Чаир
                           
384 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 апр 17:27Prodavame 2-soben stan od 53m2 vo Cair

Prodavame 2-soben (polunamesten) stan od 53m2 vo Cair, fasadna cigla ...


45.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 апр 11:52atraktiven stan blizu univerzitet

se prodava stan vo blizina na balkanski univerzitet ,mnogu dobar i mn...


700 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

30 мар 12:39Se izdava dvosoben stan vo Topansko Pole

Se izdava dvosoben Stan vo Topansko Pole na ulica Metodija Mitevski n...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мар 15:07Jepet banes me qira 40m2

Jepet banesë me qira prej 40 m2, në xhon kenedi te IMOBILIA. Banesa p...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 мар 16:44Apartamente Plasticarska

Shitje e apartamenteve në objekt banesor Pr. 4. pk. në komunën e Çair...


170.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 мар 14:45Se prodava stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair Blisku do prodavnicata za delovi Auto Lider


42.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 мар 19:46PRODAVAM 3 NOVI STANOVI 1- 48m2, 2-76m2

SHITET 1 BANES TE RE ne CAIR, 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 7 kat ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

12 мар 09:52Издавам стан

Издавам 70 м2 стан во Топанско Поле, на први спрат. тел. 075 866 206


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 16:59Se bara stan za kupuvanje

Se kupuva stan od 80 kuadrat i nagore naselba cair topansko pole skop...


11.111 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 мар 06:23Se izdava namesten stan vo topansko pole

Se izdava namesten stan vo topansko pole sproti balkan university


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 мар 22:12Kupuvam stan 70-110 m2 cair ,topansko,sever

KUPUVAM STAN VO CAIR , Skopje Sever , Topansko , maksimum 5 sprat s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

28 фев 20:55Se izdava stan vo Cair - kompletno renoviran

Se izdava stan vo Cair so povrsina od 60 m2. Kompletno renoviran / b...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

27 фев 11:56Stan samo so zamena so moja doplata

Baram zamena za pogolem stan.


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 фев 13:30Se prodava stan vo Cair 82 m2

Se prodava namesten stan vo odlicna sostojba luksuzno opremen.


63.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

10 фев 12:05Prodavam stan vo Topansko Pole

Se prodava moderen, renoviran stan vo Topansko Pole 58m2 na 5ti sprat...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 14:24Stan vo Cair

Se prodava stan vo Cair so moznost za dogradba. Stanot poseduva x2 s...


53.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

08 фев 01:14Trosoben stan vo Topansko Pole kaj Princ

Се издава трособен стан во близина на маркет Принц. Со две спални соб...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

07 фев 10:00стан во Чаир

Се продава стан во Чаир на мирна локација Станот располага со дневн...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

01 фев 16:48Stan u cair

Stan u cair , Karsi teteks nov , kaj parkot u cair Tel:072243355


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 јан 16:53Издавам наместен стан во Општина Чаир

Издавам 40м2 наместен стан во Општина Чаир 130е + 2 кирии однапред....


130 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

19 јан 22:22PRODAVAM STAN VO CAIR

PRODAVAM STAN VO CAIR,na 4 sprat od 5.


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

16 јан 19:52НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ

СЕ ПРОДАВА НОВ 37М2 СТАН ВО ГЕ ГЕ СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈН...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

13 јан 11:14Prodavam 4 soben stan vo Topansko pole

Продавам ведннаш вселив реновиран четирисобен стан во топанско поле. ...


56.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

03 јан 11:04Se prodava renoviran stan vo cair

Stanot e so mnogu dobar raspored renoviran od vleznata vrata pa do po...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 дек 15:41Renoviran polun. stan 47m2 plus podrum na 1 spratSkopje Seve

Se prodava renoviran polunamesten stan vo Skopje Sever, 40.12 m2 plus...


36.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 дек 09:44Se prodava stan/shitet banesa

Adresa- Arhiepiskop Dositej 9/2-7 Cair-Skopje


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 дек 12:03Se prodava nov namesten stan / Shitet banes e rregulluar

Se prodava nov namesten stan vo naj ubavata zgrada na vlezot na Cair ...


74.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

23 дек 22:20Stan vo semejna zgrada vo Cair

Se prodava stan vo semejna zgrada, na 1 sprat, vo Cair, pozadi Teteks...


95.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 дек 08:13Куќа под ќирија

Се издава спрат од куќа во населба Дуќанѓик, на само една улица одаче...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

18 дек 22:17ITNO SE PRODAVA ODLICEN DVOIPOSOBEN STAN VO CAIR

Итно се продава екстра поволен конфорен двоипособен стан во општина ч...


47.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 17:45Се продава двособен стан *42м2* - карши Автолидер

Итно се продава двособен стан од 42м2, спроти Автолидер на 2ри кат, с...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 14:42Izdavam stan vo skopje topansko pole Kaj Marketot Princ

Izdavam Stan Vo Topansko Pole Cair Ul,Lazar Trpkovski kaj zgradata ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 11:27Kupuvam stan

Kupuvam stan vo Cair, Skopje Sever ili Topansko pole od 75/90m2 Kont...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

06 дек 00:17CTAN VO CAIR

Stanot se iznajmuva za podolg period. Kontakt samo whatsapp 070 606 ...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

05 дек 14:26Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi

Se prodava 3 soben stan, sproti T-Mobile na Dzon Kenedi. 076/650-6...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 окт 01:04УРБАН ЛИВИНГ продава стан 78м2 во Чаир

Се продава прекрасен 2,5 собен стан 78м2 на 7-ми кат (поткровје) во з...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

22 окт 23:53УРБАН ЛИВИНГ продава дуплекс 120м2 во Чаир

Се продава прекрасен стан дуплекс 120м2 на 3-ти кат во зграда без лиф...


100.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

21 окт 21:01PRODAVAM STAN / SHITET BANESA 77m2 8 kat

SHITET 1 banes 3 dhomeshe 77m2, 8 kat PRODAVAM 77m2 stan so ed...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

14 окт 14:29Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole moznost za dupleks

Se prodavaat 2 stana vo Topansko pole na mirna lokacija. Eden e na ...


65.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

04 окт 14:29Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам