Скопје Центар
                   
268 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VESPA GTS 300 Super 11.000KM

Vespa GTS 300 Super pominato 11.000 Km Remus auspuh od grana,Vespata ...


4.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 12:20НОВ ОГЛАС
Промовирано

Honda CRF 450 2011god

Honda CFR 450 2011 godina Injection, nov klip vertex, novo lance pro...


2.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

19 јан 15:28Се продава Triumph Tiger Explorer XC 1200

Моторот е во перфектна состојба,нови гуми , направен редовен сервис, ...


11.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 јан 09:23Custom Harley Davidson 1200ccm

Без замени. Контакт по емаил.


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 20:03SUZUKI Intruder VZ 800

Motorot e kako nov zosto celo vreme e garazhiran i odzhuvan. Prva r...


6.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 јан 16:06CF Moto 125cc

Cf moto 125cc vodeno ladenje 14000km pominati pali vozi nov akomu...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 19:10Suzuki Rmz 250 4t 2012 kros

Prodavam suzuki rmz 250 2012 godina 54 rabotni saati ima vo momentov ...


2.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 јан 13:24Se prodava motor Hyosung GV650 2007 god

Motorot e odlicen servisiran i registriran do 06.2023 god. Cena 3599...


3.599 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 јан 16:09Aprilia Atlantic 500...besprekoren..!!

Zimska cena, motorot e ekstra... Novi gumi, nov vizir, novi plocki n...


2.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 јан 01:26KACIGA NOVA

KACIGA NOVA


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 јан 20:53Benelli 752s 2021g so 560km

Se prodava Benelli 752s 2021godina motorot e nov so pominati 560km P...


5.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јан 21:17kupuvam BMW R25 cel ili rasuren za delovi

kupuvam BMW R25 cel ili rasuren mi treba za delovi barajte na 070/...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

05 јан 19:43Kawasaki GpZ 550

SE PRODAVA KAWASAKI GPZ 550 MK DOKUMENTI NE E REGISTRIRAN


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 јан 16:39Prodavam ATV STEELS 850G pro epa

850 cc3 69KS show 2 cilindri vodno ladenje Max speed 109km/h Vitl...


11.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 јан 17:38Piaggio Beverly 350cc

Prodavam piaggio beverly 350cc so 15.500km, redoovno servisiran, napr...


3.950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

01 јан 20:31SYM NH X 125 2019

Prv sopstvenik. Kupen 2019 noemvri, registriran do 13.01.2023 godina....


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 дек 18:26Hamachi 250

2600km Novi gumi Nov akumulator Registrirano cela godina


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

26 дек 14:07VESPA GTS 300

-Vespa GTS 300 2017 god Pominati 9500 km Cena po dogovor 075369490


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 дек 21:03Skoro Nov 1800km, skroz fraerski motor.

MASH 125cc Cafe Racer, idealno negrebnat, skoro Nov Allround motor. F...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

13 дек 20:33GIVI Kappa brava klucevi

Prodavam GIVI Kappa brava so kljucevi za top box i stranicni kuferi ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 дек 13:35Piaggio Beverly 300cm3

Beverly 300 cm3 Info na viber Ili mail Registriran so zelen karton...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

30 ное 15:32Piaggio Beverly 300ie

Piaggio Beverly 300cm3 registriran,servisiran,komplet so kufer moz...


2.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 ное 11:00KAWASAKI KX80 - NOVI DELOVI (MOTOPARTS-Veles)

KAWASAKI KX80 на сликите има цени клип, карики, лагери, клипњача, ди...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

28 ное 11:20Multistrada V4S

🏍️ Ducati Multistrada V4S Travel & Radar 📅 Моторот е купен & регис...


24.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

21 ное 13:09Yamaha yz450f 2015

Se prodava yamaha yz450f 2015 moze i zamena za kola ili kombe somoja ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

17 ное 18:27SUZUKI GSR600 - Filter vozduh Air Filter (MOTOPARTS-Велес)

Филтер воздух, air filter element Suzuki GSR 600/750 (HFA3613) Има...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

16 ное 09:34Bmw r60/6 1974

Prodavam bmw r60/6 1974


9.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

14 ное 23:18Beta Italia Rr 50 ekstra zacuvana

Uvezena svajcarija ima soobrakajna Swiss moze da se carini,ispravna p...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

12 ное 06:31Delovi za Sym Joymax 125

Prodavam polovni delovi za Sym Joymax 125cc od 2004-2009 godina S...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 ное 14:27R 1250 GS hp

R 1250 GS hp Adventure Akrapovic, HP racki, Wunderlich full oprem...


18.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

09 ное 13:00PRODAVAM APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS

Prodavam APRILIA SCARABEO 500 GT - ABS perfektna sostojba 461 cm -...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

02 ное 14:42Mashina za Yamaha R6 2008

Se prodava Mashina za Yamaha R6 God 2008 Km: 29000 Za poveke info...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 окт 14:22Yamaha Tracer 9GT

🏍️ Моторот е во совршена состојба. 🧑 Прв сопственик, купен од Yama...


12.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 окт 00:13PIAGGIO BEVERLY MP3 300CC

Motorot e vo odlicna sostojba servisiran 3 novi gumi od dodatoci ima ...


3.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

23 окт 18:45DUCATI SS750 i.e CAFE RACER

Motorot e Ducati SS750 i.e , injection, od 2001 godina, vo kompletno ...


4.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

11 окт 13:00YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014

YAMAHA xMax 400 Momo Design 2014 So originalen kufer (nosach za kufe...


5.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

10 окт 10:51Kymco Agility 150 4T 071367545

Kymco Agility 150 4T vo super sostojba extra socuvan od prv gazda reg...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

07 окт 13:00Prodavam Peda Tek 250cc

Prodavam motor Peda Tek 250cc Peda Tek Hamachi Tekken ...


1.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

06 окт 10:35Xmax 400 yamaha

Xmax 400cc so dopolnitelna oprema Malosi full masineria 500cc so este...


9.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 окт 20:21Piaggio Beverly Police 300cc (AKRAPOVIC) 11000km

Моторот е со 11000км,направен е сервис(масло,маслен и воздушен филтер...


4.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

04 окт 09:55Honda Dominar NX500 Cafe Racer Kickstart

Prodavam Honda Dominator NX500, so kurbla, prepraven vo street tracke...


2.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

29 сеп 22:34Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам