Кочани
                   
1103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆

☆RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2004 GODINA☆ VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 02/20...


2.399 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:37Промовирано

FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2008 God

1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

18 мар 10:09Промовирано

BMW 320 D 177HP AUTOMATIC FACEFILT

BI-XENON SONCEV KROV NAVI DVOZONSKI KLIMATRONIK GREACI NA SEDISTA KO...


9.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.300 €
Кочани

Автомобили

24 мар 09:51AUDI A6 2.0 TDI 177HP SPORTLINE

KUPENA OD PORSE MAKEDONIJA SPORTLINE PAKET - FULL OPREMA BI-XENON ...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 09:38Ford Focus 1.8 TDDI - 2003

Odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.


2.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 09:32Passst B6

Se prodava VW PASSAT B6 -2.0 TDI HIGHLINE Pasatot ima pominato 265.0...


1 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 08:56Zamena touran i toyota yaris

Zamenuvam touran 1.9 tdi 2007 i toyota yaris 1.0 2007 zacuvano kako n...


100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 08:46Bmw 530d 204ks M-paket

Opis: Kolata e uvezena od Germanija i registrirana na bugarski tablic...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 08:19Hyundai Santa Fe 2.4 16V TNG

Hyundai Santa Fe 2.4 16V TNG, 2001 godina. Registrirana do Januari 20...


4.450 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.850 €
Кочани

Автомобили

24 мар 07:45** MERCEDES E200 CDI ** 2005g ( AVTOMATIK )

Voziloto e vo odlicna sostojba !!!! AVTOMATIK MENUVAC DOBRA SOSTO...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

23 мар 22:45WV Polo 1.2 fabricki plin

Se prodava wv polo 1.2 so fabricki plin vo odlicna sostojba. Redovno ...


3.450 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.500 €
Кочани

Автомобили

23 мар 20:31Peugeot 407 SW 2.0HDI 136 ks automatic

Full oprema Elektrika na site prozori Progresiven tempomat Ogranicuv...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 20:00OPEL VECTRA 1.6 16V 74KW PLIN

Registrirana do avgus Atestiran plin mala potrosuvacka Novi gumi pr...


1.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 19:25VW POLO 1.2 12V GERMANIJA STAKLO

🇩🇪NOV UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪 VW POLO 1.2 12v 2007 GODINA PROVERKA K...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 19:02MINI KABRIO

DONESENO OD CH BEZ ZAMENI


5.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 19:00Prodavam Golf 3

Prodavam Golf 3 vo dobra sostojba Telefon ...


1.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 18:41Vw passat 2.0tdi 8v

Prodavam vw passat 2.0tdi 8v full oprema so sedista alkantara greaci ...


6.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 17:52VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL

VW GOLF 6 1.4 TSI LED NAVI FULL Al bandasi so ekstra gumi Klimatr...


8.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 17:44GOLF 5 2.0 TDI 103KW 140PS 4 MOTION

REGISTRIRAN DO KRAJO NA MAJ 2023 TOP BEZ MAANA FULL OPREMA KLIMAT...


4.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.399 €
Кочани

Автомобили

23 мар 16:26Fokus, fiesta

Fokus, fiesta, pezo, citroen, mazda senzori za radalica, bregasta i r...


1.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 14:20MINI COOPER ONE F55 1.5D 95HP

ОПИС Година: 2017 Марка: MINI Модел: COOPER Гориво: ДИЗЕЛ Мо...


14.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 13:46Mercedes E270 CDI Avangard 2001

Se prodava mercedes E270 CDI Avangard 2001 god, manuel menjac 6+R 12...


2.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 13:42PEUGEOT 3008 1.6 BLUEHDI 120HP ALLURE

ОПИС Година: 2017 Марка: PEUGEOT Модел: 3008 Гориво: ДИЗЕЛ М...


18.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 13:34AUDI A3 SPORTBACK 1.6 TDI 110KW

ОПИС Година: 2017 Марка: AUDI Модел: A3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


16.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 13:31MERCEDES-BENZ S-KLASSE FASCINATION S400D 340HP 4-MATIC 9G-TR

ОПИС Година: 2018 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: S-KLASSE Гориво:...


71.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 13:07MERCEDES-BENZ CLS-KLASSE AMG-LINE SPORT+ 300CDI 245HP 9G-TRO

ОПИС Година: 2019 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: CLS-KLASSE Горив...


61.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 12:54AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP

ОПИС Година: 2016 Марка: AUDI Модел: A3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


15.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 12:50AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP ULTRA

ОПИС Година: 2015 Марка: AUDI Модел: A3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


14.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 12:44Mercedes C250 Turbo Diesel

Se prodava Mercedes 2.5 Turbo Diesel, 150 konjski sili, ima karoseris...


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 10:52VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 2024 - KOMPLETNO SERVISIRAN - GOLEM SERVIS P...


16.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 10:50Audi a4 avant

Audi a4 2.0 tdi 140ks Elektricni rektrovizori Podesuvanje na volan G...


4.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

23 мар 08:08***AUDI A4 2004 2.0TDI EXTRA***

NA PRODAZBA AUDI A3 2.0TDI 2004 S-LINE PALI VOZI ODLICNA SOSTOJBA FU...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 22:11Suzuki Sx4 4x4

Suzuki Sx4 4x4 1.9 120ks. 6 brzini Vo odlicna sostojba napraven gene...


2.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Clio

Автомобил во одлична состојба, без никакви забелешки. Редовно сервиси...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Jeep Compass

Редовно сервисиран и одржаван, на реални километри. Направен генерале...


10.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 21:03Passat b8

Passat b8 1.6 2015 Full Led Full oprema kolata e mnogu zacuvana so r...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 18:51VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW Comfortline | Business 5d | 2018god

VW TIGUAN 2.0 TDI 110kW | Comfortline | Business 5d | 2018god Увезен...


22.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 17:12Kia Ceed 1.4 2008g prv sopstvenik

Kupena od salon na Kia prv sopstvenik Redovno odrazavana do posleden ...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 14:00BMW e46 320d 2003 110kw 150ks

BMW e46 320d 2003 FACELIFT -Од опрема поседува: ✅ 2.0 110kw (150ks) ...


3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 11:49VW Touareg 3.0TDI DSG 4x4

VW Touareg 3.0TDI so 239ks bluemotion DSG so 8 brzini 4x4 (ne e na ja...


18.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 11:39BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS

BMW 520D FACELIFT 2008 GODINA 177KS SO POMINATI 246000KM VOZILOTO E V...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 10:21VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA !

VW BEETLE BUBA CABRIO 1.9 TDI 101 KS PERFEKTNA ! - REGISTRIRANA CEL...


4.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

22 мар 07:59Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам