Гази Баба
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam spaneri

Prodavam spaneri novi 10evra. Polovni 6evra parce kon tel 078305428


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 09:05Prodavam lanci za sneg

Prodavam lanci za.sneg za bandazi 22.5. 70/80 gumi tel broj 078305428


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 09:05Prodavam samar za man

Prodavam dva samari za man Podvizen podesuvacki


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 09:04Man TGM 18 250 god 2011

Man TGM 18 250 god 2011 so site novi gumi regisriran so kameri Klima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:34Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:34Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 so site 6 novi gumi ima Shper klima rampa so lla...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:34Sprinter 315 god 07

Sprinter 3 15 god 07 so site pllateni davacki do reg so novi gumi dol...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:33Lladilnik Termoking dolg 6.20

Lladilnik Termoking dolg 6.20 shir 2.50 i visok 2.50 raboti i so mot...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:33Atego 8 23 god 01

Atego 8 23 god 01 so dobri gumi mnogu dobar motor i menjac so 6 berzi...


6.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:33Furgon 6.20

Furgon 6.20 so vrati pozati shir 2.50 mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 08:33MAN 1 DELOVI

MAN 1 DELOVI MENJAC ZF 160 HLADNJCI FEDERI PREDNI DUPLI DEFERNCIO...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 фев 07:53MAN TGX 18 440

Kamionot e vo odlicna sostojba,redovno servisiran i odrzavan, avtomat...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 17:11MAN TGA18-400

Kamionot e vo top sostojba, redovno servisiran o odrzavan. 2007 godin...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 17:10MAN TGL 250

Kamionot i prikolicata se vo odlicna sostojba, redovno servisirani i ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
32.000 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 17:10MAN 8.180 GODINA 2008

Man 8.18 godina 2008 ero 4 Feder napred i nazat ima rampa Gumi sve...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 13:03MAN 8.180 GOD 2008

Man 8.18 god 2008 ero 4 Furgon 6.20m ima rampa nosi vost 3.5t Nap...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 13:03ATEGO 8.18 GODINA 2007 ero 4

Atego 8.18 god 2007 ero 4 Feder napret i nazad jastuk Sanduk 6.20...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 13:03Prevoz transport so kamion kiper kran prevos

Prevoz trasport na - gradezni matrijali - masini - bekaton - mot...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 12:28DELOVI ZA KAMION MERCEDES 813

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 08:52MERCEDES BENZ 13/17 NA DELOVI

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 08:52MERCEDES BENZ 814 NA DELOVI

orginal kiper na dellovi 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 08:52DELOVI ZA KAMIONI MERCEDES

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 фев 08:52KAMIONSKI FAROVI ZA POVECE KAMIONI

FAROVITE GI NOSI MAN IVECO MERCEDES


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 20:31Boca za Kompresor 850l

Boca bez motor dosta socuvana nema korozija gi ima site ventili proiz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 17:40Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 17:40Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 13:16MAN TGL 12.180 2007

▪️Цена на камионот: 10000€ + 18% ддв ✔️Тип на возило: Фургон ✔...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 10:50Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

31 јан 07:32KAPACINJA ZA HALOGENKI ZA KAMION 6 KOM

KAPACINJA ZA HALOGENKI ZA KAMION 6 KOM


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 17:39FAR SO ZMIGAVEC ZA ZASTAVA KAMION

FAR SO ZMIGAVEC ZA ZASTAVA KAMION


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 16:23Olominski Rampi za kamion

Olominski rampi za kamion god 2010 pasirat na site kamioni


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 10:06Lladnjaca Carier

Lladnjaca Carier dolga 8m shir.2.50 visok 2.50 Raboti i na Nafta i s...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 јан 10:06Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Vrsime sekakov prevoz i usluga so avto kran digalka -Pesok -Tampon ...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 јан 16:41Dellovi za Atego 8 15 8 18

Dellovi za Atego 8 15 I 8 18 motor defrencial prednica Federi br...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:02Dellovi za Atego 8 17

Dellovi za atego 8 17 menjac defrencial federi gumi bandazi rezervar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:02Dellovi Za Atego 8 23

Dellovi za Atego 8 23 god 02 Motor 23 so 6 klipa mnogu dobar Menjac...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 18:00Се продаваат камионски гуми

Се продаваат камионски гуми во добра состојба 215/70/17.5 - 245/70/19...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 15:26Se prodavaat dve predni gumi

Se prodavaat dve predni gumi za kamion 265/70/R19.5 Tell:070 682 56...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 15:26Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 јан 08:25Se Bara sofer so C i E Kategoria MK

Se Bara sofer so C E Kategoria po detalni info : 078 337 331 Se vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

25 јан 19:20Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам