Струга
                   
555 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47Промовирано

RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 07:44Fiat Grande Punto 1.4 benzin plin

Prodava mnogu socuvana kola servisirana mal i golem servis Klima Ab...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 22:17SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47BMW F30 GT 318 D FACELIFT M Paket 2015

BMW GT 3 318 D FACELIFT Godina 2015 REDIZAIN SO Noviot Motor TwinT...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 18:01PORSCHE CAYENNE 3.0d SPORT FACELIFT 2017

Porsche Cayenne FACELIFT GODINA 2017/16 Perva Registracia vo 1-12-...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:53Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:53Hyundai Galloper 4x4 Galoper

Se prodava Hyundai Galloper 4x4 Novi Zimski Gumi i Letni Dzipot e ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 17:10BMW 320.d TOURING LUXURY Line 8G 2013 CHp

🇨🇭🇨🇭BMW 320.d TOURING LUXURY Line Steptronic 8G T...


14.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 16:41BMW X1 1.8.D X/Drive Face/Lift 2014

Bmw to e uvezeno od Svajcarija!! 2014god!!!.2.0xdrive 143ks 4x4 202...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 16:41VW TOURAN 2.0 TDI 100 KW 20046 Berzi 7 Ulsee

🇨🇭VW TOURAN 2.0 TDI 100 KW 2004🇨🇭 🇨🇭6 Berzin 7 Ulsee HIGH/Line...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 16:41SUZUKI SX4 1.9 DDIS 4x4 88 KW 2007/8

SUZUKI SX4 1.9 DDIS 4x4 88 KW 2007/8 NE EXTRA GJENDJE SERVISUER 1...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 16:41MERCEDES A/Clas A160 1999 Tip Top

KOLLATA E VO EXTRA SOSTOJBA ODERZAVANO MAX VREDIT DA SE VIDIT Reg...


1.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 16:41HONDA ACCORD 110KW AUTOMATIC MOZE ZAMENA

Honda Accord 2.2 i-dtec(noviot tip motor)110kw dizel, proizvodstvo 2...


10.990 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 €
Струга

Автомобили

31 јан 13:17Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 10:23Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 2007 godina

Prodavam RENAULT ESPACE 2.2 dci 150 KS 2007 godina so pominati 245.00...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јан 10:23Kia Sorento 072701284

Sorento 2,5 diesel, 2005god. Nov lanec na motor, novi injektori. ...


5.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 19:50UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 19:49GOLF 5 1.9 2007 GOD.

Golf 5 Tour/v God 2007 Uvoz germanija Plateni davacki do reg ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 13:32Se prodava Passat 1.9 tdi 2003

Passat 1.9 tdi 2003.131 ps..6brzni Voziloto e mnogu odrzano.koristen...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 12:50Dzip Suzuki Grand Vitara 2.4benzin Avtomatik 4x4 jeep off

Vo ispravna vozna sostojba. Uvezeno od Svajcarija. Motor 2.4 benzin...


9.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 €
Струга

Автомобили

30 јан 12:05Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi. 070.522.689....078.845.983


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 10:25Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 11.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 10:25Kia rio za delovi

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon ...


350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 10:24Seat ibiza 1.4 16v so plin havarisana

Prodavam seat ibiza 2008g 1.4 16v so plin havarisana. Za povece inf...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 10:23Ford Fiesta 1.4tdci

Kolata e vo ekstra sostojba ne e uvezena od stranstvo kupena e vo Mak...


3.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 08:52Opel Meriva 1.7 cdti 2005god

✅️Opel meriva 74 kw 1.7 cdti so 2 crveni ✅️Servisirana pred 3000km,g...


3.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 јан 07:12Range Rover Voque 5.0Benzin SV.Autobiography Blind B7

Range Rover Voque 5.0Benzin So Naj Full Oprema 50.000Km Blindiran B7 ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 19:19Bmw e46 320

Vo ispravna sostojba istecena registracija


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 16:30Opel vektra registrirana +zelen karton

Opelot e vo ispravna sostojba registrirana cela godina zelen karton 1...


1.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 16:30Audi A4 2.0Tdi

Audi A4 2.0 Tdi 2009/8 Avtomatik panorama sega registrirana moze z...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 16:26Bmw 740 Xd M

Bmw 740 Xd M 2017/6 vo perfektna sostojba registrirana novi gumi Mich...


66 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 16:22Renault Laguna 2.2 180 ks "broj 070 785 058"

Kolata e extra 2.2 motor 180 kojna Dvozonska klima Novi gumi Registr...


2.100 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 €
Струга

Автомобили

29 јан 13:14Audi A4 2.0 TDI DSG 190PS

2017 166 km 2.0tdi 190 ps Golem servis 2021-12-12 166 km 2 para ban...


18.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јан 12:51Vento

Se prodava Vento 1.9 td, registrirana do 18.07.2021.Napraveno servis ...


700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 21:18Volvo v40

Volvo v40 Full oprema, 4 zimski, 4 letni gumi. Moze i zamena so kolla...


1.400 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 €
Струга

Автомобили

28 јан 21:18JAGUAR XJ6 1972 4.2 Benzin

*****OLDTIMER***** JAGUAR XJ6 god.1972 4.2 Benzin Voziloto e so sv...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 21:16BMW X3 Xdrive 3.0D facelift

kolata e full oprema vo fabricna sostojba -panorama krov -kozen enter...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 15:57bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektna, plateni davacki komplet


17 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 15:57Mercedes e320

Mercedes E 320 cdi Blutek americki 2007 god. Kola samo za merakli.. ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 15:02Reno kango 1.9 2002 klima

Reg nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 14:54Страна 2 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам