Охрид
                   
162 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Sobi / Apartmani vo centarot na Ohrid - Villa Luna

ОДБЕРЕТЕ НОВО ,ЧИСТО СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ. 🛏Se izdavaat sobi/apartma...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Охрид

Соби

29 мај 21:40Промовирано

Се издаваат соби и апартмани | Se izdavaat sobi i apartmani

Се издаваат соби и апартмани во вила, во строг центар на Охрид, на ке...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 13:00Промовирано

SE IZDAVAAT OPREMENI SOBI I APARTMANI VO CENTAROT NA OHRID

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrev...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 11:38SOBI I APARTMANI VO BLIZINA NA CENTAROT NA OHRID

Опис: Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i ...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 11:37sobi

Izdavam sobi vo Ohrid, na patot Ohrid Sv.naum vo naselba Raca. Sobi...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 11:27Izdavam sobi vo Ohrid

Izdavam sobi vo Ohrid po povolni ceni vo neposredna blizina na avtobu...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 апр 09:53Sobi i apartmani Ohrid

Почитувани, Издавам соби, студиo и апартмани во Охрид, зависност од ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 апр 15:04Smestuvanje vo Elesec. Apartmani Slavica

Apartmanite se naogjaat vo blizina na kampot Elesec, na samo 700 metr...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 апр 13:45Izdavame sobi

Site patista vodat kon nasiot smestuvacki kapacitet Vila & Spa Sparad...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

28 апр 13:00Се издаваат соби Охрид, центар

Се издаваат апартмани покрај езеро позади хотел Ројал, за 4,5 и 6 лиц...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 апр 13:01APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 апр 08:06APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

27 апр 08:06Sobi Lagadin

Izdavam sobi apartmani Lagadin Ohrid 500 den na osoba tel 070 232956...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

26 апр 19:05Villa Nikola Ohrid .... ,,,,,

Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo bl...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

25 апр 10:38Sobi so kupatilo, terasa i pogled na ezero Ohrid

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ на web: https://ohridlakeview.gdenamore.com/ Студ...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

23 апр 16:54APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

14 апр 13:01Издавам Апартмани и соби во Охрид

Издавам апартмани и соби во Охрид, во центарот на градот кај полиција...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

12 апр 11:50ODLICNO STUDIO zad H. MILENIUM

Studioto e novoopremeno, na prizemje vo sklop na semejna kuka, so pre...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

11 апр 12:21APARTMANI CENTAR- I SOBI CENTAR

OHRID BALKANSKI ERUSALIM... POBARAJTE NE VO SAMOTO SRCE NA OHRIDSKAT...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

10 апр 10:34Приватно издавање

Се издаваат студија и станови на одлична, перфектна локација во Охрид...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 апр 17:07sobi za turisti

izdavam sobi vo nova kukja,imame 1spalna soba i 2 cetirikrevetni sobi...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 апр 17:04ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН АПАРТМАН

Апартманот се наоѓа во Голем - Албанија, на 12 км пред Драч, на 165 к...


35 €
или предлог цена
Охрид

Соби

28 мар 20:30apartmani--studio --biljanini izvoroi.

izdavam opremeni studia kaj sportskiot centar bijanini izvori .ima 2k...


600 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

27 мар 18:53Studija i sobi s.Trpejca

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezer...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 мар 16:37Trosoben stan (2 spalni sobi) - Biljanini Izvori

Se izdava stan pod kirija od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 дек 13:47ИЗДАВАМ СОБИ ВО ОХРИД

ИЗДАВАМ ТРИКРЕВЕТНИ СОБИ ВО ОХРИД ВО БЛИЗИНА НА ОХРИДСКА БАНКА. СОПСТ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

20 дек 12:43Izdavanje na kuka vo Izdeglavje(Ohrid)

Se izdava kompletno namestena kuka vo Izdeglavje(Ohrid) Na podolg vr...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

07 ное 17:42Ohrid-Iznajmuvam studija AMIGO vo centarot na gradot

Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

06 ное 13:26Охрид- издавам студија во центарот на градот,цена поволна

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно ку...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 ное 17:22Ohrid-iznajmuvam studija AMIGO vo centar,ekstra cena

Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebn...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

03 ное 14:37Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

31 окт 19:44EXTRA POVOLNO SOBI GARSONJERA I STUDIA

Garsonjerata. E locirana vo naselba Biljanini Izvori ul Asnom D3. Na ...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

29 окт 14:13Smestaj vo Ohrid- studija AMIGO vo centar,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

22 окт 11:14Ohrid- studija vo centarot na gradot,cena povolna

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni. Sekoe studio ima posebno ...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

18 окт 13:12Сместување во Центар Охрид - Villa Centar

Villa Centar Ohrid Цени почнуваќи од 450 ден. (зависно од видот н...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

12 окт 15:27Apartmani sobi Vila Galeria Pestani Ohrid

Se izdavaat apartamani vo Pestani posebno wc, Kujna balkon so pogled ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

16 сеп 13:11sobi i apartmani vo raca

se izdavaat apartmani vo blizina na plazata KADMO I KUBA LIBRE SOP...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

08 сеп 16:55Се издаваат соби и студиа во Трпејца, Охрид

Се издаваат соби и студиа во Трпејца. Слободни термини од 26.08. За п...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

08 сеп 12:03СЕ ИЗДАВААТ СОБИ ВО НАСЕЛБА СВ.СТЕФАН ВО ОХРИД

Се издаваат соби во атрактивната населба Св. Стефан во Охрид со прекр...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

05 сеп 13:00Se izdava kamp bungalovOhrid

Na 20m od plaza i blisku do carsijata ohrid kapacitet do 5 lica 07549...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

05 сеп 12:08Соби за туристи во строгиот центар на градот

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни со...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

04 сеп 09:10IZDAVAM SOBI VO PESTANI

se naogame na 15 m od ezeroto sobite se so kupatilo,kabelska tv,bezi...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

01 сеп 09:41Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам