871 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Honor 50 Lite NOV!

Се продава телефон Honor 50 Lite нов, земен од А1 продавница. Вклучен...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:20SAMSUNG A52S POD GARANCIJA ISPRAVEN 100%

SE PRODAVA SAMSUNG A52S KUPEN OD TELEKOM POD GARANCIJA TELEFONO E ...


10.000 €
или предлог цена
Денес 15:23Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,raboti nasite mrezi

Huawei p20 lite ekstra socuvan kako nov ,kupen od A1 garancia zavrsen...


4.900 МКД
или предлог цена
Денес 14:23Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb bela boja. Komplet so site akcesories. Nema face id. ...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


48.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
50.000 МКД
Денес 14:07Samsung S20+ 5G 12 ram kako nov - mobicom

Samsung S20+ 5g 12/128gb siva boja. Komplet so site akcesories. Kako ...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


55.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
57.990 МКД
Денес 14:07Samsung S21 Ultra kako nov - mobicom

Samsung S21 ultra 12/128gb srebrena boja. Komplet kutija so site akce...


33.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
34.000 МКД
Денес 14:07Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


60.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
63.000 МКД
Денес 14:07Iphone 12 kako nov - mobicom

Iphone 12 64gb crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Vo dobra...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Iphone 11 pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 11 pro 256gb zelena boja. Komplet so site akcesories plus orig...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Iphone XS 64gb kako nov - mobicom

Iphone XS 64gb crna boja kako nov vo odlicna sostojba. Prakame po K...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:07Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Денес 14:06Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


61.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
64.990 МКД
Денес 14:06Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


7.490 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.990 МКД
Денес 14:06Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 14:06Iphone 12 pro kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


25.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
30.000 МКД
Денес 14:06Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


45.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
47.990 МКД
Денес 14:06Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


67.990 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
70.990 МКД
Денес 14:06Samsung S23 NOVI - MOBICOM

Samsung S23 8/128 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROP...


39.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
41.990 МКД
Денес 14:06Iphone 12 pro max 256gb kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


36.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:06Iphone 12 pro max kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 128gb zlatna boja. Komplet kutija so site akcesorie...


34.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:06Redmi 10C

Telefonot e nov neodpakovan


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

Samsung A9 128g

Se prodava Samsung A9 128g mobilniot e kako nov bez grebnatinka kako ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:16IPHONE 14 PRO MAX

Продавам Iphone 14 pro max 128gb Deep Purple(Neverlock) нов, неактиви...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Денес 12:11PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot ...


44.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
46.000 МКД
Денес 10:53Iphone 7

Odlicno socuvan Iphone 7 bez nikakov problem


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:37  НОВ ОГЛАС

XIAOMI MI 11 LITE 5G KAKO NOV

SE PRODAVA XIAOMI MI 11LITE ...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Денес 10:34Xiaomi Note 10 Pro, vo odlicna sostojba, pod garancija

Prodavam Redmi Note 10 Pro mnogu zacuvan, bez nikakvi tragi na korist...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Денес 07:30SAMSUNG A 23 5G

Zemen pred 3 meseci ,pod garancija full paket,gratis original maska


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:38Honor x8 5g

6g+2g so 128g Nov zemen so garancija 2 godini Samo otvoren 076...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 23:51Samsung A40 odlicno socuvan

Telefonit e odlicno socuvan, koristen so zastitno staklo i zastitna m...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:48Huawei P40 lite kako nov

Odlicen telefon, so odlicna kamera i odlicni performansi, kako nov. 4...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:48Iphone 8 64gb

Se prodava telefonot, poveke informaci na 070580959


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 18:32Mobilen SAMSUNG A21s

Toj na slikite Komplet kutija/polnac/maska Bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:58Se prodava Iphone 11 pro

Se prodava Iphone 11 pro 256gb kako nov e tel


410 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
415 €
Вчера 16:11iPhone 12pro nov bes grepka!

Iphone 12 pro zacuvan kako novv ! Bes grepka +389 70278731 cena fix


570 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
620 €
Вчера 15:16Se prodava iPhone 14 pro max Nov

Se prodava iPhone 14 pro max koristen e 4 meseci so nego sledi 7 mask...


1.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.130 €
Вчера 13:33Xiaomi mi 9t 6/128

Tel e zacuvan nosen vo futrola ima 6giga ram i 128 giga vnatresna mem...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам