1192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
05 фев 10:54Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Денес 06:12Промовирано

BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.500 €
или предлог цена
Денес 10:43Промовирано

Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2x kluca servisna zamaec smenet nov 16 al...


6.950 €
или предлог цена
Денес 13:40Vw Passat 2.0 tdi 8v 140ks Highline

Vw Passat 2.0 tdi 8v 140ks Highline oprema Registriran cela good 12...


5.700 €
или предлог цена
Денес 13:40Bmw 318d Sport 143ks 2013ks

Bmw 318d 143ks Sport 2013g Registrirana cela godina 02.2024g 2x kl...


13.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 €
Денес 13:40Reno Scenik 1.9DCI

Poveke inf 075 245 302


По Договор
или предлог цена
Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Денес 13:01MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


18.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.500 €
Денес 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA SEAT LEON 1.6TDI 2014/13

Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, -Full oprema: -Proizvodstvo: 2014/2013...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT IBIZA 1.4 TDI NE E UVOZ OD MK E 10 G IST GAZDA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55 KW 2003 REGISTRIRANO CELA GODINA VOZILOTO E...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

CITROEN C2 1.4 16V AUTOMATIC

Citroen c2 odlicno servisirano Vozeno kako vtoro vozilo idealno za po...


3.700 €
или предлог цена
Денес 12:47ALFA 147 1.9JTD 103 KW 2004 G REG DO 08.2023 6 BRZINI TOP

ALFA 147 ,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvoreano taka i vnatres...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Денес 12:42BMW 118d

Се продава BMW 118d, за повеќе информации контакт


1 €
или предлог цена
Денес 11:10Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
Денес 10:58PRODAVAM AUDI A3 1.9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 105 VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI REGISTRIRANA S...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Денес 10:48SEAT ALTEA 1.9 TDI 77 KW -105 KS 2007g.REG.09.2023g.FUL OPR

SEAT ALTEA 1.9 TDI , 77 KW / 105 KS NAJDOBRIOT * ( BKC MOTOR BEZ DP...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:43BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.500 €
или предлог цена
Денес 10:43Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba


48.000 €
или предлог цена
Денес 10:43MERCEDES A200 CDI FACELIFT 2009 AVANTGARDE PERFEKTEN

🔥MERCEDES A200CDI REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABRICKI KLUC...


4.199 €
или предлог цена
Денес 10:41ALFA ROMEO 156 1.9 JTD

Prodavam Alfa 156 redizajn Komplet servis napraven 4 Novi gumi pro...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:15Polo 1.6 Benzin Plin

Se prodava Polo 1.6 Benzin/Plin Registrirano do 12.05.2023 Cena:100...


1.000 €
или предлог цена
Денес 10:13Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.900 €
или предлог цена
Денес 10:11Intoo matiz /075 885 548 075 813 672 cena 800e

Kola pali vozi sa plin bez ates ne registriran tip top cena 800e ili ...


800 €
или предлог цена
Денес 10:08Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:03HYUNDAI i20*1.4 CRDi**55kw**2009g

Hyundai i20 1.4 CRDi*55kw* Diesel**2009/10g 30*12*2009g Idealn...


5 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Денес 09:41ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Денес 09:38Za golf 5

Se prodava


30 €
или предлог цена
Денес 08:50  НОВ ОГЛАС

Golf V 1.9 TDI 2005 God

Golfot e vo odlicna sostojba za godinite redovno servisiran napraven ...


3.990 €
или предлог цена
Денес 08:45BMW E90 320D FACE LIFT LCI MODEL 2010!!! UVOZ GERMANIJA!!!

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA SO VOZENJE NE E STOENA PO PLACEVI I NE...


7.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.300 €
Денес 08:18Reno clio 1.4 Plin so ates

Renoto e vo odlicna vozna sostojba Motor menuvac podvozje vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:42  НОВ ОГЛАС

Vw Polo 1.4 Plin so ates

Poloto e vo perfektna sostojba Motor menuvac podvozje perfektni Pli...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:40  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 2.0Dizel

Astrata e vo odlicna vozna sostojba Zdrava nema nikade skapano Regi...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:35  НОВ ОГЛАС

HONDA.FR.2.2.DIZEL.2006 GOD.REG.CELA GODINA.CITAJ OGLAS

HONDA.FR.2.2.DIZEL.2005.U KNISKA REG CELA GODINA..ZA 6.DUSI....VELES....


3.900 €
или предлог цена
Денес 06:55DOGE.2.0.TDI.2006.REG.1.GOD..ODLICEN KES..CITAJ OGLAS

Motor menjac interier karoserija odlicni 2.0.tdi.2006.u.kniska regist...


3.900 €
или предлог цена
Денес 06:55Dacia --- HItnoo

Pali vozi Se ispravno Istecena registracija


1.000 €
или предлог цена
Денес 06:54Mercedes C-200 --- HITNO

Voziloto e vo celosno ispravna sostojba Poveke informacii na 078 2...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Денес 06:54SEAT.ALTEA.XL.1.9.TDI 2008.G.REG.77.KW..ODLICEN MOZE ZAMENA

Motor menjac interier karoserija odlicni gumi novi 1.9.tdi..8.ventils...


5.500 €
или предлог цена
Денес 06:54Страна 2 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам