Гази Баба
                   
291 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam nova poniklovana halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 дек 15:54Prodavam lanci za sneg

Prodavam lanci za.sneg za bandazi 22.5. 70/80 gumi tel broj 078305428


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam spaneri

Prodavam spaneri novi 10evra. Polovni 6evra parce kon tel 078305428


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam Frizider za man

Prodavam Frizider za man


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam samar za man

Prodavam dva samari za man Podvizen podesuvacki


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34KAMIONI NA DELOVI

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 дек 23:49DELOVI ZA MERCEDES 814 817

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

03 дек 23:49Се продава камион Мерцедес

Се продава камион Мерцедес Актрос 2536 2007 година регистриран до 07...


25.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

28 ное 11:27Ford tranzit

Ford tranzit 2009 2.4 kubika 120 000 km pominato Socuvan kako nov ...


8.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

27 ное 16:27Slep Sluzba 24/7

Slep Sluzba 24/7 Nosivost do 5 tona 071336540


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 ное 14:49ПРАЗНИЧЕН ПОПУСТ НА ГУМИ 315/80R22,5

НОВИ КАМИОНСКИ ГУМИ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ 315/80R22.5 700 ЗАДНА 190...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 ное 10:47repariranje na kamioski sponi i balanseri

vrsam repariranje na kamioski sponi i balanseri za site teski vozila...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

16 ное 08:08Repariranje balanseri cauri gumeni buferi

Repariranje na site vidovi na balanseri balanstagli cauri za amortize...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

16 ное 08:08gumiranje- makazi,balanseri drzaci

repariranje i gumiranje na site vidovi na balanseri balanstagli za si...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

16 ное 08:06Veterbrani za Atego i Man

Veterbrani za Ategi i Man


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 ное 18:46СКАНИА 124 - 420,36

2001 година, нови гуми, во исправна состојба


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 ное 17:36VETERBRANI ZA ATEGO

veterbrani za atego i man


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 ное 15:04LANCI ZA KAMIONI

LANCI ZA KAMIONI


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

08 ное 08:03Продавам палетарка KOGEL

Половна палетарка KOGEL не е многу сочувана.


11.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 ное 13:00Atego 8 15 Miller kiper

Atego 8 15 god 00 Miller kiper na federi so dobri gumi regisriran mno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

02 ное 10:10Se prodava Volvo Euro 5

Volvo Euro 5. Proizveden 2008 godina. Registriran za cela godina.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 ное 10:59Scania 2008 god euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba Telefon za kontakt 078363353


14.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

21 окт 21:02ALANSER I ALTENATOR 12 VOLTI OD ISUZU MOTOR

Alanser i altentor od ISUZU MOTOR 4 KLIPA VALJKA VILUSKAR


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 окт 14:10Scania R420

Scania R420 Godina na proizvodstvo:2008


37.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 окт 14:21Mercedes Benz 1841 L.54 Actros

Mercedes Benz 1841 L.54 Actros Euro 5 Moze zamena so pomala kola...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 окт 14:21SPOJLERI ZA MAN TGX XLX KABINA

Se prodavaat komplet spojleri za man tgx xlx kabina


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

11 окт 09:03renault magnium 2005 g vo delovi

renault magnium 2005 god vo delovi


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 окт 20:30DIZNI ZA VOLVO 440 FX 2008

DIZNI ZA VOLVO 440 FX 2008 6 KOMADA KOMPLETNI kamionot e vo belgia


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

09 окт 20:30MAN 10-180

Se prodava Kamion MAN 10-180 vo Odlicna sostojba 600.000km Voziloto...


12.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 окт 12:58FAROVI ZA IVECO

FAROVI ZA IVECO


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

24 сеп 15:58DAF XF 105.410 EURO 5 na bugarski tablici

se prodava daf xf 106 .460 2014 i prikolica kogel 2012 god vo perfek...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

22 сеп 19:52Scania

Se prodava scania euro 3 so prikolka za podetalni informacii kontakt ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

17 сеп 10:45VOLVO DELOVI FH 2008g

Volvo delovi fx 2008 g motor deferencijal menjac i mnogo drugi delovi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 сеп 08:29MERCEDES 13-20 4x4 KIPER NA DELOVI

motor 200ks preden deferciali komplet so zaden reduktor kiper branik ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 сеп 10:16DELOVI ZA MERCEDES KAMION 11-20

motor menjac federi sve


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 сеп 10:16Man tgx 18 440 E6

Kamionot e spremen za pat. Na bg tablici. Zadni novi gumi,predni so...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

26 авг 07:21Gumi polovni

Prodava polovni gumi I bandasi za kamioni I site vidovi teretni vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

18 авг 16:47DELOVI ZA KAMION MERCEDES 1213

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

01 авг 00:21MERCEDES ACTROS DESEN FAR I DESNA HALOGENKA

DESEN FAR I DESNA HALOGENKA ZA ACTROS


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јул 15:31SAL TABLA ZA MERCEDES KAMION

SAL TABLA ZA MERCEDES KAMION


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

30 јул 15:29Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам