Гостивар
                   
739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:53Промовирано

OPEL CORSA 1.3 cdti

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:47Seat Altea 2.0 Tdi uvezeno od Platena carina i davacki

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:47Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:46Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:46SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:46BMW 118 Dizel

Bmw 118 d Motor : 2.0 Dizel Km:225.xxx God:2007 Perfekten motor m...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:46E500 Elegance

Voziloto e maksimalno socuvano. Ima nekoi sitnici za sreduvanje, za ...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:52SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw servisirano pred 5000 km ulje s...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:28BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:53Fiat uno

Fiat uno 1,0 benzin .Kolata e mongu socuvana , odlicna ,od prv gazda ...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:08Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw .Odlicna sostojba , registriran cela god,servisi...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:07Golf 6 , 2.0 tdi , 2008

GOLF 6 2009 2.0 110ps Realni kilometri so servisna kniska,so ...


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:01BMW 530 xd

se prodava BMW 530 XD drive kolata e redovno servisirana so servisna ...


9 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:31Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


2.949 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:28Renault megane 1.5dci

Renault megane 1.5dci 2007 260000km Full oprema 6 berzina napraven g...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:23  НОВ ОГЛАС

Honda CR-V 2.0 benzin/plin 4x4 - Moze Zamena

-4x4 Honda CR-V 2.0 benzin/plin a-test, -Registriran cela godina 01.2...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:59Bmw 525d 3.0 full servisiran uvoz Svajcarija - MK reg.

Kolata e sega uvezena od svajcarija, registrirana na mk tablici do 12...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:31Opel Corsa C 2003 Benzin-Plin

Se prodava Opel Corsa C 1.0 Benzin-Plin atestiran Godina na prva reg...


2.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.100 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:07Suzuki swift 4x4

🇨🇭Suzuki swift 🇨🇭1.3 benzin 🇨🇭4x4


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.9 obicen dizel pominato 143000 registrira...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Bmw e46 330d

Prodavam bmw e46 330d 135kw 184 ps 2001 godina Vneseni folii so ate...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:21OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PLIN

Prodavam opel astra 1.6 benzin so vgraden atestiran plinski ured Kola...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:38Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:25Se prodava Opel Astra H 1.4 Automatic 2007

Opel Astra 1.4 Automatic -Godina na proizvidstvo : 2007 -Prva regis...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Bmw 320d M3 bodykit full 184ks

VTOR SOPSTVENIK NA KOLATA KOLATA E VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA S...


18.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:01  НОВ ОГЛАС

Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.250 МКД
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:50Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:09Volkswagen Passat 2.0 tdi 103kw 140ks

VW Passat 2.0 tdi 103 kw 140 ks Karavan, Napraven mal i golem servis...


4.389 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.489 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:09VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes C220 CDI 1998

Se prodava Mercedes c220 cdi vo odlicna sostojba so ful oprema. Pose...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A3 1.9 TDI-105KS-SPORTBACK-MODEL

✅️Audi A3 1.9 tdi 77kw 105ks ✅️registriran do 5.2023 ✅️KLIMATRONIK...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:08BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


22.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:08SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:08VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010 VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅...


7.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:08SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 PERFEKTNA

SE PRODAVA SKODA ROOMSTER 1.2 TDI 2013 GODINA EURO 5 STANDARDI VO ODL...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:15BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 08:53Volvo v 50 2.0d 2006

Volvo V50 2.0d 2006 vo soobrakajna 225.000km registrirana do 30.12.20...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:45golf 1.9

se ispravno pali vozi


4.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:45golf 5 1.9 tdi 2008

se ispravno socuvan novi 4 gumi 2021god moze zamena so realni ponudi


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:44golf 7 dsg 81kv moze zamena

1.6 tdi nema sto nema ful oprema za zamena cenata zavisi od vasata


13.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:43Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам