1038 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo V60 2.0 D2 NORDIC+

Volvo v60 2.0 D2 NORDIC+ CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR! ...


15.500 €
или предлог цена
21 мар 19:53Промовирано

VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
29 мар 16:45Промовирано

MINI Cooper D Avtomatik edinstven vo MK !

MINI COOPER D Coupe 2.0 Dizel BMW motor ! Retkos ! Specijalna o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Fiat Punto 1.0

Fiat Punto 1.2 2004 година со поминати реални 149000 км. 44 kw/60 ко...


2.550 €
или предлог цена
31 мар 12:19BMW 320i E46 A-TEST PLIN

SE PRODAVA ILI ZAMENUVA BMW E46 320I A- TEST PLIN 2000GODINA 110KW VO...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.777 €
31 мар 11:45Opel Astra

Se prodava Opel Astra 1.7


3.300 €
или предлог цена
31 мар 10:41Se prodava Mercedes B 180

Voziloto e vo dobra sostojba


11.990 €
или предлог цена
31 мар 09:50FIAT STILO COUPE 1.9 Mjet 88kw EURO 4 FACELIFT! NOV UVOZ!

POVEKE INFO : 074234194 PRODAVAM : PERFEKTNO ! FIAT STILO CO...


2.777 €
или предлог цена
31 мар 09:17Opel meriva 1.7 cdti

imam smeneto set zamec set 4gumi kolata e vo dobra sostojba


2.500 €
или предлог цена
31 мар 09:15MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC

Cena : 26.700€ MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


26.700 €
или предлог цена
31 мар 08:48SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ SEAT LEON 1.6 TDI 77 KW 2013 Godina MARKA: SEAT MOD...


10.600 €
или предлог цена
31 мар 08:48VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
31 мар 08:48SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW 2014 Godina

Cena : 5.700€ SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW 2014 Godina MARKA: SEAT MOD...


5.700 €
или предлог цена
31 мар 08:47Volkswagen Polo 1.2 TDI 55 kw 2010 Godina

Cena : 6.500€ Volkswagen Polo 1.2 TDI 55 kw 2010 Godina MARKA: VOLK...


6.500 €
или предлог цена
31 мар 08:47AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 150 KW 2012 Godina

Cena : 20.000€ AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO MARKA: AUDI MODEL: A7 3.0 ...


20.000 €
или предлог цена
31 мар 08:47BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina

Cena : 18.999€ BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina MARKA: BMW ...


18.300 €
или предлог цена
31 мар 08:47AUDI A3 1.6 TDI 105 HP 2013

AUDI A3 1.6 TDI 105 HP 2013 12.850€ MARKA: AUDI MODEL: A3 1.6 TDI A...


12.850 €
или предлог цена
31 мар 08:47AUDI A6 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina Automatic

Cena : 17.000€ AUDI A6 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina Automatic MARKA: ...


17.000 €
или предлог цена
31 мар 08:46Renault megane 1.5dci 2019 kako nova

Renault megane ful oprema


13.800 €
или предлог цена
31 мар 08:31Prodavam Opel Antara prv sopstvenik 87000km

Prodavam opel antara 2.2 163ks (120kw) 6 BRZINI prv sopstvenik kupeno...


15.200 €
или предлог цена
31 мар 08:31Se prodava Renault Scenic

Solidna sostojba Tel za kontakt 079-207-403 Metodi


2.300 €
или предлог цена
31 мар 07:30VW GOLF VI KARAVAN 1.6 TDI 4MOTION ! PERFEKTEN !

Poveke informacii na : 078-397-750 2010 proizveden 2011 prva reg...


7.250 €
или предлог цена
30 мар 23:34LADA 4*4

Ispravna pali vozi


2.500 €
или предлог цена
30 мар 22:11Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kango- Definitivno po posledna najniska cena -Dizel ...


4.250 €
или предлог цена
30 мар 20:52Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kangoo Maxi koj e podolg od obicnite modeli. Donese...


4.250 €
или предлог цена
30 мар 20:52PRODAVAM RENO KANGO

RENO KANGO 2004 GODINA DIZEL INF NA TEL 070346688


1 €
или предлог цена
30 мар 20:52OPEL ASTRA

Se prodava opel astra j 1.4 turbo vo odlicna sostojba so pominati 350...


1 €
или предлог цена
30 мар 16:36SEAT LEON 2016, 1.6tdi 81kw

Se prodava Seat Leon 2016god, so 81kw, redovno odrzuvano promeneto ul...


10.000 €
или предлог цена
30 мар 15:42Se prodava Golf Vl

Se prodava Golf Vl HIGHLINE - 2.0 Tdi 110 hp 2009 god.Smeneto rebrast...


79 €
или предлог цена
30 мар 14:10Audi A4 19 tdi

Registrirana novi gumi nov akumulator napraven kompleten servis Kli...


1.999 €
или предлог цена
30 мар 12:35SMART FORTWO EXTRA ZACUVANO

Smart donesen od svajcarija servisirano redovno so panorama krov so k...


2.500 €
или предлог цена
30 мар 09:29PEUGEOT 206CC CABRIO!!!!

PEUGEOT 206CC CABRIO KOSKA ZACUVANO STEGNATO SERVISIRANO REDOVNO META...


3.000 €
или предлог цена
30 мар 09:28Mercedes C220 CDI

Se prodava -Mercedes c220 CDI -2002 god W203 (105kw/143hp) -reg d...


1 €
или предлог цена
30 мар 09:05Citroen c3

Citroen c3 1.4 HDI od 2004 godina prva registracija 2005, vo odlicna ...


2.100 €
или предлог цена
30 мар 00:02Se prodava Opel vectra karavan 2.0

Opel vectra karavan 2.0 registrirana do 15.10.2023 so klima, abs. Vo ...


1.450 €
или предлог цена
29 мар 22:01Citroen C4 grand Picasso 2.0Hdi

Citroen C4 grand Picasso 2.0Hdi + 4 zimni gumi so bandaz


3.100 €
или предлог цена
29 мар 20:43Seat alxambra tel.077848923

Servis komplet napraven info 075327938


1.750 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
2.800 €
29 мар 20:05Ford.kont .077848923

Top e kolata mnogu zacuvana i odrazavana napomena ..na bg tabli e inf...


3.800 €
или предлог цена
29 мар 20:05Volvo XC 60

Возилото е во екстра состојба 2.0, 150KS Фул опрема Инфо на те...


23.900 €
или предлог цена
29 мар 18:50PEUGEOT 206CC CABRIOLET 1.6i 2002

✅📞📞📞EXTRA CENA ZA KESH PARI 📞📞📞✅ PEUGEOT 206CC 1.6 BENZIN 2002...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.555 €
29 мар 17:40SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005

✅SEAT ALTEA FR 2.0 FSI 2005 ODLICNA SOSTOJBA✅ ✅REGISTRIRANA DO 5 MES...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.800 €
29 мар 17:40MERCEDES SLON S350TD SAMO NA DELOVI

SITE DELOVI ZA MERCEDES SLON S350TD 95 SAMO ZA DELOVI PRAKAM I PO KA...


12.345 €
или предлог цена
29 мар 17:40VOLVO XC40 - 2020

Oprema: -ABS -Airbag -ESP -Multimedia system -Priprema za telefo...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
28.000 €
29 мар 16:45Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам