553 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STANOVI /BANESA /DAIRE

Stanovi od 44m2 do 70 m2 Renovirani namesteni opremeni Banesa peej ...


299 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 ное 13:29Се продава нов стан 59квадрати

Се продава стан на пластичарска улица од 59квадрати со имотен лист на...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 ное 17:52Se prodava stan 118 m2 - 700 € m2 so Imoten List

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so cen...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Se prodava nov stan 118 m2 - 700 € m2 so IMOTEN LIST.

Se prodava nov stan luksuzen 118 m2 so dokumenti (imoten list) so c...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 20:09Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 14:01Nov stan Banes e re

NË FUSH TOPAN SHKUP PËRMBI BAZZARO AFËR RAMSTORIT Nov Stan vo Topa...


1.100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

17 ное 06:10STAN VO CAIR

Се продава стан во Чаир. Има вкупна површина од 104м2 и располага со ...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 ное 18:57Se prodava stan 79m2 vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 ное 16:00Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Bit Pazar vo Skopje. __...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 ное 15:51Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, 22 м2, 7-ми кат,...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 ное 07:04Се издава наместена гарсоњера позади пластичарска улица

Се издава наместена гарсоњера на ул Џон Кенеди 25, (позади пластичарс...


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 12:55Урбан Ливин продава стан во Чаир

Урбан Ливин продава стан во Чаир, на убава локација позади поликлиник...


85.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

11 ное 11:04Shes banese ne Cair

Shes banese ne Cair Kati i dyte Siperfaqja 80 m2 Kontakt tel 0716...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 ное 22:07Куќа, Бит пазар, Стара Чаршија, Bit pazar, Stara carsija,

Се продава стара куќа 110 + 42 кв, со плац од 420 кв, , Бит пазар (B...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 ное 15:58Se prodava stan vo Cair kaj crkvata 120m2

Se prodava polunamesten stan vo naselba Cair na 2ri sprat bez lift. ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 ное 11:37Dora Invest

Dora Invest 🔐SIFRA: 0001/34 🔷BEZ UCESTVO🔷 Se prodava stan od ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 ное 11:20СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО ЏОН КЕНЕДИ КОНТАКТ ТЕЛ: 071/943-886


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 ное 13:26Се продава стан во Чаир

Се продава стан во населба Чаир, веднаш до маркетот Vero, станот е на...


40.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 12:50SE PRODAVA STAN SO DVE SPALNI 54m2 VO CAIR

Se prodava stan od 54m2, ima dve spalni sobi, dnevna so trpezarija i ...


1.190 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 ное 09:35Garazha Cair / Гаража Чаир (29m2)

Со имотен лист. Цената е фиксна. Kontakt tel. 071356157 Kontak...


15.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

31 окт 22:55Се продава стан кај Принц. Shitet banesë te Princi

Banesa është në gjendje të mirë. Pronar i parë. Çmimi sipas marveshje...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 17:38SE IZDAVA STAN PRIZEMJE CAIR

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN PRIZEMJE U CAIR blizku bit pazar caircank...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 окт 00:26Се издава стан 40 квадрати, реновиран

Цена на издавање 150 евра, станот е празен


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 окт 13:00Se prodava stan vo cair

nov stan neselen ima prostor za cena


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 окт 13:10Se izdava

Se izdava dukan vo dukangjik karsi gezer 180m2 dukan i 460m2 magaci...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

25 окт 14:57Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë

Ipet me qira banes për studentë Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 19:01Prodavam menuvam stan vo Cair

Prodavam menuvam stan vo Cair za kisela voda po dogovor.stanot e na 4...


80.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

24 окт 17:56Kuka vo Chair

Se prodava semejna vo Cair vednas sproti vero i parkot.


123.456 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

21 окт 13:00EKSTRA MODEREN STAN ...sifra 0001/4

Stanot e kompletno nov Opremen do najmala sitnica, ultra lux 2 gole...


72.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:50OGROMEN STAN so 3 spalni i GARAZA

sifra 0001/8 Stanot e na odlicna mestopolozba Vo klasicen tip na ...


86.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:44PERFEKTEN STAN renoviran do maksimum

sifra 0001/5 Stanot e vo blizina na restorant Biznis Ima dve g...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 окт 05:26ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:08ПРОДАВАМ СТАН

СТАН 35 М2 ПОСЕБНА КУЈНА,ПОСЕБНА СОБА 2М НА 4М И ДНЕВНА 3М НА 4М. ИМА...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 окт 15:01Се продава куќа во топанско поле

Се продава куќа во топанско поле -станбен простор 190м2 -подрум 90м...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

07 окт 18:49Нов стан спроти East Gate mall, 65m2

Се продава нов стан од 65м2 спроти East Gate mall (сајмиште) Вселив ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 окт 22:05PRODAVAM GARAZHA VO CAIR

PRODAVAM GARAZHA VO CAIR,UL,KRSTE ARSENOV,MOZHE DASE KORISTI I KAKO M...


9.800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

04 окт 15:12Stan do stara carsija

Do hotelot Arka


1.300 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 окт 12:49Prodazba na stan

Se prodava stan 100 kvadrati, so imoten list, so orientacija istok-za...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 окт 21:35Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам