1186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


23.000 €
или предлог цена
Вчера 15:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 10:37Промовирано

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

CITROEN C3, 2010god, 5 vrati, 107.000km - TOP SOSTOJBA

☎️ 071/370-806 🔴 Cena: 3180eu Citroen C3 - 2010god - 1.1 benzin ...


3.180 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.250 €
31 јан 07:04PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
31 јан 00:22Mercedes Cla 180

Prodavam mercedes Cla 180 vo odlicna sostojba Kontakt 078400192


20.000 €
или предлог цена
30 јан 23:14Mercedes Benz C220 CDI

elektrika na stakla, elektrika i greaci na retrovizori, soncev krov...


По Договор
или предлог цена
30 јан 22:19Polo GTI

Polo GTI sportska verzija 1.6 16v 125ks so full oprema. Kolata e vo d...


2.600 €
или предлог цена
30 јан 22:18VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
30 јан 20:54Peugeot 207cc 1.6hdi 110ks 09’ Cabrio

Se prodava Peugeot 207cc convertible cabrio 1.6hdi 109ks Individual p...


4.800 €
или предлог цена
30 јан 19:03Audi a4 1.9tdi 131ks na delovi

Audi za delovi se.sto vi treba isto i odkupuvam audi i pasat za delo...


2 €
или предлог цена
30 јан 18:59Ауди а4 1.9тди 116кс на делови

Делови за ауди а4


2 €
или предлог цена
30 јан 18:59RENO CLIO 3

Регистрирана до 10.09.2023 год. Колата се продава во одлична состојба...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.000 €
30 јан 17:03Skoda oktavia 1.9tdi 105ks 2008god

poveke inf.na tel 078 389 091 MARJAN Cena ekstra 1.9tdi 105ks 200...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
30 јан 17:03Nissan Qashqai 1.5 dci

Se prodava nissan qashqai 1.5dci 105ks 2008god ✅ Panorama ✅ Dvozons...


7.300 €
или предлог цена
30 јан 16:36CITROEN C3 OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Citroen c3 1.4benzin /metan Kolata e vo odlicna sosotojba realna ki...


3 €
или предлог цена
30 јан 16:09Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2007god. *Maksimalno soc...


1 €
или предлог цена
30 јан 16:09Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton,4 novi gumi,garazir...


14.900 €
или предлог цена
30 јан 16:07Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno,servisirano Registrirano so zelen karton...


9.500 €
или предлог цена
30 јан 15:34DELOVI ZA BMW 325 TDS

Se prodava BMW e36 325 TDS na delovi se sto vi treba Prakam po kargo


1 €
или предлог цена
30 јан 14:27Seat ibiza 1.4tdi

Se prodava Seat Ibiza 1.4tdi ekonomicen motor registrirana novi gumi ...


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:25Mercedes C220 W203 Facelift

SE PRODAVA C220 UVEZEN OD BERLIN VTOR GAZDA ODRZUVAN VO PERFEKTNA SOS...


6.000 €
или предлог цена
30 јан 13:16Repariranje Na Kompresor Za Jastuci Za BMW E61

Promena na site.vitalni delovi raspolagame i so gotovi kompresori ima...


1 €
или предлог цена
30 јан 13:16Ford mondeo 2.0 tddi

Broj 076 236 809


1.850 €
или предлог цена
30 јан 12:05Renault Megane 1.9dCi 2006g facelift vo perfektna soatojba

Renault Megane / 1.9dci / 130ks 6 Stepen racen menuvac MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
30 јан 11:27AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC

AUDI A6 2.5TDI QUATTRO(180PS) 2000/01GOD AUTOMATIC/TIPTRONIC MOZE ZAM...


1.999 €
или предлог цена
30 јан 11:27Opel astra 1.6

Se prodava opel astra 1.6 benzin plin registrirana do do juli vo odli...


1.150 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.300 €
30 јан 11:19PEUGEOT 208 1.4 hdi-2014g

Se prodava peugeot 208 1.4 hdi, 05.2014god 50kw,68ks so REALNI pomina...


6.990 €
или предлог цена
30 јан 11:13NISSAN NOTE 1.5 DCI-2010g-FACELIFT

Se prodava Nissan Note 2010god proizveden 63kw,84ks so pominati 137 0...


4.300 €
или предлог цена
30 јан 11:13VITARA ili S-CROSS

Kupuvam vozilo SUZUKI VITARA ili S-CROSS kupeno od salon vo Makedonij...


1 €
или предлог цена
30 јан 11:11Prodavam mercedes A klasa

Prodavam mercedes-benz A 200, 2.000 kubika, so 103 konja. Proizveden ...


1 €
или предлог цена
30 јан 11:11Delovi za megan 1.6 benzin

Megan 1.6 za delovi benzin plin


1 €
или предлог цена
30 јан 10:38Fiat punto 1.2benz. Klima registriran 06-23

Kolata e vo perfektna sostojba registrirana i servisirana so novi gum...


2.450 €
или предлог цена
30 јан 10:07Ml 280

Prodavam ml 280 2006/07 godina Registriran so zelen karton Nov ako...


8.700 €
или предлог цена
30 јан 09:00AUDI A5 2.7 FULL OPREMA

A5 2.7 TDi 8G menjac Od oprema ima start-stop Klimatronik Alkanta...


11.150 €
или предлог цена
30 јан 05:09SUBARU FORESTER 2.0 DIZEL BOXER MOTOR

So full oprema Klima raboti Maglinki Osum air bag Cruize contro...


6.900 €
или предлог цена
29 јан 19:50Fiat Stilo1.6 16v benzin plin

Od oprema poseduva El. Na prozori Klima funkcionira ASR AIR BAG...


1.850 €
или предлог цена
29 јан 19:50Lancia LYBRA 2.4JTD

Lanciata poseduva full oprema ima 12 vozdusni pernicinja dvozonska kl...


2.200 €
или предлог цена
29 јан 19:49Volkswagen Caddy maxi

Volkswagen Caddy Caddy 1.6 TDI 7 sedista Bluemotion TDI 070 611...


1 €
или предлог цена
29 јан 19:22VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLUEMOTION -13

ZA POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW PASSAT 7 / B7 2.0 TDI BLU...


По Договор
или предлог цена
29 јан 17:53VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LINE FACELIFT -11

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW SCIROCCO 1.4 TSI 160KS R-LIN...


По Договор
или предлог цена
29 јан 17:53PEUGEOT 207 1.6 HDI

Full servis, full oprema, registirana. Info: 078528258 Viber: 07827...


3.999 €
или предлог цена
29 јан 17:27Mercedes Benz Ml 320

Full oprema za podetalni informacii na tell 070 226 501 Posle 23h v...


9.300 €
или предлог цена
29 јан 17:24Страна 5 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам