Скопје Центар
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam CAPRIOLO Tocak

Prodavam CAPRIOLO Tocak


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 18:52



PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATIO...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 10:21



MONGOOSE TYAX

MTB MONGOOSE TYAX GOLEMINA NA TRKALO 26 INCI, ALIVIO OPREMA FABRICKA ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 08:59



FIXIE SINGLE SPEED

FUJI FIXIE SINGLE SPEED VO ODLICNA SOSTOJBA


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 08:59



EUROBIKE

VELOSIPED EUROBIKE 28 INCI, FABRICKA SOSOTOJBA KAKO NOV, SHIMANO LX50...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мај 08:58



SPECIALIZED MTB 2022 model, nov

Alu ram, S/M 3x8 brzini Shimano ACERA Amortizer SUNTOUR so zaklucuvan...


460 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:36



MERIDA Cross way, 2021 model, 10/10 extra sostojba novo!!!

Merida cross way, model 2021 godina, extra sostojba Alu ram, 50cm, ...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:34



SCOTT Aspect 765, 2023 model, samo proban voopsto ne vozen

Scott Aspect 2023 godina, kupen pred eden mesec!!!! Bez tocka!!! Alu...


520 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:30



CANNONDALE Quick5 city-treking NOV 2021

Cannondale Quick 5, city-trekking, apsolutno NOV!!! Bez znaci na kori...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:28



CARVER Gernany extra lite tubing tour 140

Carver trekking extra lite tubing tour 140 GERMANY, extra sostojba!!!...


570 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:24



Se prodava city-trekking GIANT TOURER bukvalno kako nov!!!

ALU RAM XL za 180 cm 1x8 brzini menjac SHIMANO NEXUS Sifter SHIMANO...


460 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:20



99%nov MERIDA SPEEDER T3

Se prodava Merida Speeder T3 Fabricka road oprema 2x9 brzini Zadni me...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 21:19



Prodavam PONI točak

Prodavam mnogu začuvan Poni točak-velosiped, ispraven, originalen


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 08:07



Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija...besprekoren..!!

Velosiped Kalkhoff Di2 tehnologija automatic-tiptronic (ne e elektric...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 мај 17:02



Velosiped

Gratski velosiped DRiVE 1x7 brzini integriran, sr sunotr viluska, pro...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мај 21:01



PRODAVAM TOCAK MAX SKY RUNNER 18 SPEED CROSS SERIES MTB 26''

PRODAVAM TOCAK M A X - SKY RUNNER CROSS SERIES ULTRA SUSPENSI0N PERFO...


6.500 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 мај 10:00



Brojcanik za zaklu u ajne

Prodavam brojcanik za velosiped germanski I kilometrazi za velosibe...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 20:32



NOVI DRESOVI

NOVI DRESOVI ZA VOZENJE VELOSIPED, ORIGINALNI BRENDOVI CENA 800 DEN....


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:48



SEDISTE ZA DECA 22 Kg

NOVO SEDISTE ZA DECA NOSIVOST 22 Kg Tel 075 248 405


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:47



KACIGA ZA VELOSIPED

NOVI KVALITETENI KACIGI ZA VELOSIPED CENA 1500 DEN Tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:47



PLATFORMA MPEDO

Kvalitetni pedali Mpedo, cena 1600 den Tel 075 248 405


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:47



PLATFORMA MPEDO

Kvalitetni pedali Mpedo, cena 1600 den Tel 075 248 405


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:47



ALUMINIUMSKI VOLAN

LESEN ALUMINIUMSKI VOLAN DOLZINA 600 - 800mm, STEM DOLZINA 80mm CEN...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:46



TORBICKA ZA VELOSIPED

NOVA TORBICKA ZA VELOSIPED, SE MONTIRA NA KOLCE, POD SEDLOTO Tel 075...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 мај 16:46



Се продава неискористен велосипед

Јас сум студент кој го продава мојот велосипед. Никогаш не е користен...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 17:45



Prodavam koristen BIGSHOT ednobrzinec

Prodavam BIGSHOT golemina na ram M (56 cm), ednobrzinec, mnogu malku ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 16:10



SPECIALIZED HARDROCK EN14766

Prodavam Specialized Hardrock EN14766 https://bikeindex.org/bikes/...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 16:10



CENTURION ROAD BIKE

CENTURION ROAD BIKE VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:36



INTERBIKE MOLNA

INTERBIKE MOLNA velosiped kako nov so originalna fabricka oprema Shim...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



CANYON 26

Koristen planinski tocak CANYON golemina 26 inci tel 075 248 405


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



FIXIE SINGLE SPEED

KORISTEN ORIGINALEN SO KVALITETNI DELOVI tel 075 248 405


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



MONGOOSE TYAX COMP

VO ODLICNA SOSTOJBA tel 075 248 405


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



KACIGA ZA VELOSIPED

NOVU KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



RAMKA ZA ROAD BIKE

Aluminiumska ramka za road bike dimenzija 57-58 tel 075 248 405


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



VOLAN ZA VELOSIPED

NOV VOLAN ZA VELOSIPED 700 MM CENA 700 DEN. 800 MM CENA 800 DEN. ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:35



ROAD BIKE

KORISTEN ROAD BIKE VO DOBRA SOSTOJBA, tel 075 248 405


11.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 10:34



Prodavam velosiped

Продавам урбан велосипед марка Ghost, возен е две сезони. Велосипедо...


590 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 01:41



Head Aspen 28 city bike

Ram m/l 160-180 cm Oprema full deore xt Lockout vilushka Hidraulik...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 мај 11:33



PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX SKY SPORT 18 BRZINI EXTRA 24''

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MAX SKY SPORT 18 BRZINI 24'' DUPLI BANDAZI ...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 мај 11:00



PRODAVAM VELOSIPED SEMPION - FMX CROSS 24 SPEED SHIMANO 26''

PRODAVAM TOCAK SEMPION FMX 206 SPEED CROSS TUBI ACCIAIO ERREBI CARBON...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 мај 10:00



Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам