Струга
                   
556 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 5 1.9TDI TOUR 2007

VW GOLF 5 1.9TDI TOUR - 2007 GODINA -KLIMATRONIK -10XAIRBEG -CD ...


56 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:14Промовирано

HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

I T N O - P R O D A V A M ... Poradi kupuvanje na ponova Honda. ...


10.799 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
11.990 €
Струга

Автомобили

Вчера 22:07se prodava opel astra 1.7 dizel za delovi

se prodava opel astra 1.7 dizel za delovi registrirana defekt so moto...


500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 20:40Peugeot 206

vo dobro sostojba so klima..mozit zamena za pogolema


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Струга

Автомобили

Вчера 18:59AUDI A8 4.2 TDI 385PS 2015

Se prodava Audi A8 perva registracija 15.02.2015 Uvezeno od Shvajcari...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:45Opel Meriva 1.7 cdti 2005god

✅️Opel meriva 74 kw 1.7 cdti so 2 crveni ✅️Servisirana pred 3000km,g...


3.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 16:57Audi A3 2.0tdi

Vo ispravna vozna sostojba. Karoseriski solidno socuvano so mali kar...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:32Daihatsu Sirion 1.3benzin 4x4 Avtomatik

Daihatsu Sirion Sport Uvezeno od Svajcarija 1.3benzin 66kw toyota ...


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:32Dzip Jeep Wrangler JK 2.8crd OFF ROAD 4X4 offroad

Viber Whatsapp: 070 362 871


29.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:32Dzip Suzuki Grand Vitara 2.4benzin 2009 Avtomatik 4x4 off

.


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 15:32BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:19Sharan

Sharan 2011 god Svajcarski so ful oprema senzori kamera vrati na dugm...


12.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 14:14Hyundai Galloper 4x4 Galoper

Se prodava Hyundai Galloper 4x4 Novi Zimski Gumi i Letni Dzipot e ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:53Vw bora

Borata e vo odlicna sostojba dobar motor dobra karoserija zimski gumi...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Струга

Автомобили

Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0TDI S-LINE

Se prodava audi a6 3.0 tdi s-line Od oprema poseduva: S-line paket ...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Peugeot Boxer 3.0Disel 2013 Top sostojba 161.000Km

Peugeot Boxer 3.0Dizel 2013 Vo Top Sostojba Reg1God Novi Gumi Petlas ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:20Passat 1.6Tdi BlueMotion MatrixFullLed 2012

Passat 1.6Tdi 2012 BlueMotion MatrixFull Reg1Godina+Zelen Moze zamena...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:20Renault Koleos 2.0dci Dynamique 4X4

Renault Koleos 2.0Dci❄️ 4X4❄️ 2009 So Full Oprema Uvoz Ot CH🇨🇭🇨🇭2...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:20Bmw X5 4.0D 2012 Xdrive M-Paket Panorama Facelift CH

Bmw X5 4.0D Xdrive Panorama Falcelift 2012 3🗝️Novi Gumi Reg+Zelen Uv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:20Golf 7 2.0Tdi 2014 4Motion Highline BlueMotion

Golf 7 2.0Tdi 2014 BlueMotion 110Kw 150ps 4Motion Highline 2🗝️Naj Fu...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:02  НОВ ОГЛАС

Audi A3

Se prodavat audi A3 2.0 TDI 140k so dpf 2008/2009 godina facelift F...


7.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:12Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina

Reno Clio 1.9 Dizel 2000 Godina Registrirano do 29.05.2023


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 09:00Citroen C5 X7 Hydractive III 2.2 HDI 125KW 2008

Prodavam Citroen C5 odlicno socuvan so full oprema so realni 230.000k...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Струга

Автомобили

Вчера 08:52GOLF 5 1.9 2007 GOD.

Golf 5 Tour/v God 2007 Uvoz germanija Plateni davacki do reg ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:45Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 08:09MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.800 €
Струга

Автомобили

Вчера 07:42MERCEDES BENZ ☆C 200 ☆2000

Mercedes benz c 200 2000 god. So pominati okollu 200.000km vo do...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:42Seat Altea 77 Kw

Servisirana i registrirana skoro edna gidina. Klima Dva kluca Komandi...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 06:34Bmw X5 3.0d Xdrive 2015

BMW X5 3.0d Xdrive 2015 Keep-line assist Greaci na sedista 4 zonsk...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 20:43Audi A6 45TDI Quattro 2020

Audi A6 45TDI Quattro 2020 3.0Motor 170kw/231ps Panorama Recaro se...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 20:40PASAT1.9 TDI

Seprodava pasat 1.9 tdi kollata e vo dobra sostojba servisiran regist...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Струга

Автомобили

05 фев 18:50Ford eskord 1.8 td

Seprodava Ford kollata e vo dobra sostojba stegnat nema regPali vozi ...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Струга

Автомобили

05 фев 18:50Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:28VW GOLF 5 1.9TDI TOUR 2007

VW GOLF 5 1.9TDI TOUR - 2007 GODINA -KLIMATRONIK -10XAIRBEG -CD ...


56 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:14Ford Focus 1.8 TDCI 2004

Kolata e vo top sostojba so mali karoseriski zabeliski -Mal servis n...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:10VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️ ✅️2019god ✅️60.000km✅️ ➡️Od oprema po...


27 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 16:10Se prodava Opel Corsa 1.0 12V

Se prodava Opel Corsa 1.0 12V, kolata e vo odlicna sostojba so naprav...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 13:57Mercede E clas 220 full oprema…

Voziloto e vo perfektna sostojba Poseduva maksimallna oprema Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 12:19Golf 6 2.0 Moze i zamena…07045298

Voziloto e registrirano edna godina Alkantara sedishta so greaci S...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 12:19RANGE ROVER 2.5

Vo mnogu dobra sostojba. Karoseriski e mnogu zacuvan se gleda na slik...


4.000 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 €
Струга

Автомобили

05 фев 11:36DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 фев 09:46Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам