1186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 10:37Промовирано

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


23.000 €
или предлог цена
Вчера 15:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes Benz C 220 Avantgarde zamena

MERCEDES C220 170ks AVANTGARDE reg.cela godina zimski gumi MO...


1 €
или предлог цена
31 јан 21:03VW PASSAT CC 2.0 TSI 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

VW PASSAT 2.0 TSI BENZIN 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


7.990 €
или предлог цена
31 јан 19:51CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.700 €
или предлог цена
31 јан 19:51SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI ...


5.700 €
или предлог цена
31 јан 19:51Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za gol...


1.000 €
или предлог цена
31 јан 18:48Opel Astra 2.0DTI

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi


900 €
или предлог цена
31 јан 18:45Lada Niva 1.7 95 Plin Pali Vozi Odlicna

Site karakteristiki se napisani,procitajte ubavo da ne pravime prazni...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
31 јан 18:41Daihatsu Terios 1.3 2006 Atest Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 bez gram sminka, uvezen 2019 godina Atest P...


6.400 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
7.000 €
31 јан 18:41Citroen Berlingo 1.4 2007 Atest Plin Neuvezen Reg 11.2023 Od

Citroen Berlingo 1.4 vo odlicna sostojba za tie godini bez gram smink...


3.200 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 €
31 јан 18:41Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2010 Reg Zelen Karton 10.2023 Od

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex vo Perfektna sostojba za tie godini bez s...


По Договор
или предлог цена
31 јан 18:41Bmw E90 320D 163Hp

Bmw E90 320D 163hp Reg do 08.2023 so Zelen Karton 4x Zimski Gumi Air...


5.500 €
или предлог цена
31 јан 17:45OPEL CORSA 1.3 dizel 2012g, 134.000km, 5vrati - FABRIKA !!

☎️ INFO: 071/370-806 🔴 Cena: 4320€ 🔴 OPEL CORSA 1.3 dizel, 2012...


4.380 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
31 јан 17:30Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
31 јан 17:12VW Scirocco NEUVEZUVNO so pominato samo 44.000km

Prodavam vw scirocco 1.4 tsi so 160ks kupeno od tuka ne uvezuvano so ...


10.500 €
или предлог цена
31 јан 17:11matiz

el podiza za vrati servo letva kompresor za klima vnatresni racinja ...


1 €
или предлог цена
31 јан 17:02Mazda CX-5 2.2D SkyActiv AWD 4x4

* Кожен ентериер. * Темпомат. * i-Stop- систем за гасење и рестарти...


16.500 €
или предлог цена
31 јан 15:05Honda Civic 2.2 ctdi

Honda Civic 2.2 ctdi 140ks 2006 god, registrirana do 12-2023. Od opr...


5.200 €
или предлог цена
31 јан 15:05CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
31 јан 14:17Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
31 јан 14:10Opel korsa C 1.4

Se prodava opel corsa 1.4 benzin-plin registrirana do septemvri 2023 ...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
31 јан 13:45SEAT ALTEA 1.9 TDI 77 KW -105 KS 2007g.REG.09.2023g.FUL OPR

SEAT ALTEA 1.9 TDI , 77 KW / 105 KS NAJDOBRIOT * ( BKC MOTOR BEZ DP...


По Договор
или предлог цена
31 јан 13:4313ki bandasi za matiz

Prodavam bandasi za matiz


6.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
7.000 МКД
31 јан 13:38BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


1 €
или предлог цена
31 јан 13:21CITROEN C3, 2010god, 107.000km - PERFEKTNA SOSTOJBA

☎️ 071/370-806 🔴 Cena: 3180eu Citroen C3 - 2010god - 1.1 benzin ...


3.180 €
или предлог цена
31 јан 13:12Se prodava Golf 1.9 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba.


2.600 €
или предлог цена
31 јан 13:01Golf MK6 1.6-TDI Style

VW Golf 6 1.6-TDI 77kw Style Se prodava golf 6 vo odlicna stostojba r...


8.600 €
или предлог цена
31 јан 12:23BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
31 јан 11:56Yaris 1.0 - 2008 - klima

Se prodava toyota yaris 1.0 benzin, registrirana do dekemvri 2023, n...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
31 јан 11:50Fiat campagnola

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi p...


15.500 €
или предлог цена
31 јан 11:23WV POLO 14 benzin 55kv

poloto e vo odlicna sostojba sorealni 120000km


2.700 €
или предлог цена
31 јан 11:20MERCEDES A200 CDI AVANTGARDE 2009 FACELIFT

🔥MERCEDES A200CDI FACELIFT-REDIZAJN 140KS 6-BRZINI,185370KM,DVA FABR...


4.199 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.400 €
31 јан 10:53se prodava e300

se prodava mercedes w210 e300TD so mnogu oprema klima senzori ...


2.600 €
или предлог цена
31 јан 10:30FORD FIESTA 1.4 TDCI 68KS

FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS REG DO 08 2023 GOD FULL OPREMA OD KOJA ...


25 €
или предлог цена
31 јан 09:58VW PASAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG F1

VW PASAT 2.0 TDI DSG F1 BLUEMOTION ALKANTARA KOLATA E SO NAJ FULL ...


11.500 €
или предлог цена
31 јан 09:52CITROEN C1 1.0

CITROEN C1 1.0 GOD 2006 VO SOOBRAKJSJNA REGISTRIRANA CELA GOD DO 11...


2.750 €
или предлог цена
31 јан 09:52Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


2.000 €
или предлог цена
31 јан 09:30Lexus RX450h

Се продава Lexus RX450h President (највисоко ниво на опрема) Година:...


53.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
54.900 €
31 јан 09:29Touareg 2.5TDI

Touareg 2.5TDI 2007g vo odl sostojba full opr


7 €
или предлог цена
31 јан 08:48Golf 5+

Se prodava wv golf 5 + odlicno socuvan registriran do maj 2023.. Gol...


5 €
или предлог цена
31 јан 08:32Се продава hyundai i10

Бензин и фабрички вграден плин Колата е во исправна состојба редовн...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
31 јан 07:54Страна 4 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам