872 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АПРИЛ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 73990 ден...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

Huawei P40 lite kako nov

Odlicen telefon, so odlicna kamera i odlicni performansi, kako nov. 4...


6.500 МКД
или предлог цена
21 мар 16:45Samsung S23 Ultra NOVI - MOBICOM

Samsung S23 Ultra 8/256GB Black, beige.. Telefonite se novi neotpako...


58.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
61.990 МКД
21 мар 16:19Apple iPhone 11 Pro Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 11 Pro Graphite Fabricka sostojba 10/10 Baterija 91% ...


419 €
или предлог цена
21 мар 13:07I phone 7 128gb

Se prodava I phone 7 128 gb bez grepka! Baterija 100%


6.400 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.500 МКД
21 мар 11:56I-phone 11 Pro Max i I-phone 12 070516001 070516001 0705160

Kontakt samo na Viber 070516001 070516001 070516001 Telefonite se U...


380 МКД
или предлог цена
21 мар 11:56Huawei P40 lite vo odlicna sostojba

Prodavam koristen Huawei P40 lite vo odlicna sostojba. Celosno isprav...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
21 мар 10:15Iphone 7

Многу добро сочуван во одлична состојба


5.500 МКД
или предлог цена
21 мар 09:04Samsung note 5

Telefonot e ispraven i vo odlicna sostojba. Raboti na site sim kartic...


5.500 МКД
или предлог цена
21 мар 07:16Samsung s9

Telefonot e odlicno zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. ...


120 €
или предлог цена
21 мар 07:14Huawei honor 8s 64gb

Telefonot e so 3g ram so 64gb memorija. Ispraven zacuvan i raboti na ...


3.800 МКД
или предлог цена
21 мар 07:13Sams.a13.ram.4/64gb.novi 24m.gar...mobistrk

Samsung a13 ram 4/64gb.novi 24m.gar 9490d. Samsung a13.ram 4/128g.n...


9.490 МКД
или предлог цена
21 мар 06:57Samsung A40 odlicno socuvan

Telefonit e odlicno socuvan, koristen so zastitno staklo i zastitna m...


4.500 МКД
или предлог цена
20 мар 20:06Samsung a02s

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Ko...


5.500 МКД
или предлог цена
20 мар 18:12Iphone 8 64gb Silver

Prodavam Iphone 8 so 64gb Telefonot e vo perfektna sostojba, ima true...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мар 16:55Iphone 12 GONI

94% battery health


440 €
или предлог цена
20 мар 14:35Samsung S20 Plus GONI

6meseci garancija


320 €
или предлог цена
20 мар 14:35Iphone 12 Pro Max GONI

90% battery health


640 €
или предлог цена
20 мар 14:34Samsung S21 GONI

6 meseci garancija


390 €
или предлог цена
20 мар 14:34Samsung A33 GONI

2 godini garancija


250 €
или предлог цена
20 мар 14:34Samsung Galaxy A13 24m. Garancija Top Cena Vili Mobile

Samsung Galaxy A13 Blac Nov,samo testiran 24m. Garancija A1 >Mozi d...


7.990 МКД
или предлог цена
20 мар 11:18Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple iPhone 12 Pro Max Zacuvan Max. Bez zabeleski Garancija Neotv...


639 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
649 €
20 мар 11:18Samsung Galaxy S20 Fe S20 S20 Plus S21 Kako Novi Garancija

Telefonite se zacuvani Maksimalno Bez Nikakvi Zabeleski/Garancija ...


1 МКД
или предлог цена
20 мар 11:17Samsung Galaxy S20 Fe Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Fe Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabel...


14.990 МКД
или предлог цена
20 мар 11:17Honor 50 Lite NOV!

Се продава телефон Honor 50 Lite нов, земен од А1 продавница. Вклучен...


15.000 МКД
или предлог цена
20 мар 09:54HONOR X8 5G 6/128

telefonot e nov ne e koristen so 2 godini garancija komplet so site d...


11.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
12.000 МКД
19 мар 22:30iPhone 7, супер зачуван

Се продава iPhone 7, сочуван. Чуван во футрола и 5D заштитно стакло. ...


5.500 МКД
или предлог цена
19 мар 13:22Samsung s10 plus

Se prodava samsung s10 plus, bez polnac. Kontakt tel: 077647650


250 €
или предлог цена
19 мар 07:59Xiaomi redmi note 9 pro

Telefonot e vo odlicna sostojba pred 2 meseci istecena garancija bez ...


8.000 МКД
или предлог цена
19 мар 03:25GPS Dekodiranje + Navigacija + Softver + Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


200 МКД
или предлог цена
18 мар 18:36SAMSUNG galaxy J6

Се продава SAMSUNG galaxy J6 сочуван и во одлична состојба


4.000 МКД
или предлог цена
18 мар 16:10Nokia 1203 kako nova

Nokia 1203 kako nova


1.100 МКД
или предлог цена
18 мар 11:29Samsung A 32 kako NOV

Samsung A32 od prv den cuvan so zastitno staklo i silkon bes tragi na...


9.500 МКД
или предлог цена
18 мар 11:28iPhone 13 mini 128 GB

--- Prodavam iPhone 13 Midnight, mini, 128 GB, 4 GB Ram, ekran 5.4", ...


800 €
или предлог цена
18 мар 09:22Samsung a32 odlicna sostojba i cena

Telefonot e odlicno zacuvan. Raboti na site sim karticki. Komplet so ...


130 €
или предлог цена
17 мар 19:15Poco X3 Pro GONI

3 meseci garancija


135 €
или предлог цена
17 мар 15:03Samsung A71 GONI

3 meseci garancija


155 €
или предлог цена
17 мар 14:39Samsung J6 GONI

3 meseci garancija


80 €
или предлог цена
17 мар 14:02Samsung A12 GONI

3 meseci garancija


105 €
или предлог цена
17 мар 12:37Samsung S10e GONI

6meseci garancija


150 €
или предлог цена
17 мар 12:32Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
17 мар 09:53Страна 5 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам