Скопје Центар
                   
433 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMX 24'

BMX 24' Max 1500 DEN. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 мар 20:39KACIGA ZA VELOSIPEDISTI

NOVI KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA OD 52 DO 62cm Tel 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

07 мар 17:21Prodavam polovni velosipedi

Prodavam cetiri velosipedi(tocaci - tocak)velosiped Cena povolna! V...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 мар 14:15MS ENERGY ELECTRON E1

Potpolno nov,neupotrebuvan


47.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 мар 15:09ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,МОТОР.. ОД КРАДЦИ СО **АЛАРМ**

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ АЛАРМИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ВЕЛОСИПЕД,...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17НОВИ ТЕРМО МАСКИ СО ФИЛТЕР ЗА ЛИЦЕТО, ВРАТОТ И ЦЕЛАТА ГЛАВА

СЕ ПРОДАВААТ НЕОПРЕНСКИ НОВИ ТЕРМО МАСКИ ЗА ЗАШТИТА ОД ЛАДНИ ВРЕМЕНСК...


120 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:17Продавам нови бидони(шишенца)**Le tour de France**и**GIANT**

Се продаваат нови бидоно(шишенца) **Le tour de France**и**GIANT** шиш...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 фев 19:12Velosiped IDEAL STROBE 29" made in EU 3 god garancija

www.velosiped.mk Tel 02/3100-012 & 071/350-100 Wheel: 29” Speed: 2...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 15:25Детски велосипеди Capriolo & Polar

Детски велосипеди Capriolo & Polar Прва интернет продавница за велос...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 15:25Продавам женски велосипед

Велосипедот е во одлична состојба, 4 години стар. Контакт само на ...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 09:47Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед)

Prodavam velosiped marka - Conceptcycle (Велосипед) Podetalno na p...


16.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 09:17Prodavam detski velosiped tocak велосипед точак

Prodavam detski velosiped BOOSTER PLASMA 200 20", Golemina na trkal...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 фев 08:43Zenski velosiped

Uvezen od ch


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 фев 10:48Trek 4400

Se prodava Trek 4400, vo odlicna sostojba. Se e na nego odrzuvano za ...


260 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 фев 13:00BEZZICEN BRZINOMER

NOV BEZZICEN BRZINOMER Tel 075 248 405


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 фев 21:21BISAGI-TORBICI

NOVI BISAGI TORBICI ZA VELOSIPED SO VISOK KVALITET Tel 075 248 405


1.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 фев 21:21ORIGINAL RAMKA ZA ITALIJANSKI TRKACKI VELOSIPED -- 3500 DEN.

ORIGINAL ALUMINIUMSKA RAMKA ZA ITALIJANSKI TRKACKI VELOSIPED -- 3500 ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 фев 23:43GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba

GROOVE BMX Velosiped vo odlicna sostojba Cvrst i izdrzliv, pogoden ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 фев 23:43ROAD BIKE SINGLE SPEED UNIKAT

ROAD BIKE SINGLE SPEED UNIKAT TEL 075 248 405 TEL 075 248 405 N...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 фев 23:42"Caminada"

Kompletno restavriran i kastomiziran za gradsko vozenje. Mnogu novi d...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 фев 13:45Држачи за бидон-шише многу квалитетни еластични во разни бои

Се продаваат нови квалитетени држачи за бодини(шишенца) држачите се м...


140 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

31 јан 14:52MOUNTAIN BIKE 26"

Prodavam mountain bike marka "RAM" dimenzija 19" so sram menuvaci i s...


22.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 јан 23:39TREK MARLİN

Vo extra sostojba Zacuvan 29er XXL ram 2x8 Shimano Altus Hidrau...


490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 02:43SPECİALİZED

Vo extra sostojba Redıvno se vozi nee ostaven na strana i da sedi 2...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 јан 02:33ELEKTRO VELOSIPEDI

Prodavam elek. velosiped od markata Focus L golemina ili menuvam za...


1.290 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

21 јан 23:46Продавам велосипед БМС германски урбан

Велосипедот е во одлична состојба .


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

20 јан 21:38Road bike

Road city bike hand made 8kg


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 12:23LAMPA ZA VELOSIPED SO MALI DIMENZII

MNOGU SILNA LAMPA ZA VELOSIPED SO MALI DIMENZII SO BATERIJA NA POLNEN...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јан 09:46KACIGA ZA VELOSIPED

NOVI KACIGI ZA VELOSIPED GOLEMINA 58-62 CENA 1000 DEN tel 075 248 4...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 јан 10:25Се продава детски велосипед

Се продава детски велосипед со Shimano менувачи во одлична состојба. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

12 јан 12:18Волан Easton EA50 и стем Merida I.K.E.

Easton EA50: 580x25.4 Merida I.K.E.: 110mm Цена: 900ден за комплет


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јан 21:45Касета SHIMANO Deore XT CS-M770 11-34

НОВА! За 9 брзини.


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јан 21:45Velosiped TOP LIFE City Germanski kvalitet

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-cit...


14.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

28 дек 13:15ALUMINIUMSKI VELOSIPEDI SHIMANO OPREMA SO DISKOVI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-26-...


15.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 дек 16:09Scott Genius 710

Scott Genius 710 Golemina: M Oprema XT/SLX Trkala 27.5 tubeless Disko...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

22 дек 18:22Се продава средна осовина за велосипед многу квалитетна.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СРЕДНИ ОСОВИНИ СО МАШИНКИ ЛАГЕРИ МНОГУ КВАЛИТЕТНИ И...


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

01 дек 04:12VELOSIPED TOP LIFE GERMANSKI KVALITET VELOSIPEDI

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/product/top-life-29-...


17.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28Алуминиумски велосипеди со врвен квалитет!

https://bidifit.com/ http://toplife-bikes.com/de/ Како да нарач...


13.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28VELOSIPED ITALY SHIMANO VRVEN KVALITET

https://bidifit.com/ НАРАЧАЈ НА 070609659 🚴‍♂️ Велосипеди 🚴‍♂️...


13.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 23:28Pointer

Se prodava velosiped, odlicno socuvan, donesen od Belgija, vintage mo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

30 ное 10:28Страна 6 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам