Скопје Центар
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава неискористен велосипед

Јас сум студент кој го продава мојот велосипед. Никогаш не е користен...


299 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 мај 17:45Промовирано

PRODAVAM VELOSIPED CONNECT NINJA ZX9R 18 SPEED SUSPENSION 26

PRODAVAM VELOSIPED C O N N E C T NINJA ZX9R JAY RIDER UTILITY BIKE B...


120 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
140 €
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 мај 11:40Vintage 1989 Giant Escaper MTB

Vintage 1989 Giant Escaper MTB | - - - - - - - - - - - - - - - - - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 мај 01:58Vintage 1974 Gitane dame mixte

Vintage 1974 Gitane dame mixte | - - - - - - - - - - - - - - - - - ...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

08 мај 01:58Giant L golemina

Odlicen pali vozi, bez vlozuvanja Shimano deore oprema made in japan


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 мај 18:50Specialized rockhopper 29

Velosipedot 19L fabricka sostojba na nego se prvite gumi sto ukazuva ...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 мај 18:49Dva detski velosipedi

Se Prodavaat dva detski velosipedi. Tél. 075336341


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 мај 15:52FRANCUSKI "HAND MADE" SPORTSKI VELOSIPED

АЛУМИНИУМСКИ СО ТЕЖИНА ОД САМО 8 КГ. СО ПРЕНОС "SHIMANO 105" И КОЧНИЦ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 мај 10:50Scott Subcross 50

Velosipedot e vo odlicna sostojba, kompletno servisiran. Velicina M, ...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 мај 21:05Pristigna Nova tura velosipedi od svajcarija ceni od 4000

Tocaci Od CH


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 мај 14:35PRODAVAM VINTAGE RETRO ALLEGRO ROAD BIKE, VELOSIPED

PRODAVAM ALLEGRO road bike so Shimano oprema I glavini, sreden vo cel...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 мај 13:45Cannondale F700

Odlicen servisiran


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 мај 15:08Bianchi Oltre XR2 size:55 Full Durace + carbon wheels

Se prodava Bianchi XR2 full carbon + full Durace so Planet X trkala v...


1.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 мај 11:24Cube stereo hpc 120

Karbon ramka, xt 2x11, fox amortizeri, golemina M


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 мај 10:35Bianchi Camaleonte Sport-ekstra socuvan

Se prodava ekstra socuvan Bianchi Camaleonte Sport, super gradski vel...


430 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 мај 12:35Се продава велосипед Canyon commuter 8 2020

Canyon commuter 8 2020 , na kais ramka L za visina od 170-180sm , 11 ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 мај 01:17Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински (квалитетни)

Се продаваат нови ШТЕНДЕРИ-ПОТПИРАЧИ алумински многу лесно се монтира...


220 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 мај 00:32Se prodava velosiped BIXS so SHIMANO OPREMA

Se prodava velosiped BIXS so SHIMANO OPREMA


8.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 20:59ODLICNO SOCUVAN VELOSIPED

STAKLO SOCUVAN VELOSIPED EUROBIKE SO SITE FABRICKI DELOVI, VOOPSTO NE...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 15:37NOVA KACIGA ZA VELOSIPED

NOVA KACIGA ZA VELOSIPED - VISOK KVALITET


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 15:36MONGOOSE TYAX COMP

MONGOOSE TYAX COMP 26 INCI TRKALO VO ODLICNA SOSTOJBA


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 15:36NOV BANDAS 28' KRYPTON ZA ROAD BIKE

NOV BANDAS 28' KRYPTON ZA ROAD BIKE Preden i zaden Komplet preden ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 11:15TROTINET ODLICEN UNIKAT

TROTINET ODLICEN UNIKAT - SO GOLEMA NOSIVOST KVALITETNA IZRABOTKA, I...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 апр 11:13VELOSIPEDI OPREMA

PEDALI RFR CUBE PREMIUM QUALITY . . . PEDALI ZA SITE VIDOVI NA VE...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 апр 10:06Velosiped

Velosiped marka Batavus


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 апр 08:41Specialized rockhopper expert 29er

Tiptop Shimano Deore 2x10 TECTRO Kocnici 180mm so 160mm SR Santhou...


505 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 апр 13:30Giant STP, MTB Street/Park

Ramka Giant STP (Jeff Lenosky) Amortizer Rock Shox Argyle Prenos Ra...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 апр 17:55Gratski velosiped 28"

Raleigh premium aluminium ram britanski brend, golemina na ramka 65cm...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 23:23PRODAVAM VELOSIPED CLERMONT FRELAND MTB HIGH PERFOMANCE 24''

PRODAVAM VELOSIPED CLERMONT FREELAND MTB MOUNTIAN SERIES HIGH PERFOMA...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 20:00Се продава детски велосипед

Половен детски велосипед за деца помеѓу 6 до 10 години


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 16:43Se prodava VELOSIOED

Prodavam Velosiped IDEAL Shimano all CITY BIKE VELOSIOEDOT IMA 40 ...


580 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 апр 03:07Velosipedi od CH

Uvezeni velosipedi od ch


4.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 апр 13:24Bixs 27,5 M17

Swiss made


270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 апр 10:36Prodavam preubav nov velosiped Pathfinder

Prodavam mnogu ubav nov velosiped Pathfinder-amerikanski proizvod so...


9.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 апр 10:14Sobim Sprinter

Се продава велосипед Собим со 18 брзини, амортизери. Велосипедот е р...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 апр 17:57PEDALI PLATFORMA

NOVI PEDALI ZA VELOSIPED PLATFORMA


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 апр 11:14Detski velosiped

Kompletno ispraven. Sedisteto e malce osteteno. Kontakt: 078 441 326


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

17 апр 08:17PRODAVAM TOCAK SPRINT APOLON ALLOY ALL TERRAIN COMFORT 26''

PRODAVAM ALUMINSKI VELOSIPED SPRINT APOLON ALLOY FRAME FUTURE GENERAT...


25.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
28.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 апр 12:00Velosiped GIANT

Продавам алумински велосипед Giant. Во одлична состојба составен од о...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 апр 14:52RANEC 900 DEN

NOV RANEC 900 DEN Tel. 075 248 405


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 апр 18:33Prodavam velosipedi

1 velosiped 3000denari


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 апр 13:57Страна 4 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам