Струга
                   
554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47Промовирано

TOYOTA RAV4 2.2 130 KW

TOYOTA RAV4 2.2 D4-D CAT MODEL EXSECUTIVE 2010 G. FUL OPREMA MEN...


10.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 13:00Passat b5.5 2004 god. 100kw

Passat b5.5 2004 god. 245.000 km 100 kw - 136 ps


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 09:34bmw 525 d avtomatik 2000 godina

bmw 525 D avtomatik full oprema top sostojba parksenzor, klimatroni...


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 09:33Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili m...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 07:26FORD ESCORT 1.4 TIP TOP MAX CHUVAN

Reg do 4 mesec 2023 stegnat na voznja super sostojba


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 01:10Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena

Bmw 418d Gran cupe God .2015 Servisirana Reg 08.2023 Moze zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 09:13Audi A3

Se prodavat audi A3 2.0 TDI 140k so dpf 2008/2009 godina facelift F...


7.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јан 14:21Se prodava Mercedes Benz c220

Se prodava Mercedes Benz C220 2008g #204 tel 070 934 510


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 20:18Volkswagen Passat

Се продава Volkswagen Passat 2.5. Колата е донесена од USA, средена д...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 19:08OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 10:23Pasat 1.9

Seprodava pasat 1.9 TDI kollata e vo dobra sostojba stegnat registrir...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 јан 08:53AUDI A8 4.2 TDI 385PS 2015

Se prodava Audi A8 perva registracija 15.02.2015 Uvezeno od Shvajcari...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 18:31Bmw 418D Grand Coupe Automatik god 2016 moze zamena

Bmw 418D 2.0motor Grand coupe God 2016/15 Reg sega cela god novi gumi...


24.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 12:17BMW E87 116i 2007

Kolata e donesena od svajcarija i maximalno zacuvana. 22x xxx pominat...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 13:49Farovi za passat b5

Koristeni farovi za passat , bez mana 2800den Farovi za zmigavci 80...


2.800 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 13:00Renault clio 1.2 16v 2007

Ful oprema sega napraven golem servis Registracija pominata2w21


2.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 09:31Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 03:20BMW 530 xDrive

Сега увозено од Швајцарија, сервисирана во Швајцарија во BMW сервис. ...


8.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 јан 15:38Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 јан 09:58Audi Q7

Kontakt samo na 071 669 444. Prodavam Q7 vo odlicna sostojba. Naprav...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 21:28Mercedes E 220 CDI

Se prodava Mercedes E 220 CDI od 1999 godina, mnogu zacuvan!!! POV...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 21:28Golf 6 2.0 140hp Highline Full oprema

Golf 6 2.0 TDI 140hp 227.xxx KM HIGHLINE ALCANTARA SEDISTA KOMANDI N...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 јан 14:44Fiat Doblo 1.3 Multijet Maxi XL

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2007 Tovarno Maxi XL Registrirano Moz...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 23:07Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:52Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Renault Megane 1.9 dci Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Chrysler Grand Voyager Diesel 2.5 za delovi 071-910-322

Chrysler Grand Voyager Diesel 2004 2.5 Per Pjes Za delovi 071 220...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Volvo S80 2.4i Per pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Sharan 1.9 tdi 116ps Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Renault Clio 1.2 Per pjes za deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Chevrolet Nubira 1.6 i Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Kia Sephia 1.5i 16w Per pjes za delovi

Per pjes za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Kia Cerato 2.0d Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:49Mercedes Vaneo 1.7cdi Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:49Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 19:00VW POLO 1.2 TDI

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:16MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC

MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:16Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God

Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God Panorama Full Oprema Kupena nova M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:15Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам