Скопје Центар
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

White 29er

White 29er Shimano 3x7speed Kao novo Bicikle se nalazi u Gnilane...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 авг 17:44Capriolo DIAVOLO 600 FS ВЕЛОСИПЕД

Добро сочуван и малку користен женски детски велосипед.


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

06 авг 14:07Velosiped profi

Velosipedot e max.socuvan Vredi da se vidi 071/225 - 748


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

02 авг 11:01Се продава велосипед

Се продава Coronado велосипед, целосно исправен само што е постар мод...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

29 јул 15:06velosiped.zamena za mount baik

Road Bike ekstra socuvan se funkcionira.moze zamena za Mount Bike.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 јул 14:43delovi za velosipedi

Prodavam delovi za velosiped: volan chromiran 200,oo den, sajli 100,o...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 јул 07:09Itno! se prodava holandski velosiped

Odlicen velosiped so 3 brzini mozat da go vozat mazi i zeni.Velosiped...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 јул 19:49Се продава велосипед

Се продава целосно исправен велосипед, во розева боја кој со едно фар...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 јул 12:07Vintage Italy road bike

vintage italijanski road bike, komplet restavriran vel.53 x 54 cm Co...


390 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јул 12:41CONDOR SWISS vintage velosiped

CONDOR SWISS vintage velosiped komplet restavriran vo odlicna sostoj...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јул 12:41Diamant DDR vintage

Diamant DDR vintage,комплетно реставриран градски велосипед


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 јул 12:41Detcki Tocak

Schwinn Mini Mesa Tel:078 287 280


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 јун 08:21Velosiped Shimano, swiss made

velosiped -swiss made , shimano oprema ,socuvan , donesen od svajcari...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 17:21Velosiped Shimano, swiss made

velosiped -swiss made , shimano oprema ,socuvan , donesen od svajcari...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

26 мај 17:18BIGSHOT еднобрзинец

BIGSHOT еднобрзинец прекратко користен. Може да се види во секој моме...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 мај 10:33Prodavam velosiped so 2 amortizeri

velosipedot e vo dobra spstojba so shimano menuvaci mu fali samo pre...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 мај 13:23Se prodava velosiped odlicno socuvan

Solidno socuvan velospied ,so smeneti novi gumi


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 22:29XPLORER E BIKE CITY VIBE 20"

Потполно нов електричен велосипед Мотор: BAFANG 250 W Батерија: 36...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

25 апр 15:10KUPUVAM STAR MODEL ROAD BIKE RETRO VINTAGE VELOSIPED

Kupuvam postar model na road bike, golemina 55 - 56cm. Nemora da e vo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

23 апр 19:53Prodavam velosipedi

Siniot velosiped - 18 brzini, cena - 2500 den. Zeleniot velosiped - ...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 апр 16:59Velosiped SOBIM (NOV) 5500 denari.

Se prodava velosiped SOBIM SKROZ NOV.


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

27 мар 13:01SWISS BIKE

SCOTT BIKE TREK BIKE URBAN BIKE ELEKTRIK SKUTER TEL 071259010


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 мар 18:02Детски велосипеди нови модели

Бесплатна достава на домашна адреса 1 година писмена гаранција со га...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 јан 11:55Brava sajla katanec za velosiped skuter motor LUMA

Site modeli so ceni i karakteristiki moze da gi vidite na nasiot sajt...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 јан 11:55Trinx velosipedi so 1 godina pismena garancija

TRINX BIKES 1 ГОДИНA ГАРАНЦИЈА БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ МОЖ...


9.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 јан 11:55Велосипеди Fashion нови модели

Бесплатна достава на домашна адреса 1 година писмена гаранција со га...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 јан 11:55Класични велосипеди Partizan Subotica so 1 godina garancija

Бесплатна достава на домашна адреса 1 година писмена гаранција со га...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

15 јан 11:55Detski tocak - tricikl

Ako imas dete sto strada od bes predizvikan od korona izolacija, toca...


2.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

11 јан 12:50Planinski velosiped, Tocak, mtb Giant XTC 26" golemina M

Velosipedot e od prv gazda vo odlicna sostojba redovno servisiran vo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 дек 21:14Drag велосипед

Продавам велосипед Drag. Возен 4 месеци големина на рам XL 21'', гум...


25.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

16 дек 19:06prodavam velosiped peugeod

Prodavam velosiped 28" peugeot zenski vo perfekna sostojba contakt...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

24 ное 01:05Продавам велосипед

Продавам 2 велосипеди. Цената е 30 евра за еден велосипед. Лице за к...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

18 ное 14:01Se prodava velosiped mount bike-enduro

Se prodava velosiped -BMW- mount bike-enduro vo perfektna sostojba. M...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

09 ное 19:47Prodavam velosiped

Odlicno ocuvan velosiped. Model "Connect Indian". Tri godini star. Mn...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

19 окт 18:30Swiss City bike

Se prodava zenski gradski velosiped top forma servisiran


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

13 окт 14:40Merida crosway 500 lady

https://www.bikeexchange.co.nz/a/hybrid-bikes/merida/canterbury/chris...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

10 окт 08:30Одлично сочуван велосипед MAX

Се продава одлично сочуван женски велосипед, марка MAX, многу малку в...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

05 окт 12:38PRODAVAM DETSKI VELOSIPED MC.KENZIE 2.0

Prodavam detski velosiped vo odlicna sostojba kako nov malku vozen.Na...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 окт 11:16PRODAVAM VELOSIPED SPECIALIZED.SPORT MUKA SHIMANO SRAM X_3

Se prodava velosiped specialized model myka sport so shimano sram x-3...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

04 окт 11:15DETSKO MOTORCE NA STRUJA

Skoro novo malku koristeno se gleda na slikite .


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Велосипеди

03 окт 09:40Страна 9 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам