Штип
                           
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan za izdavanje

Ekstra stan centar prvi kat komplet opremen .Moze da se prenameni i ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 јул 22:07



Izdavam stan vo centar

Stanot e namesten so poveke posebni sobi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

06 јул 20:24



Kupuvam Stan

Kupuvam Stan do 40.000 evra naselba 8mi Noemvri


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јул 18:22



СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 јун 15:03



Се изнајмува

Станот е до Медицински факултет.Текстилна школа.Комплетно наместен .Д...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 јун 11:13



Спрат од куќа спроти градската црква

Се издава наместен спрат од куќа на улица Јаким Стојков 30, веднаш сп...


210 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 мај 11:29



Се издава еднособен стан во Автокоманда во Штип

СЕ ИЗДАВА СТАН во населба Автокоманда спроти ЕВН Штип. тел 076368280


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

25 мај 10:39



Празен Стан

Се издава празен стан (како што е фотографиран), населба сењак, во бл...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

23 мај 13:03



Prodavam garsonjera

nova garsonera kompet opremena 5min do centar 28000€so namestaj 26...


28.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 мај 18:25



Se izdava stan

Se izdava Stan vo centarot na stip kaj promajata


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

17 мај 08:07



Наместен Стан

Се издава целосно наместен стан, погоден за фамилија и самци. Телефон...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 мај 10:19



Se iznajmuva sprat od kuka

Se iznajmuva sprat od kuka,kujna so site sadovi ,trpezarija,dnevna i ...


15.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 19:59



Hitno prodavam ili izdavam

Komplet renoviran,nova stolarija,novo kupatilo,so terasa od 8kv.sopst...


32.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

09 мај 12:29



Stan

Prodavam malo stance vo novata zgrada do arhiva 5 minuti do centaro k...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

03 мај 22:30



Се издава стан во населба Сењак (кај Ицо Брицо)

Се издава стан во населба Сењак (во зградите веднап над Ицо Брицо). ...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

26 апр 21:08



Купувам стан во центарот на Штип

Купувам стан во центарот на Штип, со квадратура 50-60 м2. Број за кон...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

18 апр 15:53



stan za iznajmuvanje

Stanot e vo centarot na gradot,do ekonomskiot fakultet.Namenet za cet...


14.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

15 апр 18:41



СЕ ИЗДАВА СТАН НА ЕДНОСМЕРНАТА ВО ШТИП

Станот е се наоѓа во центарот на Штип на едносмерната во новата зград...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 апр 13:00



Se prodava stan vo Centar

poveke informacii na 070322553


46.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

24 фев 14:12



Продавам стан

Се продава стан во населба Сењак на први кат во близина на трговскиот...


По Договор
или предлог цена
Штип

Станови

23 фев 13:02



УРБАН ЛИВИНГ продава луксузно наместен стан во Штип

Се продава просторен луксузно наместен стан во Штип. Станот е со повр...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

12 фев 18:18



stan vo centarot

Se prodava stan vo centarot na gradot kaj zgrada PROMAJA. cena: 600e...


600 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 фев 08:10



Се издава наместен стан во населба Автокоманда

Се издава двособен наместен стан 62 м2 со 2 тераси и подрум на 4 спра...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

03 фев 13:00



Prodavam Stan

Prodavam stan vo naselba Sirok Dol, Stip. Cena po dogovor. Kontakt ...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

20 јан 18:14



Стан на плоштадот во Штип

Се продава стан на Плоштад Слобода во Штип, реновиран, атрактивна лок...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:57



Se prodava stan

Se prodava stan vo strogiot centar na gradot,vo novata zgrada promaja...


70.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

11 јан 13:17



Se prodava stan odlicna lokacija

Se prodava stan vo naselba senjak, za povekje informacii javete se na...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

10 јан 10:38



Se prodava stan na dve nivoa

Se prodava stan na dve nivoa vo naselba Babi vo karabinite.Stano rasp...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

05 јан 15:02



Smestuvanje na rabotnici. Dogovor so firmi.

Imate potreba za smestuvanje na vasi vraboteni vo Stip?? Javete se, i...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 дек 08:07



Se izdava stan / Apartment to rent in Shtip

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba 8-mi. Noemvri Stip od 70...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 21:51



Екстра нов стан во центар на Штип

Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изграден од најквалите...


760 €
или предлог цена
Штип

Станови

15 дек 13:00



Se izdava namesten stan so odlicna sostojba

Se izdava namesten stan vo odlicna sostojba za familijarni (na podolg...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

09 дек 13:00



Наместен стан 116м2 спроти градскиот пазар

Продадено!!! Се продава Стан од 116м2 спроти градскиот пазар улица С...


65.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

03 дек 13:00



Екстра квалитетен стан во центар на Штип

!!!ПРОДАДЕНО!!! Се продава стан нова градба во ценарот на Штип изгра...


815 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 17:35



Izdavame dobro opremen stan

Izdavame luksuzen stan za studenti, familija ili rabotnici.Stanot e k...


230 €
или предлог цена
Штип

Станови

26 ное 15:07



Се издава стан во населба СЕЊАК од 58м2

Се издава стан во населба Сењак од 58 м2, веднаш над Берберница Ицо-Б...


250 €
или предлог цена
Штип

Станови

08 ное 18:43



Се изнајмува стан во строг центар

Се изнајмува наместен стан од 68 м3 во строгиот центар на Штип, на ул...


150 €
или предлог цена
Штип

Станови

02 ное 16:41



SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAROT NA STIP !!!

Stanot e renoviran so nov mebel, kujna i kupatilo. Ima dve sobi so dv...


12.000 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

31 окт 23:56



Se prodava stan 38.5m2

Se prodava stan vo naselba makedonka na ukica bregaknicka 38 so povrs...


13.900 €
или предлог цена
Штип

Станови

25 окт 19:59



Се продава стан

Се продава стан oд 64 m2 во населба Сењак 4 во жолтата зграда кај Т...


38.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

21 окт 22:53



Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам