Кочани
                   
1105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD KUGA 2.0 140ps TDCi Titanium 4x4 SUV

Se prodava FORD KUGA 2.0 4x4 Kolata e vo Avstrija na Avstriski tabl...


14.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

VW Polo 1.4 TDI 2006 God

✅1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 10:05Промовирано

PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:04PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..


8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..


9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

VW PASSAT 1.6 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:03NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


15.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:02MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD 4X4 REGISTRIRAN I KOMPLETNO SERVISIRAN POSEDU...


21.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:02VW TOUAREG 3.0 TDI NAVI FULL

VW TOUAREG 3.0 TDI FULL OPREMA..


19.750 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 11:02NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:36VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:36VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:36VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:36VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT EURO 4 2008 190 000 KM UVOZ GERMAN...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:36GOLF 6 1.6 TDI

Se prodava golf 6 1.6 tdi Dizel 173 000 km 2012 god 4 x novi gu...


7.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 10:01Chevrolete CRUZE 2.0 163HP 2011 god 5500 EVRA

Chevrolete CRUZE 2.0 163HP 2011 god PRVA REGISTRACIJA 12.03.2012 go...


5.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:47SEAT EXEO 2.0 TDI 88kw/120ks 2011god

Godina na proizvodstvo 10/2010god Registracija do 07/2023 so zelen k...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:35MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:03BMW X5 3.0d 245 KS_2012GOD_FACELIFT

BMW 3.0d 245 KS FACELIFT... PROIZVEDEN 12ti MESEC 2012 GOD... POMIN...


23.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:03Mitsubishi Colt 1.5D_95ks_2008god

REGISTRIRAN CELA GODINA DO. DEKEMVRI 2023 GOD. UVEZENO OD GERMANI...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:03KIA RIO 1.1CRDI_75 KS_2012 GOD_162000KM

KIA RIO 1.1 CRDI 75 KS ECO Dynamics ... PROIZVEDEN 6 MESEC 2012 GO...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02VW POLO 1.2 TDI 75 KS BLUEMOTION_NAVI

VW POLO 1.2 TDI 75 KS 2011 GODINA OPREMA: -KLIMA -FABRICKO RA...


5.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02PEUGEOT 207 1.4I 95KS_98000KM_2008GOD

PEUGEOT 207 1.4 BENZIN-70 KW ( 95KS) -EURO 4 PROIZVEDENA 2008 GOD ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>> ...


4.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5dci_65ks_09 god

RENAULT GRAND MODUS FACELIFT 1.5 DCI 65 KS... PROIZVEDEN 8 MESEC 200...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02Hyundai i20 1.2 benzin 77ks_2010g

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:02MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 09:01CHEVROLET AVEO 1.2i + LPG екстра состојба

Итно и БЕЗ ЗАМЕНИ , поради купување на ново возило . CHEVROLET AVEO ...


4.999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 08:36-SEAT LEON FR 2.0 170 KS 2009 G FULL OPREMA-

➖SE PRODAVA SEAT LEON FR 2.0 125KW (170 KS) ➖ 2008/9G PROIZVOD...


5.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 02:03SEAT LEON II 1.6 TDI 105 ECOMOTIVE NAVI BI-XENON GERMANIJA

SEAT LEON II 1.6 TDI 105 STYLE ECOMOTIVE FACELIFT COPA 15.11.2011 ...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

24 мар 22:49Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам