1260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
29 мар 16:31Промовирано

Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

Volkswagen Scirocco 1.4tsi NEUVEZENO!

Се продава VW Schirocco НЕУВЕЗУВАНО, произведено 2009 година. Најдоб...


9.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.150 €
Вчера 23:41VW Polo 1.0 Benzin

Продавам VW Polo 1.0 Бензин/плин 1997 година. Возилото е погодно за в...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 23:11Smart ForTwo

Smart fortwo benzinec 2001 god vo perektna sostojba garazirano , cu...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 22:23Bmw x3 2.0d x-drive 150hp facelift mozna zamena

Bmw x3 2.0d x-drive, 150hp facelift 2007 godina, registrirana do 03.0...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 21:36Golf 7 1.6 Full Oprema

Se pordava Golf 7 1.6 Pred 2 dena uvezen od Avstrija carinet registr...


4 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se prodava VW passat

Се продава VW Passat во многу добра состојба(мотор, мењач, замаец, по...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:10Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:22Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
Вчера 20:21VW Golf 5 2.0 TDI BKD

Se prodava VW Golf 5 2.0 TDI BKD Kolata poseduva Sportline nivo o...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 20:05Mercedes ML320 CDI

MERCEDES ML320CDI SPORT FACELIFT 4MATIC 2007 ГОДИНА НАПРАВЕН КОМПЛЕТЕ...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 19:39Bmw 318d 143ks Sport 2013g

Bmw 318d 143ks Sport model 2013g 2x kluca servisna 200.000km 4x n...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 19:22Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Електрика на 4 ...


5 €
или предлог цена
Вчера 18:16Audi A3 1.8 Atest Plin,Registrirano

Prodavam Audi A3 1.8 A-test Plin dizna sistem Climatronic vo funkc...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Вчера 17:42GOLF 3 1.9TD 1996GOD DOBRA SOSTOJBA SAMO KESH 999€ 077626766

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9TD DIZEL REGISTRIRAN CELA GODINA. MOTOR,M...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 17:29SEAT IBIZA 1.9SDI DIZEL 1996GODINA DOBRA SOSTOJBA SAMO KES

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9SDI 1996GOD MOTOR,MENJAC I PREDNICA DOBR...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:29BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CENA :...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 17:28Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


10.700 €
или предлог цена
Вчера 17:18GOLF VII

Se prodava golf 7 top sostojba dosta oprema za povekje info javete ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

Seat Altea 1.6

Сеат Алтеа 1.6 бензин Година на производтсво 2005 Километража 206 000...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 16:49Toyota

Toyota Aygo 1.0,2007 god,registrirana do mart 2024, full oprema


3.300 €
или предлог цена
Вчера 16:36  НОВ ОГЛАС

VW Polo 1.2i*TNG*09/2002g

Vo odlicna sostojba


2.800 €
или предлог цена
Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno,servisirano Registrirano so zelen...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 16:31Toyota Aygo 1.0, 2007

Toyota Aygo 1.0,2007 god,benzin,registrirana do mart 2024


3.300 €
или предлог цена
Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

Lancia Delta 1,6jtdm 120ks 2011g

Ланчиа Делта 1,6јтдм 120кс Еуро5 2011год Регистрирана до 12.2023 ...


4.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.100 €
Вчера 16:05NISSAN QASHQAI DCI EURO 5 PERFEKTNA SOSTOJBA KOZA NAVI FULL

PLATENI SITE DAVACKI DO REG BEZ SKRIENI TROSOCI MOZE DA SE REG ODMA P...


9.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Вчера 15:56MERCEDES C 220D ELEGANCE BEZ SKAPNO FABRICKA SOSTOJBA UNIKAT

MERCEDESOT E MN CUVAN ZA GODINITE UNIKAT SOSTOJBA!!! VOZEN OD EDEN...


1.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.400 €
Вчера 15:56MAZDA 3 1.6 D 4L NA 100KM 2008 FACE LIFT UVOZ GERMANIJA!!!

SEGA UVEZENA OD GERMANIJA!!! NE VOZENA VO MK PO VIE PATISTA SO V...


3.900 €
или предлог цена
Вчера 15:55Land Rover Discovery 3

33x12.5R17 gumi Registriran so zelen karton Info na viber


11.000 €
или предлог цена
Вчера 14:58  НОВ ОГЛАС

Mercedes c200 cdi ful oprema

077 610034


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:38INSIGNIA 2.0cdti -2011g-COSMO-NAVI-4x4

Se prodava OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 12. mesec2011god 118kw,160ks so pom...


9.300 €
или предлог цена
Вчера 14:16Golf 6

Registrirana do deseti mesec ,novi plocki napred nazad ,akomulator no...


8.200 €
или предлог цена
Вчера 14:12se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:45Ml 280

Prodavam ml 280 2006/07 godina Registriran cela godina do april 20...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 13:40BMW E90 318D 2009 !!! EURO 5 !!!NOV UVOZ GERMANIJA!!!

BMW E90 318D NOVIOT MOTOR EURO 5 - 143 KS 2009 / 08 VO SOOBRAKAJNA S...


6.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.700 €
Вчера 13:27CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,cruze control,bluetooth,senzor za svetla,s...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 13:23BMW X3 2.0D X-DRAIV(4X4)FACELIFT UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW X3 2.0D X-DRAIV (4X4)FACELIFT 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA ...


8.900 €
или предлог цена
Вчера 13:19DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 13:19VW PASSAT CC 2.0 TSI 147KW UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


8.100 €
или предлог цена
Вчера 13:19TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:19VW SHARAN 1.9 TDI 4motion(4X4) 2008 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4) UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 SO 7 SED...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 13:19Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам