Битола
Подкатегорија:
                   
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

KREVETČE NA RASKLOPUVANJE ZA PATUVANJE SO DIMENZIJA 0,60 SM NA 1,20 S...


1 МКД
или предлог цена
20 јун 07:43MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!

0,60×1,20 SM SO MREŽA,SE RASKLOPUVA,IMA DUŠEK I E ZA SPIENJE I E MEST...


1.000 МКД
или предлог цена
02 јун 21:37Komoda

Se prodava komoda 1.40dolga 74sm visoka 54sm siroka


50 €
или предлог цена
21 мај 18:22Dushek za dete

Prodavam dushek za spienje za mnogu malce koristen dimenzii 115/80


По Договор
или предлог цена
16 мај 17:45Se prodava Elementi od detska soba

Elementi od detska soba


По Договор
или предлог цена
30 апр 16:49Bebesko krevetce

SE PRODAVA BEBESKO KREVETCE .TELEFON 070 563 255


3.000 МКД
или предлог цена
11 апр 16:31Se prodavaat elementi od decska soba

Se prodavaat elementi od decska soba Izraboteni od medijapan 3 elem...


По Договор
или предлог цена
03 апр 09:52ПРОДАВАМ ДЕТСКИ КРЕВЕТ СО ЈОГА

Продавам детски кревет со 4 фиоки и јога со димензии 200 x 100


10.500 МКД
или предлог цена
23 мар 10:58Креветче за бебе

Продавам две креветчиња за деца користени една година..Креветчињата ѓ...


5.000 МКД
или предлог цена
14 мар 10:54Се продава јога 190/90

Се продава јога 190/90


1.500 МКД
или предлог цена
27 фев 13:59Се продава медијапанска маса / биро

Се продава медијапанска маса / биро


4.000 МКД
или предлог цена
23 фев 19:07СЕ ПРОДАВА ДЕТСКА СОБА НА СПРАТ СО 2 КРЕВЕТИ

Се продава детска соба со 2 кревети на спрат со скали од кои долниот ...


500 €
или предлог цена
09 јан 22:42Се продава биро

Се продава биро од дрво во одлична состојба Контакт 075843040


50 €
или предлог цена
05 јан 21:10Se prodava detska soba

Detska soba so dva kreveti i plalar,polici,fioki ,skali se na edno me...


350 €
или предлог цена
04 јан 21:19Kompjutersko biro+fiokar

Polovno kompjutersko biro so minimalni i nevidlivi oshtetuvanja P...


1.500 МКД
или предлог цена
18 дек 20:54Prodavam kompjuterska masa biro so fioki mesto za kompjuter

Se prodava kompjutrska masa biro so fioki, mesto za kompjuter i so po...


2.300 МКД
или предлог цена
11 дек 13:51Detsko krevetce

Krevetceto e drveno, postar model. Se prodava so dusek Tel.078204446


1.000 МКД
или предлог цена
07 окт 23:09ДЕТСКА соба елементи

кревети на спрат, биро за учење и сурфање, шкафче и комода, поволно


150 €
или предлог цена
04 окт 20:18детско креветче

се продава детско креветче со душек


3.000 МКД
или предлог цена
14 авг 17:23Biro i komoda

Se prodavaat dosta zachuvani biro i element so fioka ! Napomena ! ...


3.000 МКД
или предлог цена
11 авг 12:54Detska soba

Detska soba komplet so 2 kreveti,komplet so duseci,mozi i samo krevet...


20.000 МКД
или предлог цена
10 авг 11:31Преносно детско креветче

Преносно детско креветче со детски дормео душек, не многу користено ...


4.500 €
или предлог цена
09 авг 14:45Кревети за детска соба со нови душеци

Се продаваат кревети за детска соба. Зачувани се како нови, многу мал...


1 МКД
или предлог цена
02 авг 11:41МЕБЕЛ ЗА ДЕТСКА СОБА

Се продава мебел за детска соба. Мебелот е многу зачуван, малку корис...


1 €
или предлог цена
02 авг 11:40Креветче

Се продава креветчето 90 x 200 со фиока. Цена 6000 ден Владе 075 84...


6.000 МКД
или предлог цена
18 јул 13:40kompletna detsla soba

Se prodava detska soba ( plakar za alista, del za knigi, biro, krevet...


16.000 МКД
или предлог цена
06 јул 18:27Мултифункционална маса со фиоки и полици

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
18 јун 22:09СЕ ПРОДАВА ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ

Се продава детско креветче, со душек и со фиоки, со демензии 160 на 90


3.500 МКД
или предлог цена
12 јун 21:58Krevetcina na sprat

Krevetcina na sprat 6500 den dimenzii 190*90


6.500 МКД
или предлог цена
31 мај 13:00Detska soba

Prodavam 2 kreveti biro I 3 element za detska soba tel.077 760 824


12.000 МКД
или предлог цена
28 фев 13:34Кревет со фиока (два кревети) за детска

Продавам Кревет-фиока односно два кревети од кои долниот се отвора ка...


4.500 МКД
или предлог цена
18 јан 15:48Детска соба

Целосна детска соба а можност и делови од детската. *Кревет со фиока...


300 €
или предлог цена
29 окт 13:00DETSKA SOBA

Prodavam komplet detska soba:krevet(bez dusek i latofleks),plakar,det...


12.000 МКД
или предлог цена
25 окт 19:52Се продаваат детски регал и биро

Регал - 2.20цм висина, 2.40цм ширина, 58цм длабина. Биро - 83цм виси...


9.000 МКД
или предлог цена
10 окт 20:59детска работна маса

се продава детска работна маса + детски кревет Материјал Медијапан ...


200 €
или предлог цена
22 сеп 10:00Детско креветче МНОГУ ПОВОЛНО!

Две ДЕТСКИ КРЕВЕТЧИЊА со душек на две нивоа одлично сочувани/ Едното...


По Договор
или предлог цена
30 авг 15:22Detska soba za dve osobi

Mnogu zacuvana 2 kreveti 80×200 so fioki so jogi 2 regali 100×220 ...


29.900 МКД
или предлог цена
29 јун 13:22Itno se prodava

Biro za PC


1.000 МКД
или предлог цена
29 мар 08:21Krevetce

Kako novo


100 €
или предлог цена
25 ное 11:45biro komplet so polici

odlicno biro od medijapan so polici za detska soba!mnogu socuvano!


1 €
или предлог цена
29 сеп 20:32Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам