863 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX 64GB nema grebnatinka, fabricki

Prodavam bulvalno kako nov, bez ni edna tocka, Iphone 11 PRO MAX zele...


29.990 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
34.000 МКД
25 јан 06:29Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ФЕВРУАРИ 2023!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 256GB = 85990 ...


По Договор
или предлог цена
02 јан 09:17Промовирано

ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi i polovni mobilni: Samsung A32 9900 Xiaomi Mi 10 Lite...


9.900 МКД
или предлог цена
Денес 17:17Apple USB-C 20W Power Adapter & 2 заштитни маски

Се продава оригинален адаптер за Apple(iPhone). Купен за iPhone 12 и ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:16Xiaomi 11 lite 5g ne

Telefonot e so zastitna folija i zastitna maska od prviot den i nema ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:55Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Silver Dvo novi maski kompletna kutij...


700 €
или предлог цена
Денес 16:09Samsung A23 5G GONI

24 meseci garancija


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:18  НОВ ОГЛАС

BATERIJA ZA IPHONE 5S I DVA NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S

NOVI EKRANI ZA IPHONE 5S KOMPLETNI:HOME BUTTON,PREDNA CAMERA,SENZOR.I...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:32  НОВ ОГЛАС

iPhone 6 16 GB

Telefonceto e odlicno i celosno funkcionalno Fingerprint , Nova bater...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:20Iphone XS max

Се продава Iphone XS max Со 6 маски , кутија и слушалки


20.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
22.000 МКД
Денес 13:11Iphone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max bez nikakvi znaci na koristenje socuvan maximalno, ...


31.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:09Se prodava Alcatel 1S

Vo dobra sostojba komplet so polnac, ima mala zolta linija na ekranot.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:03Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM

Se prodava Xiaomi Mi 10T Lite 6GB RAM 128GB ROM Telefonot e vo odlic...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Iphone 14pro max

Tel e replika br.1. Potpolno ist kako originalot. Nov. Voopsto n...


200 €
или предлог цена
Денес 12:50Iphone

Iphone 6 128gb-6000denari.iphone 6 16gb so skrsen ekran-3000denari.ip...


1 €
или предлог цена
Денес 10:17Iphone 11 64 Gb

Maksimalno 100% zacuvan sledi so polnac Cena 18.500


18.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.500 МКД
Денес 09:59Xiaomi redmi 9

Se prodava redmi 9 maksimalno zacuvan funkcionira odlcno. Cenata n...


5.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 €
Денес 08:48Iphone 14 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina. ...


49.990 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
52.990 МКД
Денес 07:45Iphone 14+ 256 NOVI - MOBICOM

Iphone 14 plus 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 god...


61.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:45Xiaomi Redmi A1 NOVI - MOBICOM

Xiaomi Redmi A1 novi. Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakov...


5.490 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


37.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


73.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.990 МКД
Денес 07:44Iphone 14 Pro Max NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


79.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
81.990 МКД
Денес 07:44Iphone 14 Pro Max 256gb NOVI - MOBICOM

Iphone 14 Pro Max 256gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


85.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
87.990 МКД
Денес 07:44Samsung A04s NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A04s Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakova...


8.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


18.990 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g NOVI neotpakovani so 2 godini garancija. Prakame...


44.990 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.990 МКД
Денес 07:44Iphone 12 pro max kako nov - mobicom

Iphone 12 pro max 128gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories...


42.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:43Iphone 13 Pro 256gb kako nov - mobicom

Iphone 13 pro 256gb plava boja. Komplet kutija so site akcesories. Ka...


54.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
55.000 МКД
Денес 07:43Samsung Fold 4 kako nov - mobicom

Samsung Fold 4 crna boja. Komplet kutija so site akcesories. Kako nov...


70.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:43Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Денес 07:14Prodavam telefon / Продавам телефон HONOR X6

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци . Цена 9 000 денари. Ин...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:13Google Pixel 6

Се продава одлично зачувам Pixel 6. Официјален Гугл телефон со најн...


350 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
369 €
Денес 00:01Nov Xiaomi Redmi 10C 10 C

Prodavam Nov Xiaomi Redmi 10C Ocean Blue so 24 meseci garancija. Tele...


7.999 МКД
или предлог цена
Вчера 22:56  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy a10

Maksimalno zacuvan Cena 4000


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49  НОВ ОГЛАС

GPS Dekodiranje + Navigacija + Softver + Mapi

www.facebook.com/GPSMacedonia НАЈНИСКИ ЦЕНИ и ОРИГИНАЛЕН КВАЛИТЕТ ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:25IPHONE SE 2020

Се продава добро е сочуван комплет со кутија. Купен од Istyle


150 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
11.000 €
Вчера 22:02Samsung A02s Nov ne e koristen pod garancija

Nov mobilen ne raboten mozi i po kargo https://m.gsmarena.com/sams...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:02Samsung note 10 lite n770 MOZNA ZAMENA

Telefonot e vo ispravna sostojba. Duos e i raboti na site sim kartick...


220 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
240 €
Вчера 20:02  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy s21 5G Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S21 5G Fabricka Sostojba 10/10 Bez nikakvi zabelesk...


429 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
439 €
Вчера 19:46Samsung Galaxy S20 Fe Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy S20 Fe Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez nikakvi zabel...


15.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.490 МКД
Вчера 19:46Apple iPhone 12 Pro Max Kako Nov Garancija Vili Mobile

Fabricka sostojba,Kako Nov Garancija Se orginalno,neotvaran,Ne ser...


729 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
789 €
Вчера 19:46Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам