Гази Баба
                   
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion slep zastava 650

Kamionot e vo ispravna sostojba registriran do 01.04.2023 broj za kon...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 мар 19:17Промовирано

ATEGO NA DELOVI 815 2003godina

motor menjac 6 brzini defercial federi gumi bandasi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:56MOTORI ZA KAMION 813 814 1213 1317 1120

i drugi dellovi 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:56MERCEDES KIPER MEILER 1617 4.40m

moze i komplet ili na delovi kiper motor decercial federi 8 cm ima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:56MERCEDESI KIPERI NA DELOVI

809 813 814 817 1213 1217 1317 1617 1619 1622 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 13:55Kran Digalka usluga so Kran

Vrsime usluga so Kran Digalka Transport na sekakvi Industriski Masi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:17prevoz trasport so kamion kiper avtodigalka kran 070-976-418

vrsam trasport na sekakov vid na matrijali niz cela makedonija so pre...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:17Vrsam sekakov vid na prevoz so kran od 2.5tona i kiper 5tona

So kamion vrsam sekakov vid na prevoz kiper od 5tona i kran od 2.5to...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 01:17GUMI 315 80 22.5

GUMI 315 80 22.5


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 20:53  НОВ ОГЛАС

Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:02Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:02MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 19:02MAN TGL 8 180 2008 GODINA

🚛🚛⬆️➡️ MAN TGL 8 180❗ 2008 GODINA ❗VO ODLICNA SOSTOJBA ❗ 4 NOVI GUM...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:55abs kabel

abs kabel


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:46Kaisi novi

kaisi


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:36MAN 321 KIPER DELOVI

MAN 321 VO DELOVI SANDUK DEFERNCIONALI GOLEMA EVROPA GUMI DOBRI V...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:54SANDUK DAMPER MILER KIPER

SANDUK DAMPER 16 KUBIKA MILER KIPER ZDRAV PATOS KOMPLETEN EKSTRA CE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:54SE PRODAVA SOLO KAMION DAF 45.250

Se prodava solo kamion DAF 45.250 - proizvodstvo...2008 godina - re...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 18:15Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 16:52Halogenka ( NOVA )

Halogenka ( NOVA )


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 13:02FURGON 6 60 m god 2008

Furgon 6.60 m Shirina 2.50 m Visina 2.40 m


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 12:08ATEGO 8.18 GODINA 2007 ero 4

ATEGO 8.18 god 2007 ero 4 Sandukot 6.20 m ima rampa Feder napred ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 12:08MAN 8.180 GOD 2008

Man 8.18 god 2008 ero 4 Furgon 6.20m ima rampa nosi vost 3.5t Nap...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 12:08Prikolka 2 osovinka za avto shkolla

Prikolka 2 osovinka za avto shkolla dolga 6.20 so novi gumi mnogu...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 11:59Man 12 220 Tgl god 2011

Man 12 220 Tgl god 2011 so Klima Grenje na sedista so dobri gumi ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 11:49Atego 8 23 god 01

Atego 8 23 god 01 so dobri gumi mnogu dobar motor i menjac so 6 berzi...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 11:49Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so roletna god 2010 mnogu sacuvan


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 11:49Sanduk 6.20

Sanduk 6.20 shir 2.50 visok 2.50


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

29 мар 11:49PRODAVAM KAMIONSKI NAVIGACII / NAJNOVI MAPI GARMIN IGO PRIMO

➡️ NAJDOBRA KAMIONSKA GPS NAVIGACIJA SO NAJDOBRIOT SOFTVER I NAJNOVIT...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 16:36Mercedes 813

Se prodava mercedes 813 84god novi gumi nema skapano 📞 070-981-837


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 15:08Fiat Ducato 2.5td Slep Sluzba

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 13:10Klipovi za iveco 450 ( 6 klipovi )

klipovi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 12:13Kamionska guma predna

Se prodava edna guma predna komplet so badaz. Bridgestone


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 11:34Se prodava Daf XF105/410 so poluprikolka Krone

Vlekac Daf XF105/410 Proizveden 2007 Kilometraza 1 080 000km Redo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 11:34Gumi kamionski 315/70/22.5 so bandazi

Se prodavaat 4 pogonski so se bandazi regruvable.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 11:34KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 мар 10:31Kamionski gumi

Se prodavaat polovni kamionski gumi razni dimenzii , cena povolna 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 мар 12:05Mercedes Atego

Се продава Мерцедес Атего 1828 1999 година. Во одлична состојба. Редо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 мар 08:56Prevoz transport so kamion kiper kran prevos

Prevoz trasport na - gradezni matrijali - masini - bekaton - mot...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 мар 23:57КОМПЛЕТ ГУМИ КАМИОНСКИ И ОД ПОЛУПРИКОЛКА

МНОГУ ПОВОЛНО ПРОДАВАМ КАМИОНСКИ ГУМИ 315/70 R 22.5; 295/80 R 22.5...


210 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 мар 22:48Uslugi so ktan digalka utovar,istovar i transport

vrsime sekakvi uslugi so kran niz cela makedonija digame do 4,5,tona ...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 мар 21:13Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам