROD...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 16:37Mitsubishi Lancer 2010 (VW 2.0 MOTOR) so SERVISNA ISTORIJA

Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DI-D со VW 2.0 140 КС мотор во неа! ...


6.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.900 €
Кочани

Автомобили

28 мар 15:13SEAT LEON CUPRA R 2.0 TSI 320HP

POSLEDNA SERIJA CUPRA R 1P PROIZVEDENA 2013 GOD. FULL OPREMA MOTOR...


15.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 15:02Ford focus turnier 2014 godina 1.6 Tdci 105 ks

Voziloto e kako novo redovno servisirano i so realni kilometri. ✅ Kl...


7.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 14:46Peugeot 207 cc (Kabriolet) 2007 godina registrirano

Voziloto e odlicno. Krovot si funkcionira na kopce. I se drugo si fun...


4.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 14:46skoda octavia

rezervni delovi za skoda octavia rasturena e za delovi ima se.... ...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 14:22OPEL CORSA 1.3 DIZEL.2010/09g.EKOFLEX

Uvezena od Italija so plateni komplet davacki do reg.So klima servo e...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 14:12GOLF 6 1.6 TDI

Se prodava golf 6 1.6 tdi Dizel 173 000 km 2012 god 4 x novi gu...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:15BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...


23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

28 мар 12:09Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам