86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Asics Gel Lyte 3 zenski patiki novi

Patikite se skroz novi,original,nenoseni,zenski model ASICS GEL LYTE ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:03Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:03Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:03Patiki, Nike City Trainer 3

Patikite se novi, ne se noseni


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 00:52ADIDAS RESPONSE STABILTY Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS RESPONSE STABILTY , so golemina b...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 22:04NEW BALANCE 890 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NEW BALANCE 890 v4, so golemina br. 39 ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 22:04REEBOK SUBLITE - Original !!!

Se prodavaat original patiki REEBOK SubLite ,so golemina br. 39 (25,5...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 22:04Novi cizmi nad koleno

Temni siva boja,sosema novi cizmi Imaat dva nadolzni patenti,edniot ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 јан 09:54Dva para chizmi

Se prodavaat dva para zenski chizmi br.40


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

28 јан 22:53Vodootporni,nelizgacki so krzno-Novi

Preubavi cizmi sosema novi Cena fiksna i bez razmeni!!! 077 606 650


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

26 јан 09:59North Face Ice queen

Продавам нови, еднаш пробани зимски чизми North face Ice queen, донес...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

24 јан 21:01Cizmi novi br.40

Prodavam cizmi novi br.40. Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

22 јан 21:23NIKE KAISHI 2– Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE KAISHI 2, so golemina br. 40 (25,5 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

22 јан 18:02NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE LUNARGLIDE 8, so golemina br. 41 (2...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

22 јан 18:02Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 јан 17:55TIMBERLAND Cizmi -Unisex

Thimberland kozni cizmi-unisex Cena vo prodavnica 14500 https://www...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 јан 09:46Polucizmicki,udobni ,topli

Crni polucizmicki.Varena rebrasta guma,nelizgacka. Topli,lesni.Sirin...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 јан 16:23Cizmi

Kozni cizmi so krzno vnatre br.39 kontakt 070 862 243 dvata para za 2...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 јан 14:21Kozni cizmi

Kozni cizmi br.38,39 temno kafeni so krzno.kon.Slavica 070862243


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 јан 14:21cizmi

zenski cizmi vrsta na vgraden materijal: prirodna koza prirodna k...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

15 јан 09:37zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

14 јан 19:08Timberland Earth Keepers 36-37

Timberland Earth Keepers skoro novi nekolku pati obleceni


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

13 јан 06:22CINO CORI cista koza

Kozni udobni cizmicki. zacuvani.Visina na peta 7,5 cm 077 606 650


400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

12 јан 13:49Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

10 јан 20:12Патики nike

Патики nike како нови, бр 38, облечени неколку пати


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

09 јан 10:48Skeckers original

Brend poznat po svojata udobnost.Pogodni za site sportovi kako i za p...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

08 јан 07:27Novi new balance 584

Novi ne obleceni, stoeni 2 gidini


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 јан 07:07Zenski cizmici Valkmaks-Valkmaxx

Odlicni i original zenski polucizmici za lesen i udoben od. Br.41 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 дек 12:08Zenski patiki

Prodavam polovni (ednas obleceni) zenski patiki br.38.


800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

18 дек 17:19NIKE COURT BOROUGH- Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE COURT BOROUGH LOW 2, so golemina br...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 дек 14:43ADIDAS CloudFoam Racer - Original !!!

Se prodavaat original patiki ADIDAS CloudFoam Racer so golemina br. 3...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 дек 14:42NIKE AIR MAX Essential – Original !!!

Se prodavaat original patiki Nike AIR MAX Essential, so golemina br. ...


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

17 дек 14:42Nike Air Max 720 beli

- 40.5 broj EU


4.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

16 дек 00:25SKECHERS LIQUID BLING - Original !!!

Se prodavaat original patiki SKECHERS LIQUID BLING , so golemina 39...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

08 дек 20:41Konduri br.39 novi

Novi konduri br.39


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

07 дек 20:13Konduri br.39 novi

Novi konduri br.39


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

07 дек 20:12Cizmi br 38

prodavam cizmi br.38 novi ne obleceni


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

07 дек 20:08CONTEYNER Cizmi - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

02 дек 11:26ADIDAS ULTIMOTION - Original !!!

************ P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

06 ное 19:49Bunda od vistinsko krzno od ZLATNA LISICA

Nova bunda od vistinsko krzno od Kaliforniska zlatna lisica. Bezvreme...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

30 окт 20:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам