872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

IPHONE 13 PRO MAX NOVI

12 meseci internacionalna garancija


1.050 €
или предлог цена
24 мар 12:45Redmi 7A

Odlicna sostojba !!!


3.500 МКД
или предлог цена
24 мар 12:11SAMSUNG GALAXY S21 FE

Купен април 2022 од телеком, со гаранција 2 години непоправан, неотв...


24.000 МКД
или предлог цена
24 мар 08:33Samsung.s23.s23ult.s2 .s22ult.s21.s21ult.s20.s20ult.mobistrk

Sams.s23.s23ult. s22.s22ult. S21.s21 ult S20.s20ult NOVI 24M.EU G...


500 €
или предлог цена
24 мар 07:01Iph.14.14promax.iph.13.13promax.12.11.xs.novi i raboreni

Iph.14.14pro.14promax.14plus Iph.13.13pro.13promax Iph.12.12pro.12p...


1.000 €
или предлог цена
24 мар 06:54Prodavam Samsung J3 2017

Telefonot e zemen od A1. Ima mala puknatina od desnata strana, ne sme...


3.200 МКД
или предлог цена
23 мар 23:40Motorola G60 / Moto G60

Telefonot e prezacuvan, so nego odi i original kutija i polnac. Disp...


200 €
или предлог цена
23 мар 19:43Fax I Tel, odlicni

Malku koristen. Dajte ponuda


3.000 МКД
или предлог цена
23 мар 18:49Apple iPhone Xs Max 256GB Kako Nov

Fabricka sostojba Kako Nov Funkcionira bezprekorno Sledi so polna...


16.000 МКД
или предлог цена
23 мар 18:00Apple iPhone Xs Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xs Black Odlicno zacuvan,Bez zabeleski Garancija Mozi ...


219 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
220 €
23 мар 17:58Huawei p40 lite odlicno socuvan

Se prodava Huawei p40 lite odlicno socuvan so kutija,polnac i maska t...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 16:35Apple iPhone Xr 128GB Garancija Vili Mobile

Apple iPhone Xr White 128GB Bez nikakvi zabeleski/Garancija >Mozi...


14.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.990 МКД
23 мар 13:15Samsung Galaxy A40 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A40 64/4GB White Bez nikakvi zabeleski,Zacuvan Kako ...


4.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 11 Odlicen Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Black Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/Garancija >Sl...


18.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Red Fabricka sostojba,Kako Nov Battery Health 89% ...


429 €
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 12 Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Odlicna Sostojba,bez zabeleski/Garancija >Mozi da...


429 €
или предлог цена
23 мар 13:15Samsung Galaxy A04s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Za drugi gradovi dostava preku ...


8.490 МКД
или предлог цена
23 мар 13:15Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Graphite Fabricka sostojba,Kako Nov Se orgi...


39.990 МКД
или предлог цена
23 мар 13:14Samsung Galaxy S20 5G 128/12GB Ram Kako Nov Garancija

Samsung Galaxy S20 5G Model 128 Skladisna 12GB Ram Memorija Full Pa...


329 €
или предлог цена
23 мар 13:14Samsung Galaxy J7 Odlicen Garancija

Funkcionira bezprekorno bez zabeleski Mozi da se vidi I testira Na ...


4.500 МКД
или предлог цена
23 мар 13:14Apple IPhone 11 Pro Max Kako Nov Top Cena Vili Mobile

Apple IPhone 11 Pro max Fabricka Sostojba 10/10,Smenat Ekran/Orginal...


369 €
или предлог цена
23 мар 13:14Redmi 9at.32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 9at.32gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 4900d. 075303777 Mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
23 мар 11:38Redmi 10 ram.4/64gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi 10 ram.4/64gb.kam.50mp.bat.5000ah.novi 24m.gar. 7900d. 075303...


7.900 МКД
или предлог цена
23 мар 11:32Redmi note 11 ram.4/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Redmi note 11.ram 4/128gb.bat.5000ah.kam.50mp.novi 24m.gar. 9500d 0...


9.500 €
или предлог цена
23 мар 11:29Honor x8.5g.ram.6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Honor x8.5g.ram.6/128gb.bat.5000ah.novi 24m.gar. 10900d


10.900 €
или предлог цена
23 мар 11:25Mobilen

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
23 мар 11:10Iphone 6s.32gb.odlicno socuvan nava bat.mobistrk

Odlicno socuvan iph.6s.nova baterija 4900d. 075303777


4.900 МКД
или предлог цена
23 мар 10:18Sams.a20e.ram.3/32g.malce rab.mobistrk

A20e 3/32 malce raboten odlicno socuvan 3900d.


3.900 МКД
или предлог цена
23 мар 10:15Sams.a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk

Sams a03.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk 075303777 7500d.


7.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:04Huawei p40 lite.ram.6/128gb.malce rab.mobistrk

P40 lite ram.6/128gb.malce rab.kako nov ful pak. 5900d. Mobistrk 0...


5.900 €
или предлог цена
23 мар 10:01Samsung a13 ram.4/128gb.novi 24m.gar.mobistrk

Sams.a13.ram 4/128gb.novi 24m.gar. 9900d. Mobistrk 075303777


9.900 €
или предлог цена
23 мар 09:58Samsung a53.5g.ram 6/128g.novi 24m.gar.mobistrk

A53.5g.6/128gb.novi so 24m gar. 18990d. Mobistrk 075303777


18.990 €
или предлог цена
23 мар 09:55Samsaung A 22 so garancija uste 14 meseci garancija

Sd prodavaat poveke telefoni .... Samsung A22 so garancija uste 14 m...


10.000 МКД
или предлог цена
23 мар 07:04Honor X6

Телефонот е сосема нов купен е денес 07.03.2023 од А1.


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
22 мар 22:53HONOR 70 nov 24 meseci garancija

Prodavam nov neuklucen Honor 70 kupen na 25.02.2023 od A1 so 24 mesec...


25.000 МКД
или предлог цена
22 мар 22:33Samsung Fold 2

Комплет со кутија и сите додатоци. Има траги на користење, не работи ...


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
22 мар 21:20samsung a71 rasipan tach

maticna ispravna rasipan tach potopen so voda.ili jas da kupam diplej...


1 €
или предлог цена
22 мар 21:13Iphone 7

Odlicno socuvan iphone 7


5.000 МКД
или предлог цена
22 мар 20:35OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
22 мар 18:41Samsung a32 staklo samsung a 32

Samsung a32 staklo socuvan


9.000 МКД
или предлог цена
22 мар 17:34Страна 4 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам