1267 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 316d Automatic mozna zamena

Odlicna sostojba komplet servisirano i registrirano do 1 mesec 2024 g...


13.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.500 €
29 мар 13:31Промовирано

Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

VW GOLF 6 2.0TDI HIGHLINE 140KS

Vo odlicna sostojba, bez nikakvi vlozuvanja. Registrirana do kraj na ...


8.200 €
или предлог цена
29 мар 16:31Промовирано

Mercedes c200 cdi ful oprema

077 610034


По Договор
или предлог цена
Денес 11:19Ml 280

Prodavam ml 280 2006/07 godina Registriran cela godina do april 20...


9.500 €
или предлог цена
Денес 11:08Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:890...


890 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
980 €
Денес 10:47Opel Zafira 2.2 DTI 7 sedista 2002 год

Продавам Опел Зафира 2002 година 2.2 DTI 7 седишта Електрика на 4 ...


5 €
или предлог цена
Денес 10:46Seat ibiza 1,2 tng klima Registrirana

Top sostojba Registrirana Servisirana Ful oprema Lieni bandazi Novi g...


1 €
или предлог цена
Денес 10:08BMW 316d (2.0) F30 2013 - Automatic

BMW 316d (2.0 diesel) F30 Registrirana do 10ti mesec so zelen karton...


14.800 €
или предлог цена
Денес 10:05PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:05Golf 6

Registrirana do deseti mesec ,novi plocki napred nazad ,akomulator no...


8.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.200 €
Денес 09:52PORSCHE MACAN 2015 DIESEL

Full oprema, novi gumi, akumulator nov, napraven golem servis novi l...


50.000 €
или предлог цена
Денес 09:25BMW E63 630I INDIVIDUAL

BMW 630i 2005 Atestiran Plin - Full Oprema Automatik - Site servisi ...


11.500 €
или предлог цена
Денес 09:25Seat Ibiza 1.4 TDI 2006

Se prodava seat ibiza 1.4 tdi 2006 god servisirana garazirana prva fa...


3.600 €
или предлог цена
Денес 09:25Citroen c3

Motorot top,karoseriski zabeleski ima


2.050 €
или предлог цена
Денес 09:24SUZUKI MARUTI FABRIKA

SUZUKI MARUTI 800C BENZIN INDZEKSAN 4L NA 100KM ODLICEN MAL GRACKI AV...


750 €
или предлог цена
Денес 09:02BMW 320D E90, 163ks, Full oprema, navigacija...

Se prodava BMW 320D...163ks, 07/2007 god. 250000km. Uvezena 2010 od ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 09:02FIAT PUNTO

FIAT PUNTO 1 9 JTD DIZEL FUL OPREMA KLIMA CYTI VOLAN ELEKTRIKA STAKLA...


1.400 €
или предлог цена
Денес 08:22  НОВ ОГЛАС

SEAT CORDOBA

Seat cordoba 1 9 Tdi 90ks 1999god Ful oprema klimatrinik elektrika n...


1.150 €
или предлог цена
Денес 08:16  НОВ ОГЛАС

OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...zelen karton


5.500 €
или предлог цена
Денес 08:07Alfa Romeo 147 1.9jtdm 120ks 2007

cena za kes a moze i zamena so vasa doplata 1.9jtdm 120ks 2007god n...


3.050 €
или предлог цена
Денес 06:59Алфа ромео 156

Алфата е во одлична состојба, мотор , мењач, волан одлични, регистрир...


1.999 €
или предлог цена
Денес 01:58  НОВ ОГЛАС

Volkswagen Scirocco 1.4tsi NEUVEZENO!

Се продава VW Schirocco НЕУВЕЗУВАНО, произведено 2009 година. Најдоб...


9.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.150 €
Вчера 23:41VW Polo 1.0 Benzin

Продавам VW Polo 1.0 Бензин/плин 1997 година. Возилото е погодно за в...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 23:11CITROEN C2 1.4 HDI TOP SOSTOJBA

.


2.450 €
или предлог цена
Вчера 23:03  НОВ ОГЛАС

Smart ForTwo

Smart fortwo benzinec 2001 god vo perektna sostojba garazirano , cu...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 22:23Skoda Octavia 1.6

Se prodava Skoda Octavia vo dobra sostojba na mk tabli. Kontroli na ...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 22:14  НОВ ОГЛАС

Bmw x3 2.0d x-drive 150hp facelift mozna zamena

Bmw x3 2.0d x-drive, 150hp facelift 2007 godina, registrirana do 03.0...


7.700 €
или предлог цена
Вчера 21:36Golf 7 1.6 Full Oprema

Se pordava Golf 7 1.6 Pred 2 dena uvezen od Avstrija carinet registr...


4 €
или предлог цена
Вчера 21:13Se prodava VW passat

Се продава VW Passat во многу добра состојба(мотор, мењач, замаец, по...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 21:10Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:22Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
Вчера 20:21VW Golf 5 2.0 TDI BKD

Se prodava VW Golf 5 2.0 TDI BKD Kolata poseduva Sportline nivo o...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 20:05Mercedes ML320 CDI

MERCEDES ML320CDI SPORT FACELIFT 4MATIC 2007 ГОДИНА НАПРАВЕН КОМПЛЕТЕ...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 19:39Chevrolet Spark 2008

Се продава Шевролет Спарк 2008 година бензин во добра состојба, има п...


1.750 €
или предлог цена
Вчера 19:33  НОВ ОГЛАС

Bmw 318d 143ks Sport 2013g

Bmw 318d 143ks Sport model 2013g 2x kluca servisna 200.000km 4x n...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 19:22Seat Ibiza 1.4 Tdi Redizajn

Ibizata e vo odlicna sostojba, Redizajn model so najdobriot motor 1.4...


3.650 €
или предлог цена
Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D DIZEL 2005GOD ODLICNA SOSTOJBA

Se prodava Toyota Avensis d4d 2.0 dizel 116hp 2005 odlicna sostojba b...


3.650 €
или предлог цена
Вчера 19:02  НОВ ОГЛАС

Audi A3 1.8 Atest Plin,Registrirano

Prodavam Audi A3 1.8 A-test Plin dizna sistem Climatronic vo funkc...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Вчера 17:42GOLF 3 1.9TD 1996GOD DOBRA SOSTOJBA SAMO KESH 999€ 077626766

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9TD DIZEL REGISTRIRAN CELA GODINA. MOTOR,M...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 17:29SEAT IBIZA 1.9SDI DIZEL 1996GODINA DOBRA SOSTOJBA SAMO KES

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9SDI 1996GOD MOTOR,MENJAC I PREDNICA DOBR...


650 €
или предлог цена
Вчера 17:29BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD

BMW 520i BENZIN/PLIN ATEST 1998GOD. REG DO 02.2024 CELA GOD CENA :...


1.850 €
или предлог цена
Вчера 17:28Bmw 1 f20 sport 116d twin turbo

Se prodava bmw 1 f20 sport verzija 116d Odlicno socuvano bez vrakja...


10.700 €
или предлог цена
Вчера 17:18Страна 1 од 32

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам