1188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


23.000 €
или предлог цена
Денес 15:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:37Промовирано

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Денес 07:44DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

DODGE NITRO 4X4 2.8 CRDI 2009.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


9.500 €
или предлог цена
Денес 07:44CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVOZ OD 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACK...


5.500 €
или предлог цена
Денес 07:44RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

RENAULT CLIO 1.2 16V BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


3.500 €
или предлог цена
Денес 07:44VW SHARAN 1.9 TDI 4motion(4X4) 2008 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

VW SHARAN 1.9 TDI 4MOTION (4X4) UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 SO 7 SED...


7.200 €
или предлог цена
Денес 07:44BMW X3 2.0D X-DRAIV(4X4)FACELIFT UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW X3 2.0D X-DRAIV (4X4)FACELIFT 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA ...


9.000 €
или предлог цена
Денес 07:44KIA SORENTO 2.2 CRDI UVEZEN OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOK...


11.400 €
или предлог цена
Денес 07:43SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SKODA OCTAVIA 1.2 BENZIN 2010 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Денес 07:43PRODAVAM AUDI A3 1.9

PRODAVAM AUDI A3 1.9 105 VO ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI REGISTRIRANA S...


6 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Денес 07:28Audi A4 2.0 TDI Full Oprema Registrirana

Kolata e vo odlicna sostojba,kompletno ispravna,so 220000 km.Registra...


8.900 €
или предлог цена
Денес 06:46Hyundai Getz 1.5 crdi

Prodavam Hyundai Getz 1.5 CRDI 90ks ...2008 godina ..Top kolice odlic...


2.650 €
или предлог цена
Денес 06:46Hyundai Trajet 2.0

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .......


2.700 €
или предлог цена
Денес 06:46Toyota corolla Verso 1,6

Se prodova toyota corolla verso vo odlicna sostojba vredi da vidi Sa...


4.500 €
или предлог цена
Денес 01:07MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

Se prodava MERCEDES ML320CDI 4MATIC 2008god Napraven e golem servi...


14.800 €
или предлог цена
Денес 00:36Fiat tipo 1.7

Se prodava moze celo moze i na deloviii cena 250e za celoo kontakt 07...


250 €
или предлог цена
Вчера 22:55Se prodava polo 1.0 benzin plin atest

Se prodava polo benzin plin atest reg do 4 mesec Pali vozi solidno st...


11 €
или предлог цена
Вчера 22:20  НОВ ОГЛАС

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 21:23MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.2 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA �...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 21:23Mercedes Benz C 220 Avantgarde zamena

MERCEDES C220 170ks AVANTGARDE reg.cela godina zimski gumi MO...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Вчера 21:03OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Вчера 20:51VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


7.990 €
или предлог цена
Вчера 19:51CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 19:51SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI ...


5.700 €
или предлог цена
Вчера 19:51ZASTAVA 750, FICO, FIKJO , FIKO

Se prodava Zastava 750, god na proizvodstvo 1978,KOMPLETNO E ZA RESTA...


400 €
или предлог цена
Вчера 19:12Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:48Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
Вчера 18:45Lada Niva 1.7 95 Plin Pali Vozi Odlicna

Site karakteristiki se napisani,procitajte ubavo da ne pravime prazni...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
Вчера 18:41Daihatsu Terios 1.3 2006 Atest Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 godina Atest P...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
Вчера 18:41Citroen Berlingo 1.4 2007 Atest Plin Neuvezen Reg 11.2023 Od

Citroen Berlingo 1.4 vo odlicna sostojba za tie godini bez gram smink...


3.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 €
Вчера 18:41Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2010 Reg Zelen Karton 10.2023 Od

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex vo Perfektna sostojba za tie godini bez s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:41Bmw E90 320D 163Hp

Bmw E90 320D 163hp Reg do 08.2023 so Zelen Karton 4x Zimski Gumi Air...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 17:45OPEL CORSA 1.3 dizel 2012g, 134.000km, 5vrati - FABRIKA !!

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 4320€ 🔴 OPEL CORSA 1.3 dizel, 2012...


4.380 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Вчера 17:30Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
Вчера 17:12VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 17:11matiz

el podiza za vrati servo letva kompresor za klima vnatresni racinja ...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:02Mazda CX-5 2.2D SkyActiv AWD 4x4

* Кожен ентериер. * Темпомат. * i-Stop- систем за гасење и рестарти...


16.500 €
или предлог цена
Вчера 15:05Honda Civic 2.2 ctdi

Honda Civic 2.2 ctdi 140ks 2006 god, registrirana do 12-2023. Od opr...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 15:05CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Вчера 14:17Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 14:10Opel korsa C 1.4

Se prodava opel corsa 1.4 benzin-plin registrirana do septemvri 2023 ...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Вчера 13:45Страна 3 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам